Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Judiit

2011. augusztus 22.

Szeretem az illatát, a hatását. Nem szárít, ami nálam már jót jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 22.

Szeretem az illatát, a hatását. Nem szárít, ami nálam már jót jelent.

onecrimsonnight

2011. augusztus 22.

Az illata nagyon finom, de nem tartós. Átlagos tusfürdő szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

Az illata nagyon finom, de nem tartós. Átlagos tusfürdő szerintem.

korfu09

2011. július 26.

Kellemes, gyümölcsös, a nyarat idéző illat. Nem rossz, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 26.

Kellemes, gyümölcsös, a nyarat idéző illat. Nem rossz, de többet vártam tőle.

naiva

2011. július 7.

Nekem sem vált be. Nem tetszett az állaga, az illata nagyon hamar elillant, az összetevői pedig egyáltalán nem mondhatók barátinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

yoko95

2011. július 5.

Az egyik kedvencem. Bár tusfürdő, habfürdőnek is szívesen használom a nyugtató illata miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

nemesanita

2011. március 6.

Nekem nagyon kiszárította a bőrömet,az illata nem rossz de nem tartós,így nem sokáig érződik a bőrön.Ettöl sokkal jobbak vannak olcsóbban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 6.

noxibaba

2011. február 25.

Nagyon jó illata van, jól habzik és nem szárít!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

Nagyon jó illata van, jól habzik és nem szárít!!

Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.