Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.
Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt a teafaolaj erejével.

Greti1717

2017. január 5.

Szeretem az illatát,tisztának érzem az arcom a használata után,a pattanás kezelő hatását még nem érzem sajnos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

szanika

2017. január 4.

Nálam elő-előbukkan 1-2 pattanás, így mindig valami pattanás kezelő/elleni artisztítót választok.
Őt 2x vettem már újra, leakciózva persze. Nagyon alaposan tisztít, kellemes "tiszta" illlatot hagy maga után.
Igaz a pattanások nem múlnak el csak úgy, még ezt a terméket használva sem, de úgy érzem h segít kezelni/kordában tartani őket.
Én arcmosás után mindig hidratálok, így a szárító hatásáról nem tudok nyilatkozni (bár zsíros-pattanásos bőrre van kifejlesztve a termék, tehát nem is értem miért lepődnek meg sokan h szárít, holott lényegében ennél a bőrtípusnál ez a cél).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

prinszepsz

2016. december 8.

Most használtam el a terméket. Tisztítani tisztít, de hogy a pattanásaim csökkentek volna? Hát a válaszom az lenne, hogy nem. Ezért nem hiszem, hogy újra veszem. Olyan rossz pontozást mégsem tudok rá adni, mert tisztítja az arcot. Ha utána tonicot használok semmi smink nincs a pamacson. Teljes árért nem venném meg max, ha leakciózzák nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Goldi2222

2016. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót! Sokat segített a pattanásaimmal és a miteszereimmel is egyaránt, viszont egy picit szárított, de miután felkentem egy kis hidratáló krémet az arcom elképesztően puha és mélyen tiszta hatást keltett! Egyik örök kedvenc arctisztítóm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

laanna

2016. július 28.

jól habzik, tisztít, de eléggé húzódik utána a bőröm, talán picit irritál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

jól habzik, tisztít, de eléggé húzódik utána a bőröm, talán picit irritál is.

borbasemese

2016. július 16.

Több zsíros bőrre ajánlott termékben is csalódtam, de ebben nem. A termékleírásban leírtaknak teljesen megfelel. Nagyon szupi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

annushka88

2016. április 5.

Hujjjujjujj, legszuperebb dolog amivel valaha lemostam az arcom. Pillanatok alatt levarazsolta a pattikat, engem nem szaritott, hidrataltam hozza rendesen, es isteni tisztasag-teafa illata van. Kb az antibiotikumos gyogyszertarti lemoso nem volt ennyire jo. Tokjo az uvege is, szepen lehet adagolni a pamacsra, csak nagyon keveske van benne. En egy krizises idoszakban hasznaltam, nem vettem ujra, kicsit korulmenyes beszereznem, de nagyon sajnalom is, locsolnam magamra, ha tehetnem (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

MikoAlice

2016. február 26.

Jól tisztít, de viszont szárítja a bőrt, ezért minden arcmosás után alapos hidratálásra van szükség. Nehezen habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Fancsaaa04

2015. december 30.

Imádom! Kissé zsíros a bőröm néhány helyen, reggel és este használom. Szépen lemossa a sminket és csodát tesz az arcommal,abszolute 5*. (Használom az arcmaszkot is ebből a fajtából, az hamar eltünteti a pattanásokat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

manitia

2015. március 10.

Nagyon klassz! Úgy lekapja a sminket az arcomról, hogy csak pislogok sminklemosáskor. Alig marad valami a sminklemosó vattán, ha előtte ezzel lemosom az arcom. Pihe-puha lesz az arcom is tőle, kár, hogy nagyon nehéz hozzájutni. Mindig hiánycikk. :/

Update: picit elkezdte szárítani a bőrömet, de még mindig ettől lesz a legtisztább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Színezék. Lilás piros.