Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

zonga

2019. november 16.

Furcsa. Néha használ, néha nem. Gyakran használom, de a meglévő pattanásokkal sokat nem csinál (valamicskét igen), a kinyomkodott pattanásokat viszont szépen gyógyítja, fertőtleníti. Extra hatást semmiképp sem kell várni tőle, de picit használ. Eltüntetni nem fogja a pattikat, de a nagy gyulladt példányokat kicsit kezeli. A kiszerelésével nekem is van gondom, néha teljesen jól jön belőle az anyag, máskor alig lehet kiimádkozni belőle valamit. Sokáig elég. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

TKataa

2019. július 20.

Ha nagyon ritkán kijön egy pattanás, akkor szépen helyreteszi. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Ha nagyon ritkán kijön egy pattanás, akkor szépen helyreteszi. Sokáig elég.

lara02

2019. május 20.

Nekem nem vált be. Van amikor alig jön, valamikor ömlik belőle. A kisebb és nagyobb pattanásokat se kezelte, rettenetesen kiszáradt tőle a kent helyeken a bőrőm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 24.

Valamit csinál a kisebb pattanásokkal de semmit extra. Néha nehezen akar kijönni a lé, valamikor meg ömlik belőle. A sebesebb pattanásoknál csíp. Lassan fogy.
Update: az alkohol tartalma miatt kidobom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Update: az alkohol tartalma miatt kidobom.

TimyeK

2018. július 13.

Nekem egyáltalán nem használt, ráadásul a csomagolása rettenetes, alig jön belőle, nyomkodom, akkor meg kifolyik mindenfelé, ráadásul a kis applikátor feje egyáltalán nem higiénikus. Egyébként azóta vettem 30 ml-s bio, tiszta teafaolajat 999 Forintért, és az ezerszer többet ér, ráadásul 1-2 csepp elegendő belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

sztivie

2018. április 17.

Nagyon szerettem. Sokat segített a bőrömön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon szerettem. Sokat segített a bőrömön

radioaktiva

2018. február 21.

Nálunk a a családban must have darab,mindenkinek van egy saját :). A csomagolása tényleg rémes, de a hatása nagyon meggyőző. A csomagolás miatt a -1

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

bakocsenge

2018. január 20.

Alapvetően a benne lévő termékkel nem volt sose gondom, bár szerintem a lelkem miatt kenegettem csak az oldatot az arcomra. Szóval a csomagolása/tubusa: egész egyszerűen borzasztó nehéz kinyerni belőle az oldatot. Szép letisztult a tubus, de nehezen adja ki a terméket. Az oldat pedig nekem sose okozott semmi extra változást, esetleg kordában tartotta a pattanást, hogy ne legyen nagyobb, mint amekkora kijött az arcomon. Nem rossz, mert problémát nem okozott, de amiért vettem, azt se hozta igazából. Az illatát viszont szeretem, kár, hogy parfümöt tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Vichy

2017. november 13.

Maga a termék (a teafaolaj) jól működik. Este rákenem a pattira, másnapra - hogy ha nem makacs pattanásról van szó - eltünteti. A csomagolása valóban borzalmas sajnos. Az üvegcsés változata sokkal jobb ilyen szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

kovacsnikoletta92

2017. november 2.

Szerintem nagyon rossz a termék tubusa, erősen kell rányomni a felületre, ami nem szerencsés egy fájó pattanásnál... mindemellett nem is higiénikus.... nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol