Oriflame

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Fejezd ki személyiséged legérzékibb oldalát a rendkívüli vonzerővel bíró Eau de Parfum-mel. A modern, prémium kategóriás illat maga a megtestesült vonzerő és csábítás. Magára vonja a figyelmet, így hatalmad lehet a férfiak felett. Érezd magad csodálatosnak és ellenállhatatlannak a Magnetista illatával."

4500 Ft Oriflame Magnetista EDP
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: 1 fújás hiányzik, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+700 Ft)
lacrymosa88

2019. október 2.

Mintaként teszteltem, és tetszett. Fűszeres, gyümölcsös, mégsem fojtogató. Szerencsére nem annyira édes, kifejezetten nőies, meleg illat. Tartóssága lehetne erősebb, 4 óra és alig érezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

spavanilly

2019. szeptember 30.

Minta alapján nyilatkozom:
Akkora hype van ekörül az új illat körül, hogy ki kellett próbáljam.
Nem szúrós, egyáltalán nem rossz illat- vagy inkább illatocska, de számomra egyáltalán nem különleges.
Bocsi, de én kétlem, hogy ezzel vonzanám mágnesként a férfiakat...
Tartóssága: 2! órán belül bőrközelivé vált (ennek lehet az én bőrkémiám is az oka), és miközben próbáltam beazonosítani a különböző fázisok illatjegyeit, folyton visszatért egy gondolat: "Túlárazott, túlárazott, túlárazott" (még akciósan is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Minta alapján nyilatkozom:
Akkora hype van ekörül az új illat körül, hogy ki kellett próbáljam.
Bocsi, de én kétlem, hogy ezzel vonzanám mágnesként a férfiakat...

gyeniko

2019. szeptember 13.

Az illat jo deee, befujom magam eees keresem hol van!! Nem tudom mi a baj??!! Bocsi de ekkora arert mast vartam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

pacsalia

2019. szeptember 10.

iszonyatosan pozitív csalódás!!!! nagyon-nagyon tetszik, édes, szexi, és baromi tartós :) Szerintem meg fogom szerezni előbb-utóbb magamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Coumarin, Santalum Album (Sandalwood) Oil
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol