Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Szappan nyugtató hatású aloe vera- és marakuja-kivonattal.

Kiszerelés: 75 g

illatvarázs*

2013. augusztus 5.

Kézre álló kis szappan, ezért végül kézmosó szappan lett belőle, mivel az illata nagyon nem tetszett, nem szívesen használtam az egész testemre. A kezemet nem szárította, nem tudom milyen lett volna az egész testen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Jennyke

2013. január 29.

Summertime.Imádtam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Summertime.Imádtam:)

Maniac

2013. január 20.

Igazi kis krémes szappanka. Pontosan kézre áll, siklik a kezeim közt, szinte 2 percenként jártam kezet mosni, amíg ő volt soron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

hógolyó

2012. április 14.

Nem szárít, nem irritál. Imádtam a kerekségét is:) Bár úgy látom eltűnt ez a szappan a termék-pallettából....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

la.petite.peste

2012. február 20.

Jó az illata és nem szárít, zuhanyzáshoz ideális! Pluszpont, hogy az Oriflame szappanok valahogy épp kézre állnak, így nem ejtem el őket állandóan. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Judiit

2012. január 28.

Finom illatú, jól habzik. Nem szárítja a bőröm. Ennél több nekem nem kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 28.

Finom illatú, jól habzik. Nem szárítja a bőröm. Ennél több nekem nem kell :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Színezék. Barnás sárga.