Oriflame

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyik, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Fejezze ki legbensőbb vágyait és mutassa meg az Önben szunnyadó szenvedélyt a zamatos fehér eper és a szívjegy fehér virágainak érzéki bájillatával. Az alapjegyet a krémes ámbra, a mennyei szantálfa és a csábítóan finom fehér csokoládé varázsolja szexivé és nőiessé."

Oriflame Love Potion Secrets EDP 50 ml
Ár: 3700 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges Újpest központban

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zdoreebaba

2021. április 28.

Ezzel az illattal mindig magabiztosnak és szexinek érzem magam. Akik az édeskés illatokat részesítik előnyben azoknak ez a parfüm egy igazi főnyeremény lesz. A fehér virágok, a fehér csoki és a fehér eper egyvelege egy szenzációs triumvirátust alkot. Egy pasizós, fiatalos illatról is van szó egyben, amit ha magadra fújsz még a hangulatodat is vidámabbá varázsolja. Az alap Love Potion nekem túl sok, de ez egy attól egy kicsivel visszafogottabb, letisztultabb kompozíció. A kis üvegét is szeretem, igazi dísze a pipereasztalomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Edina612

2021. március 4.

Nagyon kellemes az illata viszont egy kicsit sem hasonlít az Ariana Grande Ari parfümre. (Mindkettőt használom) Az Ari egy gyümölcsosebben edeskes parfüm, míg ez inkább egy kremesebb édes illat. Mindkettőt szeretem. -1csillag mert nem elég tartós es gyűlölöm az üveget :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

noricza

2021. február 25.

Az illat maga nekem nagyon bejött, a tartóssága már kevésbé. 2 szer vásároltam belőle akciósan, úgy megérte.Az eredeti áráért pedig 100x jobbat lehet kapni drogériában. Az üveg olyan amilyen...de hogy az alján marad az üvegnek a parfüm és egyszerüen kivarázsolhatatlan. Az elsővel még elbibelődtem de a másikat bevágtam a kukába. Nekem nem valami tartós pedig tényleg szeretném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

fioretta

2021. február 24.

Nagy csalódás volt :( A katalógusban teljesen másmilyennek éreztem: az illatosított oldalon nőies-bájos, kifinomult, fehér csokis-édes gyümölcsös illatnak tűnt. Ehelyett egy teljesen átlagos, kislánykás virágos tucatillat, amely nagyon gyengén érződik, és kb. 1-2 óra alatt nyomtalanul eltűnik. Biztos van akihez ez passzol, főleg a nagyon fiatal korosztályból, de sajnos ez nem egy csábító, nőies, érzéki vagy elegáns illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Sephira

2021. január 23.

Előre megmondom, lehetséges hosszú lesz a kommentem. Akinek nincs türelme hozzá, ne olvassa végig.

Egy ideje már érlelődött bennem, hogy írjak erről az illatról.

Anyukám révén ismertem meg, kapta valakitől, engedte megszaglásszam, és nekem tetszett, magamnak is vettem. Főleg az epret szerettem benne, én amúgy is szeretem az epret mint gyümölcsöt, mint illatot, habár legtöbb parfümben elég szintetikus. Gondoltam jó, most az egyszer legyünk gyerekesek, második gyerekkor....

Használgattam jó ideig, főleg hideg időben (50 ml, napi kétszer fújtam és meglepően sok ideje kitart). Aztán szüneteltettem a használatát. Valahogy meguntam.

Most megint elővettem így a hidegben, előtte mást használtam amit kivontak a forgalomból, nem akartam azt elhasználni (neten borzasztó drága már beszerezni), erről úgy gondoltam jó lesz mindennapi illatnak, holott most is unalmasnak találtam. Olyan egysíkú, habár kellemes. Bár néha besokallok az édességétől.

Végig egyboszorka véleménye is járt a fejemben, hogy ''lötyike'', ''kutyulmány'', és ''van-e olyan férfi akire gerjed''.

Az, hogy most mentem a tömeg után, így nem vagyok egyéniség.

Mert én sose akartam együtt menni a tömeggel, én mindig egyedi akartam lenni. A gondolkodásommal, az öltözködésemmel, a parfümömmel is.

Vannak különleges darabjaim is, komoly nőcisek.

Mégis, amikor két pasi ismerősömnek megmutattam, kettő közül melyik tetszene nekik, mindkettő erre szavazott.

Az egyik a Jimmy Choo EDP és e közül szavazott erre (előbbit egyik kolléganőm használta). Elkezdtem pár napig a Rihanna Rogue parfümjét (hogy legyünk komolyak, nőcisek, ne mindig csillám pónik meg cukcsi-mukcsik) is használni, majd egyik nap a másik srác ismerősömet kérdeztem, őszintén mondja meg melyik tetszik neki jobban, üvegből szagolta meg a Rihanna Rogue-t és ezt. Az előbbire vágott egy fejet mondván ''nem rossz'' (azt jelentheti nem volt elragadtatva), ebbe viszont mélyen beleszippantott, és úgy fogalmazott, hogy ez az az illat, amit ha megérezne egy lányon, akkor legszívesebben megölelné. :-O

Eléggé ledöbbentett, arra számítottam ezt az Oriflame-eset túl édesnek fogja találni és a Rihanna fog neki jobban tetszeni.

