Oriflame

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy illat romantikus álmodozóknak. Gyengéd, keleties, fás jegyek érződnek a fejjegyben, majd átadják helyüket a szerecsendió és a tejszinhab édes aromájának. Az illat a vanilia és a cédrusfa érzékiségében teljesedik ki.

Ár: 700 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 20.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Luna1024

2019. március 1.

Szerintem árkategóriájában egy meglepően jól sikerült illat, az általam ismert Oriflame-ek közül a kedvencem. :) Fantasztikusan fincsi, krémes gesztenyepüré, lágy, édes tejszínhabbal a tetején. :) Számomra teljesen ilyen, mint amilyennek leírtam: gesztenyés-krémes, habos álomvilág. Ha muszáj volna hasonlítanom, talán a Zadig & Voltaire This Is Her-je áll Hozzá a legközelebb (meg kicsit a Just Rock! is), mindkettő a gesztenye-vanília-tejszínhab trió körül forog, csak a This Is Her fásabb, hűvösebb, érettebb, a Mirage Daydream pedig egy pár fokkal édesebb és ártatlanabb (de semmiképp sem émelyítő vagy szirupos, ezt fontos kihangsúlyoznom!). :) A This Is Her egyébként elérhető a parfümériákban, így aki ismeretlenül venné meg a Mirage Daydream-t, szerintem előbb azzal tegyen egy próbát, kiindulási alapnak jó lehet, hogy egyáltalán a "miénk"-e ez az illatvilág, vagy sem.
Annyira megnyugtató, visszafogott, bújós és kedves kis illat, hogy mindig mosolyogni támadt kedvem, ha viseltem. :) Észrevettem, hogy ha használtam, az az esetek 90 %-ában közvetlenül alvás előtt történt: egy-egy fújás a csuklómra, és valahogy nyugodtabb volt az álmom. :) Tök ciki ezt így leírni, de hát ha lehet az embernek kedvenc alvós állatkája, paplanja meg miegyéb, akkor miért ne lehetne kedvenc alvós illata is? :)

Az üvegesemet végül eladtam, mert ezt leszámítva valamiért nem nagyon használtam, kicsit karakteridegennek éreztem magamon - a "sötétebb", mélyebb illatokat szeretem -, és úgy éreztem, ilyen ritka használattal csak rám romlana. :( A fújósom még megvan, épp azon vacillálok, hogy megtartsam-e, vagy sem. Mindenesetre maga az illat SZUPER, a katalógusillatok közül számomra a legjobb. Nagyon-nagyon sajnálom, hogy Ő már nincs, a mai Oriflame illatok közül egyelőre nem találtam olyat, ami akár csak nüansznyit is hasonlítana Hozzá - igaz, annyira nem is kerestem, ezt be kell vallanom.

Bőrközeli, a tartóssága közepes, az üvege kis csinos, igényes, az ára is megfizethető (volt). Részemről egy nagyon erős 4 pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon szerettem :( Sajnálom, hogy már eltűnt a katalógusból :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Nagyon szerettem :( Sajnálom, hogy már eltűnt a katalógusból :(

AngyalRoka

2017. október 14.

Annyira.. De ANNYIRA imádtam.. Véletlenül találtunk egymásra mert egy barátnőmnél volt akciósan. Az egyik kedvenc illatom lett, sokan dicsérték is rajtam.. De ahogy minden kedvenc illatommal járok.. Ez is eltűnt az éterben és nem lehet kapni sehol.. Hálás lennék az Oriflamenak ha újra előkerülne... Szomorú vagyok, hogy nincs már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

HuAnita

2017. május 25.

Krémes, tejszínes, púderes, gesztenyés, mogyorós finomság. Kicsit hasonlít a nutellára :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Bubucim

2017. május 14.

Tavaly télen használtam. Igazi púderes illat. Nagyon szerettem. A tartóssága az én bőrömön közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

evare

2017. február 28.

Amikor használom, mindig van legalább egy ember, aki megkérdezi mi ez az isteni illat.
Sajnálom, hogy már nem beszerezhető. Tud valaki hasonló illatú parfümöt?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 28.

Sajnálom, hogy már nem beszerezhető. Tud valaki hasonló illatú parfümöt?

eda

2016. október 4.

Téli időszakban a kedvencem, szenzációs illat, krémes-tejszínes, érzem benne a szerecsendiót, ez a kis pikáns vonás nagyon jót tesz neki. Rajtam hihetetlenül tartós. Vakon, próba-szerencse alapon szereztem be, de nagyon megérte, simán vettem volna akciósan többet belőle, ha tudom, hogy ennyire összepasszolunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Ella

2016. június 10.

IMÁDOM!!! Édes, meleg illat, de nem az a fojtogató cukros lötty és van benne egy kis pikáns citrom és cédrus is. Nagyon különleges, tartós illat. Nem nagyon illik hozzám, mert annyira ártatlan még a pikáns csavar ellenére is. Szőke, karcsú, világos bőrű lányokon tudom elképzelni (aminek én szöges ellentéte vagyok). De úúúgy odavagyok érte!!! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Kendra

2016. május 1.

Soha nem veszek merő "felkapásból",divathóbortból parfümöt,-kutatok,vadászok valami igazán hozzám illőt. - Igen,vele összeillünk...titokzatos púderfelhő között valami bódító és hívogató ,szinte beazonosíthatatlan enyhén szúrós de még is kellemes,vibráló csoda. Sajnos nem tartós,a bőröm csupán egy órácskára képes kódolni ezt az illatot:( Az illat maga öt csillagos és nem visz rá a lélek,hogy elillanása miatt levonjak belőle.)
Friss: Nyári véleményem óta az üvegcsém tartalma elfogyott,de rögtön pótoltam és ma már újra velem van az ILLAT ,- mely számomra szinte" narkotikummá" vált.
Az eltelt pár hónap alatt több ismerősöm kérdezte milyen parfümöt használok,mert olyan kellemes,légies és nem tudják mihez hasonlítani,nem titkoltam elmondtam ez a Mirage Daydream.....néhányan ismerték az illatot és tágra nyílt szemmel hitetlenkedve mondták -"Nem mondod...,komolyan?" Tehát ez a kis üvegcse még is rejt valami lágy kis titkot és nem mindenkinek hajlandó megmutatni valódi arcát,az biztos,hogy nem vamp,becsvágyó és törtető nőknek lett kitalálva. Bizony,hogy nem,ehhez az illathoz valódi érzések illenek ,álarc nélküli természetesség,őszinteség és persze jó orr:) Nagyon gyengéd és lágy illat,tartós használattal jobban tartja az illatát és nagy kár,hogy nem parfüm változatban adták ki.Ennek ellenére nagy favoritommá vált.

2016.05.01. Nagyon hiányzik ez az illatocska,a sokak által "cukros víznek"- titulált kis különcség. Ebben a szeszélyes tavaszi időben úgy vágyom a kis púderes -szerecsendiós lényére. Sajnos sehol nem találom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 1.

Petrus11

2016. április 7.

Csodálatos illata van, kedvenc parfümöm évek óta, de nem tudom beszerezni sehonnan. Tud ebben segíteni nekem valaki? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Linalool