Oriflame

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyik, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Fejezze ki legbensőbb vágyait és mutassa meg az Önben szunnyadó szenvedélyt a zamatos fehér eper és a szívjegy fehér virágainak érzéki bájillatával. Az alapjegyet a krémes ámbra, a mennyei szantálfa és a csábítóan finom fehér csokoládé varázsolja szexivé és nőiessé."

Oriflame Love Potion Secrets EDP eladó
Ár: 2990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Oriflame Love Potion Secrets EDP 50ml
Ár: 5000 Ft , Eladó: Verena
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, fizetés: személyesen átvehető Szegeden, vagy előreutalás esetén foxpost

tothaniko1986

2020. augusztus 7.

Nálam most ez az aktuális kedvenc!
3 éve ismertette meg velem egy kolléganőm,rögrön bele szerettem az illatába.
Annyira én vagyok,végre egy illat,amit magaménak érzek.
Engem a kupak sem zavar,bár olvastam,hogy valaki letörte,hogy praktikusabb legyen táskába vinni,nem rossz ötlet😃
Virágos,epres illat.
A fehércsokit nem szeretem,ebben is van,de szerencsére nem érzem,nem émelyítő,pont megfelelően találták el az arányokat.
Tartósnak nem mondanám,pedig én az a fajta vagyok,aki locsolja magára a parfümöt.
De lehet hogy csak megszokja az orrom,mert más dicséri rajtam,ezekszerint érződik😊
Most akciós volt,micsoda mázli, 3 üveggel is rendeltem, nagyon megérte!💟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Nálam most ez az aktuális kedvenc!
3 éve ismertette meg velem egy kolléganőm,rögrön bele szerettem az illatába.
Annyira én vagyok,végre egy illat,amit magaménak érzek.
Virágos,epres illat.
Most akciós volt,micsoda mázli, 3 üveggel is rendeltem, nagyon megérte!💟

Juditvali

2020. augusztus 5.

Imádom! Legalább 3 éve használom a sokadik üveggel. Tartós, kellemes, "finom". A kupakja sajnos tényleg nem praktikus, hegyes, nagy, így tartok egyet otthon és egyet az irodában, mert a táskában nem fér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

tunderke89

2020. június 23.

Imádom az illatát, úgy ahogy van, és a tartósságával sincs bajom. Egyik kedvenc parfümöm lenne, ha nem lehetetlenítené el a használatát az üvege. A hosszú, kupaknak csúfolt valamivel még csak kiegyezek, de azzal, hogy kb a háromnegyede után már lehetetlen kifújni az üvegből, valahogy nem tudok megbékélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Dori1976

2020. június 18.

A katalógusban tetszett, magamon már egyáltalán nem. A kupakja könnyen lejön, és nem egyszerű táskában tartani. Elajándékoztam, nem sikerült megszeretni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

KisTigris

2020. június 14.

Rajtam átlagos virágillat, mely 2 óráig tart. Borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Rajtam átlagos virágillat, mely 2 óráig tart. Borzalom!

hzszs94

2020. április 20.

Kellemes illatú, akkor tárazok be mikor akciós. Vagy a 8.üvegnél tartok. Nem tudom megunni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

RyahOneY

2020. január 6.

Már vagy másfél éve megvolt, várt a dobozában, mikor nemrég használni kezdtem. :) Nagyon klassz a dizájn, amit köré építettek: a doboza is nagyon szép és az üveg is nagyon tetszik, egy tűsarkú cipő sarkát mintázza - ebből kifolyólag viszont hátránya is, hogy válltáskában nehezen cipelhető, a kupakja sem zár atombiztosan (nekem mondjuk nincs nagy bajom vele, mert elég nagy a válltáskám, még ez a hosszú, hegyes kupak sem okoz gondot, és igazából a kupakja sem jött még le egyszer sem csak úgy magától a táskámban). Az illata kellemes, édes-gyümölcsös, de az egyensúlyt okosan megtalálta az illatkreátor, mert nem az az émelyítő-fajta édesség érződik rajta. A fiatal felnőtt rétegből biztosan sokakhoz nagyon passzol (hozzám is - én is eléggé magaménak érzem). De mégsem tudom - egyelőre - azt mondani rá, hogy telitalálat, és azt sem állítanám, hogy párját ritkítja, annyira egyedi illat. Ettől függetlenül valószínűleg újravenném, ha megint nagyon leakciózzák, vagy szettben elérhető (ez az üvegcse is így került hozzám anno). Tartóssága a parfümökhöz mérten átlagos, de inkább a "nem olyan tartós" felé konvergál... Azért többet várnék tőle - de mivel az aktuális parfümömet mindig hozom magammal munkába, így ez sem olyan nagy probléma, ha nap közben fel kell frissítenem az illatot egy-két fújással. Így is megadom az 5*-ot, mert végeredményben tényleg nagyon kellemes viselet, elegáns, nem erős, nem tolakodó. Megérdemli. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Finom, édes, buja illat, de sajnos csak közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Finom, édes, buja illat, de sajnos csak közepesen tartós.

Gabria

2019. november 26.

Ajándékba fogom kapni, de én máris imádom. Annyira szép a csomagolása, csak egyet sajnálok benne, hogy a kupak nem valódi kupak, csak rá van rakva egy fekete valami. Ez nagyon rontott nálam az imádatán, amikor először megtapasztaltam, de ez lehet csak az én heppem. Szeretem nagyon az illatát, nagyon megörültem, mikor megtudtam, hogy ez lesz az ajándékom. Alapból jó drága lenne, annyit biztosan nem ér azért, főleg mert olvasom, hogy nem is tart túl sokáig, ezt is sajnálom egy kicsit, bár ha pár órára elfutok valahova, akkor tökéletes lesz. Szeretni fogom, az tuti, de nem 100%-os a tartóssága és a teteje miatt, úgyhogy csak 4 csillagot kap tőlem.

Szerk.: Jelentem, megvan a piros társa is és annak tökéletes a kupakja! Szóval csak az én rózsaszínem a hibás, amit rettenetesen sajnálok, de legalább másnak gondolom tökéletesen jó. Nagyon jó illata van a pirosnak is és egészen tartós a bőrömön. Kicsit fullasztó úgy natúrban, de a bőrömön valami eszméletlenül harmonikus, nem túl tolakodó illat lesz. Szeretem nagyon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Sziszikee58

2019. november 6.

Nagyon finom illata van, viszont valóban nem túl tartós. Ettől függetlenül nem bánom hogy megvettem, pláne hogy szettben csak 3500 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.