Utána mondtam ennek a srácnak (amúgy a fent említett két srác 30 körüli), hogy kapott elég rossz kritikákat is ez az illat, hogy gyerekes, cuki-muki, édes kis semmiség. Majd elismerte, hogy tényleg elég lányos, és érezni hasonló illatot sok más lányon.

Egy másik pasi ismerősöm meg mondta nekem egyik nap, hogy ő azt hallotta másoktól milyen jó illatom van, milyen jó a parfümöm (fura, hogy nem nekem mondják), és ezt viseltem akkoriban.

Lehetséges akiket kérdeztem és dicsértek mind gyerek lelkűek?

Azért megkérdeznék erről egy érettebb férfit is, mit gondol.

Kár, hogy férfiak ide nem írnak, nekik mi a vélemyük erről az illatról (pl.), nekem számít az ő véleményük is.

Összegezve, kellemes, édes, nem olyan orrba vágó (mint pl. Possess, La vie est belle).

Ilyen epres-tejszínes, ahogy valaki fogalmazott. De én másfajta gyümölcsösséget is kiérzek benne mostanában, sőt azt a legjobban, aztán mikor újra megnéztem összetevőket, jöttem rá a nektarin az.

Néha én is fagyasztásból felolvasztott epernek érzem (ezért se értem, a srácoknak miért jön be annyira).

Nem egyedi, mindennapi illatnak jó. Viszont meg lehet unni.

És rajtam meglepően tartós, tartósabb mint Rihannaé. Sajnos utóbbi hamar elillan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

Egy ideje már érlelődött bennem, hogy írjak erről az illatról.

Az, hogy most mentem a tömeg után, így nem vagyok egyéniség.

Vannak különleges darabjaim is, komoly nőcisek.

Lehetséges akiket kérdeztem és dicsértek mind gyerek lelkűek?

Azért megkérdeznék erről egy érettebb férfit is, mit gondol.

Nem egyedi, mindennapi illatnak jó. Viszont meg lehet unni.

beachvibes

2020. november 17.

Ariana Grande - Ari EDP hasonmás. :) Nem 100%-osan, de nagyon hasonlítanak, ezt már amúgy is észrevettem az Oriflame-nél, hogy az összes általam eddig próbált illatuk hajaz egy híresebb illatra, mintha azoknak a hasonmásait gyártanák másik névvel, üveggel és sokkal olcsóbban, én hozzá pl. 2000 Ft-ért jutottam. Maga az illat édes, cukorkás, fiatalos, epres finomság jó tartóssággal (kb. 5 óra), illetve visszafogottabb szillázzsal. Fiatal korosztálynak (12 - 25) ajándékba is tökéletes, aki pedig szereti az Ari-t, de sokallja az árát annak ajánlom hogy próbálja ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

netti1990

2020. augusztus 16.

Szép dizájnja van,viszont a kupakja eléggé hosszú,lehetne rövidebb is.Az illata nagyon finom,epres-fehércsokis és virágos.Édes,fiatalos illat.Szeretem,viszont egy problémám van vele,nem tartós ☹ Csak 1-2 órát érzem Magamon fújás után.-1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

tothaniko1986

2020. augusztus 7.

Nálam most ez az aktuális kedvenc!
3 éve ismertette meg velem egy kolléganőm,rögrön bele szerettem az illatába.
Annyira én vagyok,végre egy illat,amit magaménak érzek.
Engem a kupak sem zavar,bár olvastam,hogy valaki letörte,hogy praktikusabb legyen táskába vinni,nem rossz ötlet😃
Virágos,epres illat.
A fehércsokit nem szeretem,ebben is van,de szerencsére nem érzem,nem émelyítő,pont megfelelően találták el az arányokat.
Tartósnak nem mondanám,pedig én az a fajta vagyok,aki locsolja magára a parfümöt.
De lehet hogy csak megszokja az orrom,mert más dicséri rajtam,ezekszerint érződik😊
Most akciós volt,micsoda mázli, 3 üveggel is rendeltem, nagyon megérte!💟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Nálam most ez az aktuális kedvenc!
3 éve ismertette meg velem egy kolléganőm,rögrön bele szerettem az illatába.
Annyira én vagyok,végre egy illat,amit magaménak érzek.
Virágos,epres illat.
Most akciós volt,micsoda mázli, 3 üveggel is rendeltem, nagyon megérte!💟

Juditvali

2020. augusztus 5.

Imádom! Legalább 3 éve használom a sokadik üveggel. Tartós, kellemes, "finom". A kupakja sajnos tényleg nem praktikus, hegyes, nagy, így tartok egyet otthon és egyet az irodában, mert a táskában nem fér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

tunderke89

2020. június 23.

Imádom az illatát, úgy ahogy van, és a tartósságával sincs bajom. Egyik kedvenc parfümöm lenne, ha nem lehetetlenítené el a használatát az üvege. A hosszú, kupaknak csúfolt valamivel még csak kiegyezek, de azzal, hogy kb a háromnegyede után már lehetetlen kifújni az üvegből, valahogy nem tudok megbékélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.