Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Zselés arctisztító kíváló hatékonyságú CellActive Technológiával. Mélyen tisztítja a bőrt, fokozza a hidratáltságát. Hatására üdébb, ragyogóbb, puhább és fénymentes lesz a bőr. Gazdagon habzó formulája enyhén illatosított.

fanni1125

2018. október 23.

Soha többet! Semmi hatása nincs a csomagnak (minden kenceficével együtt), ráadásul ettől a homlokomon csúnya, viszkető pöttyök jelentek meg. Számomra az Oriflame egyre nagyobb csalódás - ez ráadásul egy igen drága csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

liliomszirom

2017. december 10.

Szettben szoktam megvenni, és a krémekkel együtt használom. Az illata a krémekéhez hasonló, kellemes az összhatás. A tonikkal együtt nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

eviviktoria

2017. október 10.

Borzasztó! Az illata egyenesen büdös. Alig hoz le valamit,a tonik is ilyen. Szettben vettem meg, az arckrémek és a szérum szuper de ez a kettő tisztító semmit sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Sarene

2017. február 28.

Szettben jutottam hozzá, rendkívül jól tisztít már egy pumpálásnyi is. Én zuhanyzás közben az esti arctisztító rutin kezdéseként használom,icipicit mintha szárítana, de nem rovom fel neki, mert tényleg leszedi a smink akár 90%-át is. Az illatával nekem nem volt bajom, mint ahogyan az ízével (!?) sem. Nekem nem folyt bele a számba.Ha elfogy ( Novembertől nem sikerült ) , szerintem beszerzem a következőt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

danna113

2017. január 29.

A csomaggal együtt kaptam és elsőre naívan eszembe is jutott, hogy egy egyszerű arclemosó csak nem lehet annyira rossz és később ki is derült mekkorát tévedtem. Kezdjük pozitívan: jól habzik, kellemesen tisztít, leszedi a sminket és a maradványokat is rendesen, nem irritált vagy csípett és tényleg kíméletes. Sokkal többet nem ad, mint egy átlagos lemosó, de eddig teljesen korrekt. Na most jöjjön az, amiért viszont le fogom pontozni. Először is drága, én csomagban kaptam, amiben amúgy kedvezőbb, de ennyi pénzt kiadni valamiért, ami semmi pluszt nem ad, ráadásul nekem problémáim is voltak vele, nem éri meg. Minimum egy ezressel olcsóbban kéne adniuk. Másodszor a szaga. Igen szaga, mert ez nem illat, olyan mintha egy rossz parfüm poshadt vízzel és némi dohszaggal lenne elkverve. Egyáltalán nem kellemes és a leírásban szereplő enyhétől is messze áll. Harmadszorra pedig, ami miatt kétséges fogom e még használni valaha, hogy annyira keserű, hogy csukott száj mellett, az elmúlt több mint tíz év arclemosási technikáját követve soha nem fordult elő velem ilyesmi, beoldódik a számba és fél órán keresztül meg is marad. Amikor először használtam el se hittem, hogy ez az oka a jelenségnek, de azóta már rengetegszer sikerült reprodukálnom a dolgot. Sajnos az utóbbi kettő miatt az arclemosás egyáltalán nem jó élmény vele, bármit is csinál az arcommal egszerűen kínzásnak élem meg tovább használni. Kicsit sajnálom, mert ennyi pénzért csak jót vár az ember, ráaadásul a tisztító hatással is meg voltam elégedve. Nem igazán tudom ajánlani önmagában, maximum ha csomagban szerzi be az ember, akkor egy próbát megér, hátha csak én nem vagyok vele kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate