Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kettős hatású arctisztító mindennapi használatra. Tisztít és hámlaszt. Formulája a bőr ragyogását fokozó C-vitamint és természetes svéd összetevők kombinációját tartalmazza. Tisztítja, megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt, véd a szabadgyökök káros hatásaival szemben. Erősíti a bőr védekező mechanizmusát. Minden bőrtípusra, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Regina0206

2019. november 21.

Nekem is bevált eddig! Finom narancsos illata van, a szemcsék is pont annyira radíroznak, ami még kellemes. Szépen tisztít és szebb is az arcom, amióta használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Dettolka

2019. április 17.

Imádat arctisztító!! A hámlasztó szemcsék, a vitamindózis no meg persze az ára mind-mind hatalmas + :) Ragyogóvá és puhává válik a bőröm használat után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

evelyne30

2019. január 31.

Habzik és radíroz is egyben! Radírozó szemcsék is voltak benne rendesen, nem csak 1-2 elvétve!
Ha rendelhető lesz még, biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Ha rendelhető lesz még, biztos újraveszem!

adrienn9513

2018. július 17.

Jó illatú tisztító, kis szemcsékkel, amire nem számítottam, de így még jobb. A termékcsalád többi tagja annyira nem vált be, ez a legjobb közülük. Kellemes használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Yeliz

2018. június 26.

Nekem eddig bevált, igaz csak pár napja használom, de meglepődve tapasztaltam, hogy vannak benne radírozó szemcsék is. Nem erre számítottam, azt hittem egy sima habzó lemosó lesz, de eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

WAME123

2018. június 21.

Én is meglepődtem, hogy tele van radírozó szemcsével ez a kis arclemosó. Szuperül teljesít nálam, mostanában csak ezt használom. Tökéletes a reggeli és esti rutinomba, mert kíméletes a bőrhöz, de mégis jól hámlaszt. Az illata nagyon finom friss gyümölcsös. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

eviviktoria

2018. június 13.

Először meglepett ez a termék mert én azt hittem hogy ez egy sima habzó arctisztító pedig ez egy arcra vagy radirozni szemcsékkel rendelkező arctisztító ... mindenesetre én arcradírnak használom és eddig jól teljesít! :) ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Narancssárga.