Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

Yumechan

2017. február 21.

Régebbi kedvencem, egyszerűen imádni való. Anyukám magának vette, de neki aztán nagyon nem tetszett, én meg befogadtam, és beleszerettem. Aztán mire elfogyott, már nem lehetett kapni.
Nagyon hiányolom ezt az illatot. A kiszerelés is szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Nagyon hiányolom ezt az illatot. A kiszerelés is szép volt.

Damayanti

2017. február 13.

29 éves, egyáltalán nem discos vagy plázás cicababa típusú, hanem inkább komoly, érettebb gondolkodású, de azért ezzel együtt nagyon mosolygós és örökösen vidám csaj vagyok. Ez az illat szép. De magamon nem tudnám elképzelni. Anyukámon alkalmi illatnak inkább. nem akarok olyan közhelyeket mondani, hogy milyen korosztálynak való illat, hiszen ez butaság lenne, az ilyesmi nem a koron, hanem a személyiségen múlik, hogy ki hogyan tudja viselni az adott illatot, illetve hogy milyen alkalomra használja, mert azért azt lássuk be, ez az illat pl. biztos nem való edzés utáni felfrissülésre, vagy egy ártatlan, átlagos hétköznap nappalra, ellenben varázslatos lehet egy színházba, bálra, elegáns partyra...
De nekem akkor sem, én szerintem kb. olyan 35-40 éves koromra fogok beérni ehhez az illathoz, de annyira nem biztos hogy valaha is el fog varázsolni, hogy tényleg meg vegyem, függetlenül attól, hogy kifejezetten rosszat nem mondanék róla... Én nem annyira vagyok elegáns és dívásan komoly végzet asszonya lelki alkat, hogy magammal kompatibilisnek érezzem, de elismerem, hogy akihez illik, azon nagyon szép kompozíciót alkothat ez a kissé púderes- virágos-rejtélyes aroma :)
Amúgy a design is nagyon ott van, telitalálat hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Amúgy a design is nagyon ott van, telitalálat hozzá :)

Anettke

2015. november 19.

Szexi fehérnemű, csipke, harisnyakötő, esetlen egy szemkötő, füstölő, gyertyafény, csak te és Ő és a Midnight!
Ezzel a trükkel tutira a tiéd lesz bárki, akit el akarsz csábítani.
A hétköznapi estéket ezzel szoktam feldobni. Már évek óta a Midnight Pearl-t használom erre a célra. Mostmár, hogy nem lehet kapni, minden követ megmozgatok, hogy hozzájussak. Ha ezt hordom nappalra is, a barátom egész nap be van pörögve tőle. :D Ha elfogy a készletem nem tudom mit fog csinálni. :) A barátom nagyon szereti (elsőre is szerette, mielőtt rászoktattam :D). Én még annál inkább. Enélkül egy kettesben töltött estét el sem tudnék képzelni. Ha kiöltözős estére, bálra megyünk, akkor mindig előkerül. A férfiakra és nőkre is hatással van. A szabad levegőn megjegyezték a finom illatom.
Nagyon sajnálom, hogy már nincs forgalomban! Akinek van felesleges és megszabadulna tőle, én szívesen átveszem! :)
21 éves vagyok és előszeretettel viselem. Én csak és kizárólag mosolygós, határozott, kedves és elegáns lányokon (19-40-ig) tudom elképzelni. Komolytalanoknak, diszkó cicáknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Ezzel a trükkel tutira a tiéd lesz bárki, akit el akarsz csábítani.

adrica

2015. szeptember 30.

Ó, szerintem nagyon leírtátok szegényt. Az én történetem ez: Amikor megláttam az újságban, ok tetszik az illat, szép a reklámja. Aztán beleképzeltem magam annak a szép nő helyébe. Ú, de tudná szeretni a párom, ha így néznék ki, hát még én. Aztán a youtube-on rátévedtem a reklám klipjére és teljesen elvarázsolódtam. Akkor csak ezt a parfümöt kértem karácsonyra. Amikor feltettem, azt képzeltem, vagyok olyan elragadó, mint a reklámjában a model. Na persze, két gyerek után GYES-en lévő anyuka csak is úgy nézhet ki (jót nevettem magamon), de belül igen is legalább olyan ellenállhatatlannak éreztem magam. Aztán félre tettem én is ezt a parfümöt, mert hát nem hétköznapra egy két éves gyerek mellé jogingba mászkálva nem passzol. Egyszer csak a húgom egy Versace Crystal Noir EDP hasonmással tért haza. Mondom ismerem én ezt az illatot, és rájöttem, hogy szinte ugyanaz a kettő. Legalább is számomra. Megnyugodtam, addigra már mind a két gyerek már ovis-isis volt, és már nem mindig voltam jogingban én sem. Úgy hogy télen szépen fogyasztottam belőle. Párom szerint nagyon nőies, tény hogy van egy stílusa: elegánsabb, kifinomultabb, rafkós, sexy illat. Így alkalmakra is bátran nyúltam hozzá, akár még bálba is. Én nagyon szeretem!!! Rajtam tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

