Oriflame

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arctisztító zselé javítja a bőr állapotát, elősegíti a szérum és a hidratáló krémek hatóanyagainak beszívódását a bőrbe. Gyengéden tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket a bőr felső rétegének károsítása nélkül. Hidratálja, tonizálja, puhává és rugalmassá teszi a bőrt, fokozza a komfortérzetét. Lemosható formula tisztító, hidratáló és nyugtató technológiák alkalmazásával. Klinikailag, vásárlók által és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Damayanti

2019. június 23.

Konkrétan semmi különleges. A true perfection szettben volt. Se ér ez, se a tonik nem k3ne magában, de az egész szett krémjei, szérum stb mind túlárazott szerintem, még egyszer semmit nem veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

ALettah

2019. június 23.

A Novage Ecollagen rutin részeként használom.

Nekem ez a család leggyengébb terméke, nem is használom naponta kétszer, csak esténként (még akkor se mindig), de ebben lehet, hogy nem a termék a hibás, egyszerűen én ragaszkodom a folyékony arclemosóhoz, anélkül nem érzem tisztának az arcom.
Síkos, géles állaga van, nem képez túl nagy habot. Engem nem szárított, a sminkleszedő hatását nem tudom értékelni, egyrészt mert alig sminkelek, másrészt mert ugye előtte van arclemosó. A csomagolása szép, az illata diszkrét és kellemes.
A Novage rutinnal nagyon elégedett vagyok, venni fogom, amíg kapható, de ha pont ezt a lemosót kicserélik, nem fogok sírni utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

A Novage Ecollagen rutin részeként használom.

ziadrienn

2019. április 27.

Nekem most ez a kedvenc termékem Oriflame-től ,legjobb arctisztító amit használtam eddig ,veri a jóval drágábbakat szerintem :) Száraz bőrre ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

nagypetra0801

2019. március 6.

Szettben vettem, napi 2x használom. Igazából szerintem nem csinál semmit... Utána szoktam tonizálni, és olyankor látom, hogy a NovAge zselé nem szedett le lényegében semmit. :/ Az illata tetszik, engem nem szárít. Magában nem venném újra, így szettben megéri. Elhasználni csak azért fogom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

csodibogi

2019. február 18.

Sajnos borzasztóan szárít, már a leöblítés utáni pillanatban fájóan húzódik tőle az egyébként normál bőröm. A nem vízálló szemsminkemet nem tudja leszedni. Állagra sikamlós krémzselé, kb. a Neutrogena Hydra Boost geleé milk cleanserhez hasonlítanám.
Egyébként ha utána rögtön vastagon tonikot, majd krémet viszek fel, elhasználható.
Sosem újravevős nálam, bár a most már megszűnt elődjét nagyon szerettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Sosem újravevős nálam, bár a most már megszűnt elődjét nagyon szerettem...

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. január 30.

Nagyon szeretem,nagyon jol tisztit es engem nem szarit

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 30.

Nagyon szeretem,nagyon jol tisztit es engem nem szarit

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate