Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. október 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéd szappan, amely nem szárítja a bőrt. Organikus, tisztító hatású teafaolajat és antibakteriális rozmaringolajat tartalmaz. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges zsiradékot. Használja reggel és este, a teafaolajas-rozmaringos nappali krém előtt.

Kiszerelés: 100 g

zsatima

2017. június 12.

Nagyon jó, de sajnos az utóbbi időben nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Nagyon jó, de sajnos az utóbbi időben nem lehet kapni :(

Lolychan

2015. augusztus 16.

Imádom, de sajnos már nem látni a katalógusban :/ pedig remekül használ a zsíros, pattanásos bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

patrisha

2015. május 23.

szeretem mindennap ezzel mosok arcot reggel és este, jól tisztít, de mostanában nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

loju

2015. március 25.

Nagyon szeretem, de már nagyon régóta nem tudom megvenni! Kivonták a fogalomból? Párommal mindketten ezzel mostunk naponta arcot. Jó kis termék, problémás bőrre ajánlom! De miért nem lehet már venni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

petedancsa

2015. február 22.

Jó kis termék, nem szárít túl sokáig elég és kedvező az ára. Csak ajánlom, bár ezt se látom már régóta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Chootie

2014. július 11.

Az arcomra nem vált be, mert szárított, de fürdéshez jó volt. Az illata kellemes, jól habzik, és nem is fogyott gyorsan. :) Anno ajándékba kaptam, magamtól nem venném az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

dalma.peter24

2014. június 28.

Fél éve használom kisebb nagyobb szünetekkel. Heti 2x használom mert nekem szárítja a bőrömet és így is nagy száraz bőröm van :( De nagyon szépen tisztítja a bőrt, kellemes tiszta érzetet hagy. Meg van az egész termékcsalád ( agyagos arcpakolás, zselés arctisztító, tonik, arckrém, korrektor) mindenkinek ajánlom az egészet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

nika97

2014. április 18.

Nekem kicsit szárít,ezért csak 2 naponta használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

Nekem kicsit szárít,ezért csak 2 naponta használom :)

Nikcsi01

2014. április 7.

Imádom! Régóta használom és nekem nagyon bevált! Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert olcsó(300-400Ft körül van) és a teafának köszönhetően jót tesz a pattanásoknak és le is szárítja őket. Kellemes illta van. Arcomra és hátamra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 7.

Ferita

2014. április 6.

Nagyon régóta ezt használom az arctisztításhoz.Nekem nagyon bevált.Lényegesebben tisztább az arcom amióta használom.Nekem nagyon bevált és az ára is barátságos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Zöld)