x

2014. november 6.

Az üvege olyan szép (kár, hogy koppintás), de az illat nem jön be. Van egy kis fújós mintám, abból pakoltam magamra ma reggel. Túlságosan lila, nyomasztó az orromnak. Közben meg van benne egyfajta szikrázás is, nem tudom jobban leirni, de néha azt érzem, hogy egy illat olyan szikrázó, de a lila illatoknak ez nem áll jól (üdv az orrom egyénien kategorizáló világában). Füst, fa, nálam nem jelenik meg sajnos, csak a lilaság. Eleinte egy pár percig a bőrömhöz közel alkotott valami kellemeset, bőrrel együtt, de az nagyon hamar elszállt. Nem esik jól, ahogy rajtam van, de azért nem túl erős.

Update: nem tudom, hogy adtam három pontot... sajnálom, de kettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

Update: nem tudom, hogy adtam három pontot... sajnálom, de kettő.

vador

2014. augusztus 28.

Nekem oud, szurkálódó fehér virágok és pici körte. Az már az én bajom, hogy a jázmint kb. mindenben utálom és itt is picit fintorgok tőle, de legalább nem a legolcsóbb, legszúrósabb változatát erőltették. Egyáltalán nem olyan lehengerlő illat, mint a kampány sejteti, de jól összerakott iparosmunka. A funkciójával kicsit bajban vagyok, hétköznapra egyértelműen sok, alkalomra kicsit lapos, nagy bután azt tudom ajánlani, hogy akinek bejön, viselje a maga örömére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

p.gerda

2013. október 19.

Annyi szép emlék fűz ehhez az illathoz... Nagyon, nagyon tetszik, már az első illatolásra is. Minden fázisában imádom DE... nem magamon. Egyik ismerősömön ismertem meg anno, rajta megszerettem, sőt oda-vissza voltam, folyton szaglásztam volna. Ezen felbuzdulva rendeltem magamnak egy utántöltőt, mert azt nem véltem annyira drágának.. Mégiscsak egy sima katalógusos parfümért nem fizetek vagyonokat... És magamon másmilyen illata volt, már reakciók játszódtak le, mint az ismerősömön, elhasználtam, utána az üveget szagolgattam és úgy szintén szerelem. Nem venném meg emiatt, de ettől függetlenül imádom. Az árát sokallom, ennyit nem ér meg. Tartóssága rajta pocsék volt , ismerősömön fantasztikus :D De ugyebár kinek mi.. egy próbát megér, az utántöltő mindenféleképpen ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

cicafan

Korcsoport: >54
2013. szeptember 17.

A gyerekemnek szántam, de neki nem tetszik. Ha valakit érdekelne, akkor 2400-ért oda tudom adni). Érdeklődni: jambor.monika@citromail.hu vagy cicaimado@citromail.hu címen lehet (Budapesten vagyunk.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

papai.marti

2013. augusztus 7.

Nekem nem tetszik annyira. Van egy vadiúj üvegem - ha valakinek kell az írjon e-mailt!
papai.marti@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

papai.marti@gmail.com

kissbarbara1990

2013. július 27.

Se veled se nélküled a kapcsolatunk. Vannak olyan napok,amikor bele vagyok bolondulva és nagyon tetszik. Aztán egy ideig a hátam közepére se kívánom. Nem volt még ilyen érzésem parfümmel kapcsolatban. Rajtam nagyon tartós az illata, különösen akkor tetszik amikor már jó pár órája rajtam van és csak közelről érződik a bőrömön. Közvetlenül kifújás után nagyon erős és tömény,akkor nagyon nem gyere be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Limonene, Isoeugenol, Citral, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, FD&C Red 40, Yellow 10 Lake / CI 47005

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.