Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

A parfümöt a modern elegancia jellemzi. A nőiesen tiszta sziklarózsa és a török rózsa érzéki jegyei mögül előtörnek a gyengéd, fás aromák. Az illatot átjárja a kifinomultság és a nőiesség.

Oeminoemi

2019. augusztus 7.

Ez az illat is mehetne a szomorú_dolgok_mappába, mivel őt is eltörölték.
Kár érte. Édes gyantás, wrigley's (a fehér) rágógumis nyitású, keserédes szirup, gyógynövénylikőrre emlékeztető hangokkal. Szerencsére a tömjén nem válik benne dohossá. Különleges, hasonló illat nem jött még velem szembe. Érdemes lett volna megtartani őt. Nem katalógus illat, nem mainstream, sokkal inkább niche polcon lett volna a helye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Ez az illat is mehetne a szomorú_dolgok_mappába, mivel őt is eltörölték.

andian

2016. november 5.

Mintám van belőle, de mikor megszagoltam, azt hittem, férfi parfümöt adtak. Biztos voltam benne, amíg itt rá nem kerestem, mert ezt nőn el nem tudnám képzelni. Semmi mást nem érezni belőle, mint az eukaliptuszt és a mentát, nagyon-nagyon szúrós illata van. A rózsa sehol nincs, és "gyengéd, fás jegyek"... ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

eda

2016. november 4.

Öreg hiba, hogy már nem lehet kapni....sajna csak mintám van belőle, mire jól összehaverkodtunk, kivonták a forgalomból, de nagy kár, kár, kár, ilyen minőségi parfüm katalógusban ritka és még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Nikike05

2016. január 22.

Imádtam egy álom illatra és tartósságra is
de már nem kapható akinek van jelezze :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Imádtam egy álom illatra és tartósságra is
de már nem kapható akinek van jelezze :D

gyik

2015. december 14.

Életem legrosszabb parfümje.Természetesen jó tartós. Nem győztem elég gyorsan eladni. Röviden, tömören: Kanalas orvosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

tunderke0102

2015. december 14.

Tokeletes fűszeres illat. Kár hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Tokeletes fűszeres illat. Kár hogy már nem kapható.

anystone74

2014. november 1.

Nagyon kellemes, tartós illat. Igaz, hogy a fás aromák miatt veszít édességéből, de ettől lesz szexibb, csábítóbb. Engem az Avon régi illatára a Millenniára emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

elfi777

2013. június 10.

Nehéz, erős kemény, kissé füstös, fűszeres, mégis nőies - ilyen illat az álmom, de még nem találtam rá, vagy nem létezik.
Ezt másfél éve kértem karácsonyra, amikor megjelent. Az újságot a csuklómra dörzsölve illatmintát szereztem, néhány kézmosás után is éreztem, de nem a rózsás, hanem a háttérillatot - azonnal meggyőzött (imádom a rózsát, de nem magamon).
A parfüm finom, tartós, érdekes - de sajnos mégis inkább rózsa dominanciával. Időnként használom, ízlik, bejön a "merészen nehéz", most fogok kifogyni, de teljes áron tuti nem venném meg még egyszer, ellenben akciósan igen, mert bár nem fűszeres, de olyan "asszonyos", komolyabb eseményeken, ügyintézésnél ad egy kis pluszt - nekem legalábbis :)

Igaziból négy és fél pont, de megadom az ötöst, mert rajtam kb fél napot bírt (+rekord), a ruhámon napokig megmaradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 10.

kozlokova73

2013. február 26.

Karakteres illat,tomeny . erezni a rozsat. tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Karakteres illat,tomeny . erezni a rozsat. tudni kell viselni.

nkatika

2013. február 12.

Kicsit fanyar az illata, inkább meglepő, de még a kellemesen belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

Kicsit fanyar az illata, inkább meglepő, de még a kellemesen belül.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, FD&C Red 40

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.