Oriflame

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Macaron formájú, édes illatú szappan, amelyet átjár a bazsarózsás macaron aromája. Gyengéden tisztít, mindennapi használatra alkalmas.

csemezb

2019. október 9.

Nagyon kellemes illata van. Akciósan nagyon átlagos 2-300 forintos áron beszerezhető. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

Angyalka94

2019. május 22.

Nagyon kis klassz szappan. Jó az illata is. Akciósan meg nagyon is megéri. 200-250 ft :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

DodoCore16

2019. március 1.

Ajándékba kaptam és nagyon szerettem. Jól habzik, tisztít és szuper illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Ajándékba kaptam és nagyon szerettem. Jól habzik, tisztít és szuper illata van.

ONiki93

2018. október 29.

Ajándékba kaptam a kézkrémmel együtt! A szappant még nem használtam. Dekoratív csomagolás. Az illatáért oda vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

nyuszo

2018. szeptember 25.

Kellemes, enyhén málnás illatú szappan...igényes kivitelezés, szép csomagolás...
A kézkrémmel párban tökéletes kis ajándék lehet....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

A kézkrémmel párban tökéletes kis ajándék lehet....

Lory

2018. április 28.

Szívesen kísérletezek finom illatú vagy különleges szappanokkal,főleg tavasszal és nyáron,mikor kevésbé hajlamos száradásra a bőröm.Finom az illata,bár én kissé édesebbre,jobban macaronosra,sütisre számítottam.Jól habzik,szépen tisztít.Ha nem is csodaszer de mindenképpen egy kellemes,különleges szappan,amit érdemes kipróbálni.Ajándéknak is jó,szép a csomagolása és nincs olyan karakteres illata,hogy azzal mellé lehetne lőni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

hbettuska94

2018. április 16.

nagyon jó az illata, kézmosásra használom, nagyon jó tisztítja a kezemet és nem szárítja ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.