Oriflame

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Fejezd ki személyiséged legérzékibb oldalát a rendkívüli vonzerővel bíró Eau de Parfum-mel. A modern, prémium kategóriás illat maga a megtestesült vonzerő és csábítás. Magára vonja a figyelmet, így hatalmad lehet a férfiak felett. Érezd magad csodálatosnak és ellenállhatatlannak a Magnetista illatával."

Ár: 7000 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

Dori1976

2020. június 18.

Jobbra számítottam a katalógus alapján, akciósan sem volt túl olcsó. Elég jó hétköznapi parfüm, közepesen tartós. A lányom nagyon szereti, rajta nekem is jobban tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

lacrymosa88

2020. március 20.

Mintaként teszteltem, és tetszett. Fűszeres, gyümölcsös, mégsem fojtogató. Szerencsére nem annyira édes, kifejezetten nőies, meleg illat. Tartóssága lehetne erősebb, 4 óra és alig érezni...
Update: Ma érkezett meg egy üvegcse belőle, csere útján jutottam hozzá. Mit ne mondjak, sokszor a minták tényleg hazudnak, vagy minimum nem adják vissza igazából az eredeti illatot. Kifújtam a csuklómra, és élettel telibb, mint a minta, amit korábban kipróbáltam! Szaglászom, szaglászom és beugrik róla a Versace Crystal Noir-ja, szóval ez az illat úgymond a szegény ember Crystal Noir-ja.:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

ALettah

2020. január 29.

Ez egy kevésbé jól sikerült cucc az Oritól. Nagyágyúnak szánták, de csak egy kicsit fog pukkani - szerintem alaposan túlárazott ahhoz képest, amit nyújt. Vagyis egy erőteljes, szappanos alapú, fűszeres illatot. Rajtam főleg szantál, virág és fekete ribizli. A férjemen teszteltem, szegény, mit ki kell bírjon :) Nos, ő a tízből az egy, vagy tudomisén mennyi volt a reklámozott arány, avagy hány pasi figyelmét sikerül felkelteni vele, mindenesetre nem tetszett neki különösebben.
Tartóssága az Oris átlagnál jobb, de EdP-nek azért túlzás nevezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Tartóssága az Oris átlagnál jobb, de EdP-nek azért túlzás nevezni.

erdspetra

2019. december 1.

Fuszeres illat , de nem tartos. Sajnos kb rajtam is 2 oran at lehetett erezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Fuszeres illat , de nem tartos. Sajnos kb rajtam is 2 oran at lehetett erezni.

spavanilly

2019. szeptember 30.

Minta alapján nyilatkozom:
Akkora hype van ekörül az új illat körül, hogy ki kellett próbáljam.
Nem szúrós, egyáltalán nem rossz illat- vagy inkább illatocska, de számomra egyáltalán nem különleges.
Bocsi, de én kétlem, hogy ezzel vonzanám mágnesként a férfiakat...
Tartóssága: 2! órán belül bőrközelivé vált (ennek lehet az én bőrkémiám is az oka), és miközben próbáltam beazonosítani a különböző fázisok illatjegyeit, folyton visszatért egy gondolat: "Túlárazott, túlárazott, túlárazott" (még akciósan is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Minta alapján nyilatkozom:
Akkora hype van ekörül az új illat körül, hogy ki kellett próbáljam.
Bocsi, de én kétlem, hogy ezzel vonzanám mágnesként a férfiakat...

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. szeptember 13.

Az illat jo deee, befujom magam eees keresem hol van!! Nem tudom mi a baj??!! Bocsi de ekkora arert mast vartam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

pacsalia

2019. szeptember 10.

iszonyatosan pozitív csalódás!!!! nagyon-nagyon tetszik, édes, szexi, és baromi tartós :) Szerintem meg fogom szerezni előbb-utóbb magamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Coumarin, Santalum Album (Sandalwood) Oil
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol