Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Krémes állagú borotvahab normál bőrre, a borotválkozást megkönnyítő technológiával. Gazdagon tartalmaz bőrvédő hatású sarkvidéki gyökérkivonatot. Simává, hidratálttá teszi a bőrt. Alkoholmentes.

alexa206

2017. március 17.

llatra jó,de a párom nemigazán volt vele megelégedve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

llatra jó,de a párom nemigazán volt vele megelégedve...

Bexxm

2016. május 30.

Átlagos. Nekem normális a hab állaga, illata is jó. Az ára az viszont pofátlanság :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Marcsus

2016. május 15.

Ó, te borotvahabok legalja, te! Én a férjemét szoktam használni, nagyon nem tetszik, ennyi erővel akár folyékony szappannal is borotválkozhatnék, még azon is jobban siklik a penge, mint őkelmén. Így viszont felesleges, ebből következik, hogy drága is, ha egyszer haszontalan. Mintha tejszínhabot kennék szét a borotválni kívánt területen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.