Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2015. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Mirage Eau de Parfum minden cseppje maga a varázslat. Misztikus jegyei, az elemifa, a rózsa és a fűszeres vetiver a csábítás titokzatos eszenciájával ölelik át viselőjét. A Mirage felébreszti a bennünk szunnyadó szenvedélyt.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Verena
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: személyesen átvehető Szegeden, vagy előreutalás esetén foxpost
Oriflame Mirage EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1900 Ft, 10 ml 3500 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Marcsi66

2021. január 9.

Most ismertem meg,,,,tegnap kaptam kézhez a fújósomat,és ha lehetne,több üveggel vásárolnék belőle,,,,ŐRÜLTSÉG h már nincs,abszolút jogos a sírás-rívás utána,,sajnos ismerem az érzést, Egy ideje már kerülgetem Chanel Cocot EDP parfümöt, ezek után biztos h lesz,van eltérés ,ő a fűszeresebb,kacérabb hangulatú,de eléggé hasonlítanak még így is....nehezen tudom elképzelni,h ez valakinek nem tetszik,ahogy megéreztem az illatát már tudtam h IMÁDOM!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 9.

MissQuen

2020. november 14.

Most ezt használom. Nekem a Halloween- I időszakot juttatja az eszembe. Fűszeres, egyedi fanyarkás illat. Fél napot érezni intenzíven az illatát. A külseje valami telitalálat, mint az illat is. Ha jól tudom már nincs az Oriflame katalógusban. Pedig ez a parfüm az egyik, ami a kedvencem az Oriflame- től, és egy másik is, de azt még lehet kapni a katalógusban, de most nem árulom el melyik az.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Xinezia

2018. október 19.

A NŐ illata. A kacér nőé, aki úgy tesz, mintha észre sem venné a férfiak pillantását. A titokzatos nőé, aki mintegy véletlenül a férfi arca előtt hajol el, pusztán azért, hogy érezze a parfümje illatát. Az ízig-vérig nő illata, aki bár képes megvédeni magát, mégis igényli a férfi támogatását, pusztán azért, hogy belekarolhasson. A nőé, aki soha nem bűnös, nem szent, csak önmaga.... MINDIG NŐ!

Update: Hiába várom, hogy visszahozzák, mégsem teszik. Hiányzik. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Update: Hiába várom, hogy visszahozzák, mégsem teszik. Hiányzik. :/

SSSAAA

2018. július 31.

Magával ragadó, különleges illat. Óriási hiba volt az Oriflame részéről, hogy megszüntette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Wikca

2018. június 28.

Imádom, imádom, imádom! Ha valaki megválna tőle, jelentkezzen nálam! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Imádom, imádom, imádom! Ha valaki megválna tőle, jelentkezzen nálam! ;)

adrica

2018. április 18.

2014.07.04.: Nekem előbb volt meg a Coco Chanel-től a Coco. Amikor ezt megszagoltam, tudtam, hogy már találkoztam vele. Aztán beugrott. Egyébként rögtön beleszerettem, és megvettem. Aztán az úton hazafelé rájöttem, hogy a Coco-m olcsóbb kiadása. Persze ez egy kissé fűszeresebb, talán több benne a fahéj, de nagyon hasonlít rá. Imádom. Egyébként ez szerintem egy elég megosztó illat. Vagy nagyon szeretik, vagy rosszul vannak tőle. Ezért és a nagyon tartóssága miatt és az intenzitása miatt is nagyon fukarul kell vele bánni, ugyanis nem elüldözni akarjuk a férfiakat és a szagló közönséget, hanem csábítás célpontjai ők.

