Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. október 16.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Native Force Eau de Toilette hűvös, természetes illat, amelynek ereje a lime és a palo santo (szent fa) aromájában teljesedik ki.

Dayanara

2013. október 26.

Én kicsit más véleményen vagyok, az Oriflame-es oldalon többeknek nem jött be, ahogy nekem sem. Mondjuk az is igaz, hogy én csak az illatmintát próbáltam, bár kétlem, hogy ez nagy mértékben befolyásolná a dolgot.

Elsőre egész érdekes volt, nagy reményeket fűztem hozzá. Tényleg ez a jó szó rá, hogy érdekes, mert számomra teljesen meghatározhatatlan illata volt, csak azt tudtam rá mondani, hogy van benne valami hűvös (nem fagyos, csak valami savanykásan hűs).
Kíváncsian vártam, hogy mi sül ki belőle. Tettem a csuklómra és a nyakamra, és egy cseppet a ruhámra is.
Annyi biztos, hogy ruhán nagyon tartós, simán kibír egy napot és gyakran felélénkül az illat, ahogy a nap folyamán teszek-veszek. A bőrömről viszont igen hamar elillant. Sajnos az illattal sem vagyok kibékülve, nagyon furcsa lett a végére. Nem mondanám, hogy elviselhetetlen, de csak akkor venném meg, ha pár száz forintra lenne leakciózva, mert tényleg annyira furcsa, hogy valószínűleg a fürdőszobába kerülne illatosítónak 1-2 sikertelen próbálkozás után, mert nem tudnánk összecsiszolódni.
Amikor frissen alkalmaztam, ill. azóta is próbálok rájönni, hogy milyen illat is ez. De egyszerűen nincs előttem semmi. Nem tudom elképzelni az évszakot (talán nyár és tényleg valami klasszikusan - nem elegáns értelemben véve, inkább erőteljesen - férfias férfin), az eseményt, a ruházatot, a személyiséget. Szóval nem tudom, milyen férfinak állna ez jól, illetve milyen férfin találnám kellemesnek, mert az biztos, hogy én nem szívesen viselném ezek után.
Talán a kifinomultságot és a következetességet hiányolom belőle, kicsit olyan ízléstelen (már ha parfümre lehet ilyet mondani), szerintem egy kívül és belül egyaránt rendben lévő és szép férfiból inkább elvesz, mint hozzátesz, nem tudom ajánlani. De ettől függetlenül tényleg kíváncsi lennék, hogy milyen lenne megismerkedni egy olyan férfival, aki végtelenül szimpatikus számomra és ezt az illatot is kellemesnek érzem rajta, mert ezt jelenleg nem tudom elképzelni.
Kicsit tényleg emlékeztet bizonyos fákra, amikor még frissek, talán épp akkor lettek kivágva és kettévágják őket, és akkor van az a nedves, fás illat. De ez mellé jön még valami tömény valami is, amitől kicsit közönséges lesz. Mondanám, hogy tucat, de elég furcsa ahhoz, hogy ne legyen az. Viszont nem is jó. Szóval ez nekem csalódás, nem olyan, amit hosszabb távon szívesen éreznék magamon, vagy máson.
2 és 3 pont között ingadozom, de egyelőre maradok a kettőnél, sajnálom.

* Na jó, annyira mégsem kellemetlen és a mellkasomnál a ruhámra cseppentve még mindig tartósan érezni az illatát. Legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

2 és 3 pont között ingadozom, de egyelőre maradok a kettőnél, sajnálom.

Habchók

2013. február 8.

nagyon kellemes fás illat, szexi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

nagyon kellemes fás illat, szexi

ForestNymph

2012. október 22.

Imádom a páromon!! Ennyi! :D Ezt meg kell szagolni, nem tudom szavakba önteni, isteni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Citral, Geraniol
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Színezék. Lilás piros.