Oriflame

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online, tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: danreka, az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív táplálást nyújtó, bőrmegújító hatású éjszakai krém a reggelre csodálatosan puha, sima és ragyogó bőrért. Elősegíti a kollagén termelődését, erősíti a bőr védekező mechanizmusát, korrigálja a ráncokat és lelassítja a bőröregedés folyamatát. Szabadalmaztatott Tri-Peptid Technológiával, niacinamiddal, shea vajjal és E-vitaminnal.

ALettah

2019. június 23.

Harmincegy múltam, és bármennyire is nehéz beismerni, kezdenek megjelenni az apró nevetőráncok, szóval beneveztem egy komolyabb bőrápoló rutinra. Hajdani oris tanácsadóként erre a családra esett a választásom, bár sose próbáltam eddig, de jókat hallottam róla. Két hete használom, és a változás szemmel látható és tapintható is, nagyon elégedett vagyok :)
Kiegészítőnek a szintén Oris kémiai hámlasztót használom hetente kétszer, és a SkinPro Sonic arctisztító gépet, mikor pont jut idő rá.

Az éjszakai krémről: a csomagolás is nagyon szép és igényes, öröm kézbevenni. A krém elsőre picit fura, nem teljesen sima, hanem mintha picit "grízes" lenne, de csodásan beszívódik, és érezhetően simít és táplál, az illata diszkrét és kellemes.
Nem tudom darabokra bontva elemezni, mert az egész családot használom, de így együtt valóban hatásosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

ercsa

2019. május 20.

Bár a 30-as éveimen már rég túl vagyok,mégis ezt a termék szettet választottam az oriflame-től.Remélem lesz olyan jó mint az elődje.Látványos különbség van a termékcsalád használata után az arcbőröm üdébb,feszesebb,mintha kozmetikusnál jártam volna.Tavaly október óta/mióta elkezdtem használni/sokan megjegyezték mennyire üdébb a kinézetem arcügyileg.Mi a titkom...mit használok,hogy ennyire fiatalos a finisem.Háát...semmi extra,csak ez a termék család.Ennyi.Nekem bejött.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Jó krém a már kevésbé fiatal bőrre is, szeretem használni... A hélia d krémek csípik az arcom, és a szemem is, ha véletlenül belekerül a krém, de ezzel még ilyen soha nem fordult elő. Jól hidratál, diszkréten kellemes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. április 2.

Isteni az egesz Ecollagen csalad! Megeri az arat! Szemmel lathato,hogy jot tesz a borrel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.