Oriflame

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Fejezd ki személyiséged legérzékibb oldalát a rendkívüli vonzerővel bíró Eau de Parfum-mel. A modern, prémium kategóriás illat maga a megtestesült vonzerő és csábítás. Magára vonja a figyelmet, így hatalmad lehet a férfiak felett. Érezd magad csodálatosnak és ellenállhatatlannak a Magnetista illatával."

Ár: 6000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 5500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

vbegonie

2021. május 19.

A katalógusban még valamiért tetszett az illata, láttam benne fantáziát, de élőben már inkább olyan volt, mintha valami nagyon különleges, berobbanós termék akarna lenni, de annak árán, hogy minden, amit az ember kiérez belőle, iszonyúan erőteljes. Van egy édes, szappanos hatása is, amellett, hogy fűszeres is, és ahogy ezek összeállnak, nekem már szinte egy pacsuli összhatását kelti (nem tetszenek ezek a részletek sem együtt, sem külön). Ha még olyan árban lenne, hogy megérje kísérletezni vele... én magam akciósan vettem, de eredeti árán nagyon erős túlzásnak érzem. Amit nem tudok megmagyarázni, mert úgy láttam, nincs az összetevők közt, de nekem folyton a szilva jut eszembe róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

fioretta

2021. március 15.

Édes, enyhén fűszeres, nem túl kiemelkedő illat. Rajtam főleg amolyan ribiszke szörpös vonal érződött belőle, a leszáradásakor mintha a vanília dominálna. Első pillanatban erőteljes, de aztán hamar elhalványul, 1-2 órán belül teljesen el is tűnik. Estére vagy alkalmakhoz illik, de ha keveset fúj az ember, akkor akár napközben is vállalható, az alacsony koncentráció és a bőrközelisége miatt. Finom illat, de alapáron számomra nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

veci

2021. február 18.

Hasonlít az Oriflame Possess The Secretre, viszont míg az gyümölcsösebb, ez sokkal inkább egy virágos illat, friss, de mégis fűszeres. Valóban van benne valami téli hangulat, de szerintem én nyáron is fogom használni esti illatként. Rajtam tartós is, de mondjuk én általában jól kijövök az Oriflame illatokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Vavika02

2021. január 24.

Nagyon szeretem az illatát ... nekem elég tartós is ...
Édes, picit pikáns... :-) kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Nagyon szeretem az illatát ... nekem elég tartós is ...
Édes, picit pikáns... :-) kedvencem lett.

Puszedly

2020. december 29.

Avon mesmerize lila és black opium illatkategória!! Fűszeres vaníliás! Finom téli sálas illat ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Eni27

2020. december 13.

Nagyon finom, különleges illata van, minden előítélet vagy elfogultság nélkül. Édes, krémes mégis van benne valami pikáns fuszeresseg. Az illatok megítélése (is) ízlés dolga, csak azért nem kell lepontozni mert Oriflame. Nem mellesleg több dicséretet kaptam rá, mint a D&G vagy Givenchy parfumjeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

Terru

2020. október 30.

Fűszeres, gyümölcsös, kicsit édeskés mégsem fojtogató. Meleg illat ami körülölel és melegít a hidegebb időben. Nőies és elegáns illat. Rajtam elég tartós, befújom magam reggel kb 3-ig érzem, azután már nem, de este a férjem megjegyezte milyen jó illatom van. A szekrényem amikor kinyitom megcsap az illata. Először féltem megrendelni az itteni eléggé vegyes véleményel miatt, de mivel az illatosított oldalon nagyon tetszett, rendeltem mintát. Nagyon meglépődtem, hogy rajtam milyen tartós. Rögtön meg is vettem a parfümöt mivel épp akciós volt. Nem bántam meg. Ha elfogy újraveszem biztos. Főleg, hogy ez az egyetlen parfümöm amit a férjem megdícsért. :)
Ja és az üvegje is megér egy misét, igazán mutatós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Ja és az üvegje is megér egy misét, igazán mutatós!

Dori1976

2020. június 18.

Jobbra számítottam a katalógus alapján, akciósan sem volt túl olcsó. Elég jó hétköznapi parfüm, közepesen tartós. A lányom nagyon szereti, rajta nekem is jobban tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

lacrymosa88

2020. március 20.

Mintaként teszteltem, és tetszett. Fűszeres, gyümölcsös, mégsem fojtogató. Szerencsére nem annyira édes, kifejezetten nőies, meleg illat. Tartóssága lehetne erősebb, 4 óra és alig érezni...
Update: Ma érkezett meg egy üvegcse belőle, csere útján jutottam hozzá. Mit ne mondjak, sokszor a minták tényleg hazudnak, vagy minimum nem adják vissza igazából az eredeti illatot. Kifújtam a csuklómra, és élettel telibb, mint a minta, amit korábban kipróbáltam! Szaglászom, szaglászom és beugrik róla a Versace Crystal Noir-ja, szóval ez az illat úgymond a szegény ember Crystal Noir-ja.:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

ALettah

2020. január 29.

Ez egy kevésbé jól sikerült cucc az Oritól. Nagyágyúnak szánták, de csak egy kicsit fog pukkani - szerintem alaposan túlárazott ahhoz képest, amit nyújt. Vagyis egy erőteljes, szappanos alapú, fűszeres illatot. Rajtam főleg szantál, virág és fekete ribizli. A férjemen teszteltem, szegény, mit ki kell bírjon :) Nos, ő a tízből az egy, vagy tudomisén mennyi volt a reklámozott arány, avagy hány pasi figyelmét sikerül felkelteni vele, mindenesetre nem tetszett neki különösebben.
Tartóssága az Oris átlagnál jobb, de EdP-nek azért túlzás nevezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Tartóssága az Oris átlagnál jobb, de EdP-nek azért túlzás nevezni.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Coumarin, Santalum Album (Sandalwood) Oil
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol