Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2020. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Flosz

2014. január 20.

Nekem ezt hozta a "Mikulás" hosszú kérlelés után. Tetszik az illata, jó az állaga, bár nekem érzékeny a bőröm, így pár nap használat után elkezdek viszketni, de orvosolni tudom szerencsére, így nincsen vele baj. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.