Oriflame Love Nature 2 az 1-ben Sampon és Balzsam Vékony Szálú Hajra Almával és Bambusszal

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

"Regeneráld és erősítsd hajszálaidat természetes alma- és bambuszkivonattal. A krémes állagú, 2 az 1-ben sampon és balzsam kifejezetten vékony szálú hajra lett fejlesztve. Tisztít és kondicionál, egy lépésben. Formulája glicerint tartalmaz, könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Hatására az tápláltabb, puhább és fényesebb lesz."

Szilikonmentes, biológiailag lebomló, bőrgyógyászatilag tesztelt formula.

Liara0826

2019. május 6.

Annyira megtetszett ez a sampon, hogy felvettem az adatbázisba. Egyszerűen oda vagyok érte! Valami hihetetlen illata van, nagyon jó állaga és hatása. Olyan szép lett tőle a hajam és nagyon sokáig éreztem benne az illatát. Valahol olvastam, hogy másnak olyan a haja ettől a sampontól mint gyerekkorában, nekem is valami hasonló. Nekem gyenge a hajam, nagyon könnyen töredezik pedig nem sütöm, nincs festve stb, szimplán eredendően gyenge. Akartam egy 2 az 1-ben sampont, de én használok mellé hajmaszkot is, sajnos muszáj.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nekem nagyon megérte. Én akciósan vettem, úgy talán 800 Ft.

Update:
Egy hónapja használom és le kell ronatom. Az utóbbi két hajmosásnál már fáj tőle a fejbőröm ami eddig nem volt jelent. A hajam puha de hajmaszkot és hővédő folyadékot valamint száraz hajra hajolajat használok, tehát nem hiszem hogy a sampon érdeme. Nem fogom elhasználni, ég és fáj a fejbőr tőle, valamint lett időm és leírtam az összetevőit is aminek láttán nem igazán örültem. Így kipróbálva és látva mikből áll nem ajánlom, hiába jó az illata, annyit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Update:

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract