Oriflame

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Friss, természet ihlette illat. A rebarbara üde aromája, a forró tej édes illata és a lágy, krémes vanília orchidea eszenciája egy varázslatos kert hangulatát idézi.

Oris-Avon parfik 2500 Ft egységáron
Ár: 2500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új, celofános 50 ml, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi
Ár: 5000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: POSTÁZOM IS ELŐRE UTALÁS ESETÉN

RyahOneY

2019. június 12.

Nem túl tartós, de annál finomabb illat. :) Már régebb óta megvan, korábban munkába is hordtam magammal, aztán egy időre félretettem, most megint tervezek hozzá visszatérni, mert hiányzik. :) A My Little Gardent is megvettem nemrég kipróbálásként, mert még jobb értékeléseket is kapott, mint ez. Hiba volt. Ha már választani kell, ezerszer is a Lovely Garden mellett tenném le a voksomat. Abszolút egyensúlyban vannak a lágyabb aromák és a virágillat, nagyon szeretem ezt a kompozíciót így. :) Akciósan bármikor újravenném (eredeti árán azért nem érné meg, a tartóssága miatt se :/ ).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

szptimea

2019. január 26.

Meleg, tejes, belebújós illat. Nagyon szeretem, kár, hogy már sehol nem találok :( Nagyon szívesen újravenném, és csak fújnám! Igazi édes finomság!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

kissagi19

2019. január 18.

Tesómtól kaptam 2 éve karácsonyra. Meleg rebarbarás illat. Azóta a polcon pihen... próbáltam magamra fújni: kellemes édes-friss nyitány után lecsendesedik. Beédesedik... ééés ennyi. Hianyzik valahogy belőle valami mélység. Kevésnek érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Veronikaa

2018. augusztus 1.

Nagyon kellemes virágos illat, az egyik kedvenc tavaszi illatom. Nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

haszi79

2018. március 7.

Sokkal jobbra számítottam:(. Ráadásul hamar elillan. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Sokkal jobbra számítottam:(. Ráadásul hamar elillan. Sajnálom.

csilla11112

2018. február 28.

Valóban csak az vegye meg, aki bírja az édes illatot.
Nekem olyan érzésem van tőle, mint Alíz csodaországban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Valóban csak az vegye meg, aki bírja az édes illatot.
Nekem olyan érzésem van tőle, mint Alíz csodaországban!

detti23

2018. február 18.

Ajándékba kaptam. Első pár szaglásra még elment bár nem éreztem túlzottan hozzám illőnek. Akárkit megkérdeztem, hogy tetszik-e rajtam ez az illat, egyöntetűen mindenkinek az volt a válasza, hogy nem, így továbbajándékoztam. Ráadásul azt vettem észre, hogy néhány óra után elkezdett tőle valamiért fájni a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Holdfény

2018. február 1.

Különleges, harmonikus illat. Egyszerre virágos, zöld, édeskés és vaníliás, némi gyümölcsösséggel meghintve. A "forró tej" illatjegy nagyon érezhető benne, egyedivé varázsolja. Természetközeli, mégis "bújós", "ölelgetős" illat. Lélekmelengető, nyugalmat sugárzó, bájos, nőies. Az üvege is szép. Tavasz és ősz közötti időszakra tudom elképzelni. Bár nem az én illatom, mégis megadom a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

bugeyes

2018. január 7.

Első szaglászásra tetszett, megmutatta a kolléganőm, így meg is rendeltem szettben, amibe több termékkel együtt beletették. Sajnos alig vártam, hogy elfogyjon, mert valahogy velem nem volt kompatibilis az illat, számomra nagyon émelyítő volt. Az illatjegyek alapján azonban ígéretesnek tűnt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

scintilla

2018. január 4.

Judithoz hasonlóan az Amber Elixir a legjobb téli Oriflame illat szerintem és ez a legjobb nyári. Viszont nagyon túlárazott nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090