Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: Kudika, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás

Eltávolítja a kéz bőréről a baktériumokat víz hozzáadása nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Akciós volt a katalógusban, sokat gondolkodtam, hogy megrendeljem e. Végül az illata miatt vettem meg, nem csalódtam benne. Táskában hordom magammal, hogy mindig kéznél legyen. Kevés is elég belőle, és nem marad ragacsos tőle a kezem, még akkor sem, ha izzad a tenyerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Evu28

2018. augusztus 3.

Nagyon finom illata van nem ragad

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nagyon finom illata van nem ragad

csemezb

2017. június 19.

Jó kis dolog, úgy alapjában véve is a kéz tisztító, nekem tetszik. Az ára annyira nem, de mivel nem két nap alatt fogy el, ezért néha belefér. Amúgy szerintem semmivel nem tud többet, mint a másikfajták, annyi, hogy illatosított, de ettől függetlenül megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

nona1975

2016. október 8.

jól teljesít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 8.

jól teljesít

Nikita0828

2016. május 23.

Én is elhasználtam egyet, szerettem az illatát,, azt is hogy nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Én is elhasználtam egyet, szerettem az illatát,, azt is hogy nem ragad.

Damayanti

2015. december 20.

3 csillag. Hatásra ugyan az, mint bármelyik kéztisztító a világon, de ennek meg az orfilame másik tisztítójánál megszokott erős, vegyszeres szag helyett valami alkoholos mű gyümölcsös zamatosnak szánt, de mégis idegesítő szaga van,így el se tudtam használni ezt a kis kiszerelést sem. Most egy drágább, de sokkal jobb és komfortosabb terméket használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Lolychan

2015. augusztus 23.

Nekem nagy kedvencem, jól beszívódik és az illata is kellemes. :) Talán egy picit túlságosan is folyik világba (ha fejjel lefelé állítom simán kifolyik, nyomni se kell), de ez nem annyira lényeges. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

HontiAgi

2015. augusztus 9.

Nagyon szeretem. Kellemesen folyékony, az alkoholos beütés hamar elillan, kevés is elég belőle és sokáig is bírja. Szerintem az enyém már vagy egy fél éve megvan pedig használom ha szükség van rá. :) Bár a kupakját valahol valamikor sikerült eltörnöm, ha jól emlékszem egy sima bénázós kinyitási kísérlettel, úgyhogy az lehetne egy kicsit masszívabb műanyagból, de más hibája nagyon nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

bYou

2015. május 17.

Nagyon nagyon szeretem ezt a terméket. Nem ragacsos használat után, könnyen elillan az erős alkohol illata. Egyáltalán nem szárít. Nekem a csomagolása is nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

petedancsa

2015. február 22.

Nem éppen a legolcsóbb termék, de én szeretem az illatát is és jól tisztít, viszont nekem a kupakja letört, ezért sajnos táskába már nem tudom bedobni. Ezért 4 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színezék. Narancssárga.