Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd, enyhén habzó arctisztító természetes zabkivonattal. Eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket, nem szárítja a bőrt. Hatására üdébbnek és ápoltnak érezheti a bőrét. Biológiailag lebomló formula.

jen0702

2018. november 18.

Szettben vásároltam. Jól habzik, megfelelően tisztít. Nagyon puha lesz tőle az arcom, naponta egyszer használom, egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

blondie0310

2018. november 9.

Egyáltalán nem szárítja a bőrömet napi két használat mellett sem. Az illata csodálatos. Megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Nagyon jó arctisztító, sokkal jobb, mint az eucerines.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

Nagyon jó arctisztító, sokkal jobb, mint az eucerines.

apple97

2018. január 10.

Nem szárít, nagyon jól habzik, igazi tisztaságérzetet ad. A sminket elég jól leszedi véleményem szerint. A mindennapi rutinom része. Minimum 3x újra rendeltem már a különböző társait, de úgy érzem téli időszakra ez a legmegfelelőbb. Jár az 5 csillag!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

xfxff349

2018. január 5.

Csak arclemosóként használom, sminkre nem. Nagyon jó folyékony, géles állaga van, nem túl sűrű, de nem is nagyon híg. Könnyen fel lehet habosítani, szépen lehet vele dolgozni. Nekem az illata ennek is a zabos Activia joghurtra emlékeztet :) Egyetlen negatívuma, hogy picit húzódik lemosás után a bőröm, szóval azonnal kennem kell rá a hidratálót. De összességében szerintem jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

marienne87

2017. október 11.

Én is a bevezető akciós szettben vettem meg, nekem nagyon tetszik. Esténként sminklemosáshoz az aloes változatot használom, ezt pedig a reggeli rutinba építettem bele, mert krémes, de mégis habzik picit, nem szárítja a bőrt :) Remélem, lesz még lehetőségem ilyen jó áron hozzájutni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Kmerci

2017. szeptember 25.

Szettben vásároltam az ehhez tartozó tonikkal és arckrémmel. Megvételekor azt gondoltam a szemsminket is el lehet távolítani vele, már nagyon kerestem egy jó sminklemosót mert az avonos krémes sminklemosója csípi a szemem és nagyon benne marad a bőrömben arcmosás után is. Nem bántam meg igazából felfrissíti az arcom, nem szárítja a bőröm, használatakor arctisztító szivacspárnát is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.