Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. július 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Oriflame Neo Chic Körömlakk Mint Pearl, Sugar Pink
Ár: 1000 , Eladó: mmartina97
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
balankaa01

2016. július 28.

A menta színűt vettem meg ANNO. És imádtam, nem tudok belekötni. Nyilván lepattog egy idő után, fedőlakk nélkül kicsit gyorsabban. De melyik lakk nem?
Nagyon bánom, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Nagyon bánom, hogy már nem gyártják...

ladri

2015. május 25.

Nem lettünk barátok. A Sugar Pink van meg, halvány, csíkoz, nem olyan, amilyenre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

xszemyx

2015. április 20.

Sugar pink árnyalattal sajnos nem sikerült megbarátkoznunk, pedig szép a színe. Így eladó sorba került.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Messy2214

2015. január 28.

Nagyon híg és ezért nagyon csíkos. 3 réteg sem volt elég mert átlátszos volt. Nem jó semmire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

flora.hegymegi

2014. augusztus 28.

csíkos és másnap már lepattogzik. Ha ilyesmire vágyom, akkor lemegyek a sarki diszkontba, és akkor még egy csomót spóroltam is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Ablaze

2014. július 6.

A menta színű van meg, alap és fedőlakkal elég tartós, viszont a vékony ecset miatt levonok egy pontot, kissé nehezen kezelhető. Minimum két réteget igényel,mert csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Dorotien

2014. április 9.

Nekem a menta színű van meg. Nem rossz szín, bár kicsit lehetne kékesebb. Egy rétegben nagyon csíkos, 2 rétegben is nehéz szépen kifesteni, csak ha vastagabb réteget kenek, így volt olyan körmöm, amit 3-szor is átkentem, hogy tökéletes legyen. Egész hamar megszáradt, nem lett buborékos. Azonban második nap mosogatás közben két körmömről is lepattant egy darab (nem használtam alap- vagy fedőlakkot). Harmadik nap szintén elkezdett kettő lejönni, szóval párat újra kellett kennem, de végül is kisebb javítgatásokkal 5. napja van fent, és ma pattogott le megint 2-ből egy kis darab. Egy Jollie France barack színű lakkal van a körmeimen, és el kell, hogy mondjam, az az olcsó "nevenincs" lakk sokkal jobban bírja, mint ez. Szóval annyira nem lopta be magát a szívembe, de volt már rosszabb lakkom is, egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Wattty

2013. december 13.

Egyetértek banditával!
Ha ilyet rendeltek akkor kenjetek alá egy réteg fehéret.
úgy egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 13.

Egyetértek banditával!
Ha ilyet rendeltek akkor kenjetek alá egy réteg fehéret.
úgy egész jó.

Orsyna

2013. október 27.

Szép pasztel színek mindkettő megvan.Tartós is úgyhogy örülök hogy megvannak.
update: Sajnos muszáj lesz levonnom csillagot.ma nagyon felidegesített egyszerűen képtelenség egyenletesen felkenni ronda nem terül szépen.:(
mert holnap elutazom és gondoltam legyen szép a körmöm,ez a szín tűnt jónak de tévedtem.:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Szép pasztel színek mindkettő megvan.Tartós is úgyhogy örülök hogy megvannak.

bandita

2013. október 10.

Bevallom, roppant ideges vagyok erre a lakkra.
A bugyirózsaszín árnyalatot rendeltem, és az egyetlen tulajdonság, amiért csillagszámot érdemel tőlem, az a vakítóan tükörfényes felület.
Két rétegben SEM fed normálisan, itt-ott, főként a körömvégeknél áttetszik, emiatt három rétegben kentem, alaplakk nélkül, így aztán persze hogy egy óráig száradt.
Rendhagyó francia manikűrt készítettem vele, ami ugyan szép lett, és igényes, de hogy két órán át a toalettre sem bírtam elmenni miatta, az azért nonszensz.
Végig az járt a fejemben, hogy bárcsak másik, olcsóbb lakkot választottam volna, akár egy Miss Sporty-t, Moyrát, bármit, amivel nem kell ennyit küzdeni.
Azt gondolom, hogy szívesen kitenném a szűrét, vagy belepancsolnám valami fogyófélben lévő lakkomba, mert hogy én ehhez még egyszer nem nyúlok, az szentség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 10.

Bevallom, roppant ideges vagyok erre a lakkra.

Hidratálók: Phospholipids