Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.
Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt a teafaolaj erejével.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Sminklemosásra és tisztításra használom, mindkettőben tökéletesen helytáll. Mattítja a zsírosabb részeket, de nem szárítja túl a bőrt, kellemes, friss illata van, a sminket pedig teljesen leszedi. Nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

sdorka

2017. augusztus 22.

Már régebben is használtam ezt a terméket akkor valamiért abba hagytam a használatát.Azonban most a bőröm rossz állapota miatt újra el kellett kezdenem használni és egy hét után látványos változáson ment keresztül az arcbőröm. A pattanásokat megszüntette. Az illatával nincs probléma, mivel számomra nagyon kellemes mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

peto.kittus

2017. augusztus 9.

Egy erős közepes nálam ez a arctisztító. Kellemes az illata, szépen tisztít és utána nem húzodik a bőröm. Nem szárítja ki a bőröm de mégis tisztaságérzés marad meg utána. Akciósan vettem, ha jó áron lesz szerintem tartok még belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Petra0725

2017. június 7.

Az illata szerintem eléggé büdös viszont remek szolgálatot tett nálam. Érdemes megvenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

cintialaura

2017. április 17.

Nem rossz. Az első flakonnál még megadtam volna az 5 csillagot, de így, a másodiknál már nem tökéletes. Az arctisztítás után a micellás vattakorong már nem marad tiszta. Megpróbálom felváltva használni egy másikkal, hátha csak a bőröm szokott hozzá. Arctisztító funkciója miatt használom csak, én nem vettem észre hogy rendbe tette volna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Nime

2017. április 12.

Mindennapi arctisztítóm a család krémjével együtt, nagyon jó,szépen tisztít,jól habzik,finom az illata,nem lesz száraz a bőröm tőle de mégis tiszta :)
Amik itthon vannak azokat elhasználom,de szerintem mindig hozzájuk térek vissza majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

MTina

2017. március 29.

Imádom ezt az arctisztítót. :) A hidratáló krémmel együtt használom és szinte csodákat művelt a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

kissproof

2017. január 9.

Illata számomra nagyon kellemes minden nap használom, volt hogy kiszáritotta a böröm (végül is az a dolga). Pattanásokat nem teljes mértékben szünteti meg de ha már kijött segit rajtuk. Én már vagy 5 éve használom és teljesen meg vagyok vele elégedve.sőt még a sminkem is vele szedem le nem irritált még soha, nem csip... elég sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Vizililiom

2017. január 8.

A termékcsalád többi teafás tagjával együtt használom már egy ideje, és nagyon szeretem, kellemes, frissítő hatása van, a bőröm is kevésbé problémás azóta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Gotiii

2017. január 8.

Szeretem használni heti egyszer, nagyon jó hűsítő érzést ad, felfrissíti a bőröm. Kicsit sokáig kell mosni hogy lejöjjön, de ettől függetlenül hasznos nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Színezék. Lilás piros.