2018.04.18.: Évek alatt ez egy adventi illattá nőtte ki magát. Nem a cuki, jaj mit kapok karácsonyra illat, hanem a templomba járós, magunkba nézős, elmélyülő, meghitt várakozással teli. Amikor a csoda az, ha valakinek adhatunk. Örömöt elsődlegesen. Igazi, önfeledt örömöt, ami maga a csoda. Igazi nyugodt, de még is izgalmas női illatnak gondolom. Amikor nagyon komoly egy nő, smink, frizura stb... de a szeme sarkában ott van a huncutság, a sexy sejtelem, és a humor. Az a fanyar fajta, ami egy elegáns nőtől még jobb. És ott van a gyermeki, ártatlan csodára áhítozás, aki hagyja magát elvarázsolni. Rácsodálkozni a legapróbb részletekre, a legkisebb dolgokra. Örülni mindennek, a hideg télben egy pohár kakaónak, egy szánkózásnak, hogy esik a hó. És minden fehér. És tiszta. Csendes. Csak az éj sötét, de a hold és a hó bevilágítja. Minden olyan nyugodt és izgalommal teljes. Nem tudni mit hoz a holnap, de valami csodát az biztos, és bármit hoz is csak jó lehet.
Egy hétvégi szerelmetes kikapcsolódásra elkísért mostanság. Mondtam az Uramnak, de jó lenne minden nap ezt használni nem!? Nem, mert akkor átlagos lenne. Ebben pont az a jó, hogy csak bizonyos alkalmakkor használod. Akkor pont jó. Mert hiányzott már és akkor van. De ha minden nap használnád, elkopna a varázsa. Szóval őrá is hatott. Pont ugyan úgy mint rám. Ritkán van varázslat, de akkor olyan jó! Már alig várom, hogy hűvös legyen és legyen alkalom, hogy ezt használhassam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Chata83

2018. március 8.

Ezer csillag, ha lehetne. Tartós, különleges, fűszeres csoda. Miért szüntetik meg az ilyeneket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

bubilany

2017. november 22.

Hát jól mondják az előttem szólók! Ez egy nagyon fantasy-boszorkányos-sárkányos-tündéres-erdei-mesés illat. Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem látok ilyet a katalógusban. :( nagyon lassan próbálom elpusztítani ezt a csodát, hogy minél tovább megmaradjon ez az illat.
Egyébként kellemes, mesés, édeskés illata van. És rajtam kifejezetten tartós ez az illat. Most van rajtam több mint 6 órája és még mindíg érzem a kellemes édeskés illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Piscinke

2017. március 7.

Hozzájutottam egy kis fújóshoz. Szerintem köszönő viszonyban sincs az Amarige-zsal. Én inkább gyógynövényesnek érzem. Szikár, friss, balzsamos. Ez a zöld fantasy-s tündérboszorkány imázs jól megállja a helyét.
Tényleg egyedi és különleges illat, eléggé rendben van. Egyelőre négyes.
Ja, közben leesett, hogy Amarige esetében valószínűleg a Mariage verzióra gondoltatok - azt nem ismerem, de illatjegyek alapján elképzelhetőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Tényleg egyedi és különleges illat, eléggé rendben van. Egyelőre négyes.

Damayanti

2017. március 1.

Most egyik ismerősöm télen gyakrabban hordta és neki nagyon jól is áll. Nálam még mindig a nehezen emészthető, különc illat kategória és így hármas, de aki tudja viselni, annak tényleg olyan boszorkányosan állhat :) A kelta, vagy druida papnő jut eszembe erről az aromáról, amint a ködös, misztikus kőkeresztek és dolmenek között, smaragd színű bársony palástjában lépked az éjszakában, nyakában a hold fényénél időnként fel szikrázik a szeme zöldjével megegyező kővel ékesített medál... :) Kár, hogy a Daydream verzióról totálisan lemaradtam, annyira megillatolnám :(

Mini verzióban van... A marketing, az üveg jó, kétségkívül nem is egy tucat illat, de szerintem túl erős, tömény, kissé olyan nénis illat számomra :D De olyat is ismerek, akinek kifejezetten jól áll. Ízlés és karakter dolga, mint minden illat :) Mindenesetre én a saját, egyetlen egyszer próbált mini példányomtól megválok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.