Oriflame

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lolagirl13, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

2020. limitált kiadás

Illatjegyek: kandírozott cseresznye, kávé, pézsma, gyömbér

Ár: 5500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 5000 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

NatureBeauty

2021. október 10.

Csajok, nekem ez abszolút nem jött be! :( Az üvegcse fekete csillámporos jellege, az illatjegyek közül talán a kávé miatt gondoltam, hogy egy picit a Black Opiumra hajaz...de hova is gondoltam!!! Huh, nagyon nem! Sajnálom, hogy pénzt adtam érte. Amikor magamra fújtam, iszonyat belefájdult a fejem, pedig szeretem a fűszeres, intenzív illatokat...Az üvegcse dizájnja miatt megadom a két csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

spavanilly

2021. szeptember 27.

Az "anyaillattal" ki lehetne kergetni a világból, de ezt nagyon-nagyon nagyon szeretem!
Őszintén szólva kicsit mélyebb és fűszeresebb illatra számítottam a sötét üveg alapján.
Maga az üveg átlátszatlan fekete, csupán az irdatlan hosszú kupakot borítják csillámok.
Kifújáskor virágosan édes, megbújik a cseresznye, s a kávé elő sem mer merészkedni. (Talán kihagyták belőle?)
Fél-1 óra múlva csak a cseresznyét érezni, de nem élesen, hanem krémes- lágyan. Nagyon gourmand illat a leszáradást követően.
Valóban alkalmas a hétköznapi nappali viseletre, mert érződik szépen, folyamatosan, de nem tarolja le az aurán kívüli teret.
Saját parfümtestápolójával használva viszont tényleg alkalmas, hogy valódi "Midnight wish"-t varázsoljon viselőjéből.
Nagy hiba, hogy csak limitált kiadás- simán lekörözi a mostanában kijött céges parfümöket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

KisTigris

2021. július 8.

Ma megjött! Ez egy édes, anyukás illat, nem túl édes, ma a 36°-ban is tudtam viselni. Kellemes, átlagos virágillat. Kb. 6 órán át éreztem az illatot a csuklómon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 8.

ALettah

2021. május 31.

Mikor megláttam az illatjegyeket és a fekete, boszorkányosan gyönyörű üveget, tudtam, hogy ez bizony KELL nekem. Sajnos egy kicsit csalódnom kellett... mint szinte mindig, ha túl nagy elvárásaim vannak. A cseresznye és a kávé elég halovány, a gyömbér alig érezhető, a leszáradás pézsmája viszont elég domináns. Én érzek még valamilyen virágos jegyet is benne. Szép, de valami mélyebbre, drámaibbra vártam, ez egy nappali, akár irodai parfüm is lehetne. Tartóssága alulról veri a közepest. De legalább nem vitték el az édes irányba. Ja, és mondtam már, hogy az üveg gyönyörű?

Update: ez a 666-ik véleményem Krémmánián, tényleg boszorkányos egy illat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Update: ez a 666-ik véleményem Krémmánián, tényleg boszorkányos egy illat :D

Kendra

2021. január 16.

Akkora meglepetés volt...mert az anyaillat szörnyű rajtam.-De ő csodás!
Elegáns,finoman édeskés de ne nem cukor inkább vanília,az eredeti összetevőkből cseresznye dominál és a kandírozott rész' enyhén füstös...
Durva de nekem nem katalógusillat jut róla eszembe hanem egy új Dior Poison.....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 16.

Akkora meglepetés volt...mert az anyaillat szörnyű rajtam.-De ő csodás!

Saranhuone

2021. január 14.

Csudafinom, bársonyos, meleg illat. Édes-fűszeres és egy picit kesernyés is az elején. A tartósságától kicsit tartottam mert a sima testvére újabban leadott ebben a témában de ez nem, éppolyan hosszan tart mint a régi fajta love potion. Kár hogy limitált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

fioretta

2021. január 11.

A kifújáskor megijedtem, mert a kezdetekor érezhető illat nagyon távol áll tőlem, túlságosan karakteresnek, élesnek, hivalkodónak tűnik. Kell a bőrömön kb. 30 perc ahhoz, hogy egy különleges, bársonyos illattá váljon, valóban nagyon jól kiérezni az édes kandírozott cseresznyét, ehhez társul egy kávés-étcsokis aroma. Imádom! :) Két óra elteltével a hatósugara eléggé lecsökken, én személy szerint nem bánom, mert így egy bőrközeli és nem tolakodó illatot ad.
Akciós áron vettem (kevesebbért mint 4ezer), abszolút megérte, egy színvonalas, egyedi illatot kaptam.

Negatívum, de ezért nem pontozom le, mert az illata fantasztikus: habár az üveg dizájnja elnyerte a tetszésemet, de egyáltalán nem praktikus, a túl hosszú kupak táskában elég zavaró. A kupakját ráadásul alig tudom leszedni, sokszor késsel vagy valami egyéb hegyes eszközzel kell lepattintanom, annyira beszorul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Brigitt

2021. január 8.

Nekem ez nagyon bejön. A felsorolt összetevőket tökéletesen ki lehet érezni, és hát a kandírozott cseresznye a kávéval igazi téli finomság, ráadásul a gyömbér is színesíti ezt az ünnepi illatpalettát, és az összhatás nagyon különleges. A bőrömön hosszú órákig érezhető. Szerintem fincsibb mint az anyaillat, és mégis ez a limitált kiadás :-( A testápolójával együtt extra tartós hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Eugenol, Citral, Geraniol