Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.
Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt a teafaolaj erejével.

Szofi1101

2019. április 29.

Azt nem mondanám, hogy a pattanásokat lehúzza, vagy eltünteti, ezt nem kell várni tőle, de egy jó lemosó. Lehet, hogy azoknál, akiknél a pattanás egyszer-egyszer előforduló kis bosszúság, jobban beválik, a komolyabb kezelésre szoruló pattanásokhoz édes kevés nyilván. Egyébként sminklemosásra nem javasolnám, (főleg szemsminkre nem), hiszen nem arra lett kitalálva, hanem arclemosásra. Én elhasználtam egy flakonnal, az illatát is kedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

krisztiradics

2019. január 24.

Én a teafa-olaj oldattal használtam együtt. Semmi különlegeset nem találtam benne, én is esténként lefekvés előtt használtam, tényleg mattít. Sajnos sminklemosóként egyáltalán nem tudom hasznát venni, mivel nagyon csípi a szemem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

infinitypurple

2019. január 16.

Esténként szoktam használni, de nekem nagyon bevált. Szépen tisztít, a gyulladásokat és a pattanás utáni hegeket is viszonylag gyorsan eltünteti. Egyedül a szaga az ami számomra nem nyerő, de a hatása viszont szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

lolagirl13

2018. november 1.

Pár hete már tesztelem!
Aznap amikor megmosom vele az arcom szuperül lemattítja és nem is zsíros, de sajnos másnapra megint csak visszaáll az eredeti formába :(
Ha viszont egymást követő napokon , folyamatosan használom ,akkor kisebb pattanások 1-1 helyen (nem gyulladt , és csúnya .. csak ilyen picik) jelentkeznek az arcomon!
Így még egyenlőre nem tudom mit gondoljak! 1-1 alkalomra tökéletesen jó, hiszen úgy szuperül végzi a dolgát , de hosszútávra egyenlőre nem tudom elképzelni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Pár hete már tesztelem!

Szilviams0118

2018. augusztus 6.

nagyon jó kis arctisztító, pozitív csalódás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

nagyon jó kis arctisztító, pozitív csalódás volt

Debko

2018. június 25.

Kedvenc arclemosóm közé tartozik. Friss érzetet kelt használata után. naggyon mégéri az árát, érdemes negvenni, már én is többször bevásároltam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

JRebeka20

2018. június 13.

Kedvenc arclemosóm,jelenleg kb. a hatodik alkalommal vettem újra.Reggel és este is ezzel mosom meg az arcom.Felfrissít.nem csíp,jól tisztít és eltüntette a pattanások után maradt hegeket.Ha kombinált bőröd van,bátran ajánlom,nem fogsz csalódni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

ttenasz

2018. június 7.

Mindig csak ezzel mosom az arcom. Nem feszül tőle az arcbőröm. Ha nincs pattanásom akkor megelőzi, ha van akkor eltünteti. Üzenem ennek a teafás termékcsaládnak, hogy szeretem minden tagját. 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

buzavirag

2018. május 4.

Nem nagyon van pattanásom, vagy egyéb gyulladás az arcomon, de ha mégis, akkor ezt használom. Általában mar mikor látom, hogy valahol pattanás fog kijönni az arcomon, ezzel mosom le az arcomat zuhany alatt. Hatásosan 1-2hasznalat után eltünteti a gyulladást. Nyáron hajlamosabb a bőröm kirügyezni 1-2 helyen, szerintem tökéletes lesz!
Kellemes hűsítő érzést nyújt arclemosaskor.
A használata után hidratalni kell, mert szárítja a bőrt, főleg akinek érzékenyebb, szárazabb (mint nekem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Kellemes hűsítő érzést nyújt arclemosaskor.

sztivie

2018. április 17.

Nagyon jó kis sminklemosó. Pattanásos bőrre tökéletes. Egyetlen hátránya hogy eléggé kiszárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Színezék. Lilás piros.