Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2015. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Mirage Eau de Parfum minden cseppje maga a varázslat. Misztikus jegyei, az elemifa, a rózsa és a fűszeres vetiver a csábítás titokzatos eszenciájával ölelik át viselőjét. A Mirage felébreszti a bennünk szunnyadó szenvedélyt.

Oriflame Mirage EDP 5ml
Ár: 1900Ft/5 ml + feladás költsége , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost, Packeta vagy postánmaradó ajánlott küldemény
Oriflame MIRAGE Body Spray
Ár: 2300+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 75 ml-ből kb. 3/5-e van meg , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. posta

eheiszki

2021. október 21.

Nem illett hozzám igazán de meg kell hagyni hogy őrülten jó illat volt! Nem is tudom talán a Dior Hypnotic Poison EDP-el van egy szinten, tartóssága és a szillázsa is brutális volt rajtam. Ha még gyártanák biztosan mindig lenne itthon. Egy igazi nagyágyú volt. Én személy szerint max 8ezret adnék érte most, de csak amiatt mert nem top 10 signature illatom. Biztos vagyok benne, hogy van aki 10-12ezret is még jó szívvel fizetne érte. Nem értem miért nem figyelik az eladási tendenciákat az Orinál, olyan mintha szándékosan vágnák maguk alatt a fát. ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Marcsi66

2021. január 9.

Most ismertem meg,,,,tegnap kaptam kézhez a fújósomat,és ha lehetne,több üveggel vásárolnék belőle,,,,ŐRÜLTSÉG h már nincs,abszolút jogos a sírás-rívás utána,,sajnos ismerem az érzést, Egy ideje már kerülgetem Chanel Cocot EDP parfümöt, ezek után biztos h lesz,van eltérés ,ő a fűszeresebb,kacérabb hangulatú,de eléggé hasonlítanak még így is....nehezen tudom elképzelni,h ez valakinek nem tetszik,ahogy megéreztem az illatát már tudtam h IMÁDOM!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 9.

MissQuen

2020. november 14.

Most ezt használom. Nekem a Halloween- I időszakot juttatja az eszembe. Fűszeres, egyedi fanyarkás illat. Fél napot érezni intenzíven az illatát. A külseje valami telitalálat, mint az illat is. Ha jól tudom már nincs az Oriflame katalógusban. Pedig ez a parfüm az egyik, ami a kedvencem az Oriflame- től, és egy másik is, de azt még lehet kapni a katalógusban, de most nem árulom el melyik az.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Xinezia

2018. október 19.

A NŐ illata. A kacér nőé, aki úgy tesz, mintha észre sem venné a férfiak pillantását. A titokzatos nőé, aki mintegy véletlenül a férfi arca előtt hajol el, pusztán azért, hogy érezze a parfümje illatát. Az ízig-vérig nő illata, aki bár képes megvédeni magát, mégis igényli a férfi támogatását, pusztán azért, hogy belekarolhasson. A nőé, aki soha nem bűnös, nem szent, csak önmaga.... MINDIG NŐ!

Update: Hiába várom, hogy visszahozzák, mégsem teszik. Hiányzik. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Update: Hiába várom, hogy visszahozzák, mégsem teszik. Hiányzik. :/

SSSAAA

2018. július 31.

Magával ragadó, különleges illat. Óriási hiba volt az Oriflame részéről, hogy megszüntette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Wikca

2018. június 28.

Imádom, imádom, imádom! Ha valaki megválna tőle, jelentkezzen nálam! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Imádom, imádom, imádom! Ha valaki megválna tőle, jelentkezzen nálam! ;)

adrica

2018. április 18.

2014.07.04.: Nekem előbb volt meg a Coco Chanel-től a Coco. Amikor ezt megszagoltam, tudtam, hogy már találkoztam vele. Aztán beugrott. Egyébként rögtön beleszerettem, és megvettem. Aztán az úton hazafelé rájöttem, hogy a Coco-m olcsóbb kiadása. Persze ez egy kissé fűszeresebb, talán több benne a fahéj, de nagyon hasonlít rá. Imádom. Egyébként ez szerintem egy elég megosztó illat. Vagy nagyon szeretik, vagy rosszul vannak tőle. Ezért és a nagyon tartóssága miatt és az intenzitása miatt is nagyon fukarul kell vele bánni, ugyanis nem elüldözni akarjuk a férfiakat és a szagló közönséget, hanem csábítás célpontjai ők.

2018.04.18.: Évek alatt ez egy adventi illattá nőtte ki magát. Nem a cuki, jaj mit kapok karácsonyra illat, hanem a templomba járós, magunkba nézős, elmélyülő, meghitt várakozással teli. Amikor a csoda az, ha valakinek adhatunk. Örömöt elsődlegesen. Igazi, önfeledt örömöt, ami maga a csoda. Igazi nyugodt, de még is izgalmas női illatnak gondolom. Amikor nagyon komoly egy nő, smink, frizura stb... de a szeme sarkában ott van a huncutság, a sexy sejtelem, és a humor. Az a fanyar fajta, ami egy elegáns nőtől még jobb. És ott van a gyermeki, ártatlan csodára áhítozás, aki hagyja magát elvarázsolni. Rácsodálkozni a legapróbb részletekre, a legkisebb dolgokra. Örülni mindennek, a hideg télben egy pohár kakaónak, egy szánkózásnak, hogy esik a hó. És minden fehér. És tiszta. Csendes. Csak az éj sötét, de a hold és a hó bevilágítja. Minden olyan nyugodt és izgalommal teljes. Nem tudni mit hoz a holnap, de valami csodát az biztos, és bármit hoz is csak jó lehet.
Egy hétvégi szerelmetes kikapcsolódásra elkísért mostanság. Mondtam az Uramnak, de jó lenne minden nap ezt használni nem!? Nem, mert akkor átlagos lenne. Ebben pont az a jó, hogy csak bizonyos alkalmakkor használod. Akkor pont jó. Mert hiányzott már és akkor van. De ha minden nap használnád, elkopna a varázsa. Szóval őrá is hatott. Pont ugyan úgy mint rám. Ritkán van varázslat, de akkor olyan jó! Már alig várom, hogy hűvös legyen és legyen alkalom, hogy ezt használhassam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.

Chata83

2018. március 8.

Ezer csillag, ha lehetne. Tartós, különleges, fűszeres csoda. Miért szüntetik meg az ilyeneket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

bubilany

2017. november 22.

Hát jól mondják az előttem szólók! Ez egy nagyon fantasy-boszorkányos-sárkányos-tündéres-erdei-mesés illat. Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem látok ilyet a katalógusban. :( nagyon lassan próbálom elpusztítani ezt a csodát, hogy minél tovább megmaradjon ez az illat.
Egyébként kellemes, mesés, édeskés illata van. És rajtam kifejezetten tartós ez az illat. Most van rajtam több mint 6 órája és még mindíg érzem a kellemes édeskés illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Piscinke

2017. március 7.

Hozzájutottam egy kis fújóshoz. Szerintem köszönő viszonyban sincs az Amarige-zsal. Én inkább gyógynövényesnek érzem. Szikár, friss, balzsamos. Ez a zöld fantasy-s tündérboszorkány imázs jól megállja a helyét.
Tényleg egyedi és különleges illat, eléggé rendben van. Egyelőre négyes.
Ja, közben leesett, hogy Amarige esetében valószínűleg a Mariage verzióra gondoltatok - azt nem ismerem, de illatjegyek alapján elképzelhetőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Tényleg egyedi és különleges illat, eléggé rendben van. Egyelőre négyes.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.