Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

jampiangel

2012. november 2.

Tusfürdőnek használtam el, átlagos, kellemes illatú de a bőrön már nem maradt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

mankaa

2012. január 13.

Imádom az illatát, nekem találták ki, de csak a flakonban érződött. Vízbe öntve semmi habja nem volt és az illat is elillant. A helyes flakonért kap egy csillagot, de minden más szempontból hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

szaniblue

2011. december 10.

Az illata jó volt, de tényleg alig érződött a fürdővízben. Nem is nagyon habzott pedig jó sokat öntöttem a vízbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

Udreeh

2011. november 27.

Tetszett az illata, én mondjuk zuhanyoztam vele, nem fürödtem, de úgy is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

adra

2011. szeptember 11.

Én nagyon szerettem, és nekem az illata is bejött. Imádom, és én egy fél litert belenyomtam a vízbe, lehet ezért, de nekem habzott is rendesen :DDDD Úgy habosítottam a vizet mint egy robotgép ... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

Nem tudom miért, de nálunk meg egyáltalán nem habzott jobban habfürdő létére, mint pl. egy Discover tusfürdő. Az illata nagyon finom, viszont a vízbe öntve már nem nagyon érződik. Nekem kicsit csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

yoko95

2011. június 24.

Kellemes, nem túl erős illata van és jól habzik. Nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 24.

Kellemes, nem túl erős illata van és jól habzik. Nem irritálja a bőrt.

noxibaba

2011. március 31.

Nagyon jó illata van, nagy kiszerelés. Kicsi is elég belőle és nagy habot csinál. Igaz, ahol nagyon klóros a víz, ott több kell bele, hogy érződjön is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.