Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orsyna, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Lapozz a szerelem könyvében a szerelmesen gyengéd Lovely Betty Eau de Toilette-tel. Az izgalmas, légies jegyek, a friss neroli és a zamatos pillecukor egyedi aromája járja át az illatot. A vagány lányok illata, akik tudják, hogyan kell egy fiút az ujjuk köré csavarni.

lovecreams

2016. szeptember 28.

Ajjajj..kb. 2 éve kaptam szülinapi ajándékként, de annyira rossz:(( Nem is nyúltam hozzá azóta, max. 1-2-szer. Se nem lányoknak való, se nem vagány.. ezt kb. visszamenőleg a 80-as években tudom elképzelni, 50-60 éves öreg néniken:D Az illatában van egy roppant szúrós valami, ami nem hagy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Kirara94

2014. január 15.

teljesen olyan az illata, mint a buborékfújónak :D
tetszik, de nem tartós, ezért csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

teljesen olyan az illata, mint a buborékfújónak :D
tetszik, de nem tartós, ezért csak 3*

Bendőke

2014. január 4.

Van ebben az üvegcsében valami, amit nem tudok megmagyarázni hogy mitől is szeretem. Vannak ettől tartósabb jobb parfümök, edt-k. De valahogy mégis ez a kis parfüm a szívem csücske. Picit édes, picit friss, picit kesernyés. Mikor az illatmintát szagoltam a katalógusban azt mondtam háááát.... nem is tudom. De mivel akciós volt megrendeltem. És nagyon szeretem ezt a szemtelen kis illatot, ami ráadásul nem is tartós, nem úszom tőle illatfelhőben, de ha a csuklómat szagolgatom, akkor olyan jó kedvem kerekedik tőle... és nem is tudom megmagyarázni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

Orsyna

2013. szeptember 25.

Illatmintát rendeltem először, hogy kipróbáljam, nem csalódtam, sőt meglepődtem sokkal jobb a bőrömön mint a katalógusban,nagyon finom édes illata van.:) Egy kis melegséget lop a szívembe.Gyümölcsös és pillecukros igazi glamour darab. Tutira megrendelem.Rátapadtam a csuklómra olyan fincsi.Az üvege is cuki.
update: Sajnos nem túl tartós dehát mit várjunk egy edt-től?Inkább gyümölcsös nyári illatnak tudnám elképzelni.Akkor kelllett volna kiadni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.