Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bigyusz33, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusolózselé természetes olívaolajjal és aloe verával. Puhává teszi a bőrt. Kellemes az illata, formulája biológiailag lebomlik. Használatával még élvezetesebb a zuhanyozás.

Juccimo

2020. július 12.

Sose rendelek ilyen katalógusos márkáktól, ebből ajándékba kaptam egy 750 (!!!) ml-es kiszerelést drága Nagymamámtól. Mit ne mondjak, kihívás lesz elhasználni, mivel én már a fél literes kiszerelésektől megcsömörlök, viszont utálom, ha egy évig áll egy flakon tusfürdő a fürdőszobában, egyszerre maximum kétfélét használok. És ami a legrosszabb, hogy ennek a tusfürdőnek még az illata se valami nagy szám. Én általában az édes, fűszeres, jobb időben esetleg bizonyos gyümölcsös illatokat kedvelem, ez pedig egyik sem. Viszont mivel egy frissítő, uniszex illat, így most nyáron fogom elpancsikálni, és hát nem spórolok vele - nem is nagyon lehet, sok kell belőle, mert nem igazán habzik szegényke.
Szóval ő egy igazi kis jellegtelen tusfürdőcske, amit magamtól általában nagyon gondosan igyekszem kerülni, de ez legyen a legnagyobb bajom :) Azt még nem tudom, a bőröm mennyire készül ki tőle, mert mostanában minden tusolás után gondosan testápolózok, hogy véletlenül se vakarjam magam véraláfutásosra a bőrszárazságtól. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

hippiesaur

2019. május 27.

Nekem bejön ez a tusfürdő, tetszik az illata, egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

ALettah

2019. január 22.

Egy újabb kedvemre való Love Nature darab :) Nem értem, hogy lehet egyeseknek büdös a szaga, szerintem nagyon kellemes, de enyhe, szóval teljesen ártalmatlan. Habzik, amennyire kell, kíméletes, és akciós áron nem is túl drága.
Akár újra is venném, de akkor hogy fogom kipróbálni a többit? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Akár újra is venném, de akkor hogy fogom kipróbálni a többit? :)

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Imádom az illatát és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Imádom az illatát és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szeretem használni.

Jeanette88

2018. augusztus 1.

Szerintem csodás, frissítő illata van. Ebben a kánikulában egyszerűen tökéletes.(nemcsak ez hanem maga a tusolózselé) Fogni kell rendesen mert eléggé zselés az állaga, de megfelelően felhabzik, és nem is szárított ki. Nekem ez anyukámnak a levendulás a kedvence, ha akciós lesz biztos szerzek még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Illa

2018. július 2.

Az én bőrömet borzasztóan szárítja, nekem teljes pénzkidobás volt. Az illata sem a kedvencem. 100%, hogy mégegyszer nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Lilluska

2018. március 24.

Karácsonyi ajánék volt, magamnak biztos nem venném meg. Maga a termék jó, nem szárítja a bőröm, jól habzik, de elképesztően büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

nita99kasler

2018. március 21.

Ajándékba kaptam. Nekem az illata nagyon kellemetlen. Nagyon nem ilyen illatot szeretnék érezni magamon fürdés után.. Egyébként jól habzik, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

zonga

2018. március 18.

Hú, isteni az illata! Nekem nagyon tetszik, kevésbé szárítja a bőrt.Jól tisztít, puha, finom illatú lesz tőle a bőr. Kevésbé habzik nekem, de ez nem baj. Egyedül az ára az, ami nagyon nem tetszik. Még akciósan is drágállom, de amúgy jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 18.

zdoreebaba

2018. február 9.

Amióta anyummal kipróbáltuk ezt a tusfürdőt, nem bírjuk abbahagyni a használatát. Szerencsére a januári katalógusban nagy kiszerelés le volt értékelve, így be tudtam belőle készletezni. Az egyik legtökéletesebb tusfürdő, amit valaha használtunk. Jól habzik, kellemes, unisex illata van, így a fiúk is tudják használni, megfelelően ápolja a bőrt, így testápolóra nincs is szükség, hosszan tartó illata van és még a csomagolása jól kivitelezett. Az állaga inkább géles, kevés is elég belőle. Az illata legjobban az olívaolajra hajaz, így mindig a finom saláták, salátaöntetek jutnak róla eszembe. Használata után vagy tonhalsalátával, vagy egy kis olívaöntetes cézársalátával meglepem magam és máris szebb és tökéletes a napom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice