Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online, tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danreka, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Kényeztesd bőröd a pazar illatú tusolókrémmel, amely természetes szezámolajat és magnólia-kivonatot tartalmaz, amelyek ápolják, puhává és simává teszik a bőrt. Friss, virágos aromával és szezámolajos-pézsmás jegyekkel. Biológiailag lebomló formula."

danyadi77

2021. február 11.

Külcsín alapján kicsit jobb belbecsre számítottam. Gyorsan fogy, ami nálam meglepő, és nem érzem, hogy habzana, holott úgy látom, tele van SLS-sel. Az illata elég enyhe. Nem szoktam ennyiért tusfürdőt venni, csak nagyon akciósan. Szeretem a magnóliát, kíváncsi voltam, de semmi különös. A többi Love Nature tusfürdő, a gyümölcsösek tényleg jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

zdoreebaba

2020. december 26.

Az illata nem igazán az én világom, túlságosan virágos. Inkább a 40-50 pluszos korosztálynak tudom elképzelni, meg persze azoknak akik szeretik a magnóliás-virágos aromákat. Kicsit szárít, de jól habzik ez a tusi. Elhasználtuk, de a Love Nature tusolók közül ettől sokkal jobbak vannak kínálatban, mint a mentás-málnás vagy epres-lime-os, kókuszos-dinnyés verziók. Azokat tényleg nagyon szerettem és többször is újravásároltam. Ezt maximum anyumnak veszem meg, mert ő megszerette az illatát és a testápolóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

csemezb

2020. július 27.

Több tusfürdőt is próbáltam már a Love Nature "kollekcióból" a tusfürdők mindig jók, az üvegéből nekem kicsit túl tolakodó volt és erős, de egyébként használat közben már nem az, kellemes illata van, nyárra nekem pont elég. Csodát nem csinál, de amúgy semmilyen bőr problémát nem okozott. Az egyedüli amivel mindig problémám van, az az ára. Akciósan jutottam hozzá, így teljesen megérte. Nem teljesen az az illat, ami hozzám teljesen passzol, de meglepő módon tetszett az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

ALettah

2019. november 17.

A Love Nature tusfürdők nagy kedvenceim, az Ori portfólióból messze a legjobbak. Ez a magnóliás az illatos oldal miatt ragadott meg, de sajnos a valóságban az illata alig érezhető. Más gond nincs vele, de nem közelíti pl a málnás vagy a kókuszos- dinnyés társát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Színezék. Lilás piros.