Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Könnyű, friss, nyárra emlékeztető illat - a romantikus, kifinomultságot kedvelő hölgyek illata. A grépfrút, a rózsa és az édes mimóza illatcsokra.

buzavirag

2016. december 10.

Nekem túl friss az illata, nem bírom magamon, pedig nyárra jó lenne, akkor jobban szeretem ezeket a friss illatokat. Szerintem majd odaadom anyukámnak, mert neki tetszik. Régebben mintha olcsóbb lett volna, a mostani árát már nem éri meg. Viszonylag tartós amúgy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Citral, Coumarin