Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Simona, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az oxigénes alapozó felfrissíti a bőrt. Barnaalga-kivonata fokozza a sejtek oxigénfelvételét és ragyogóbbá varázsolja a bőr tónusát. Revitalizáló részecskéi és hidratáló hatású fehér méhviasz-tartalma javítja a bőr kondícióját. 30  ml

kissbarbara1990

2013. október 25.

2012. 12. 01.: Kedvenc alapozóm! Másfél éve csak ezt használom, most tartok a 4.nél. Egy sminkeléskor fél pumpányit használok,tökéletesen fed pedig elég sok szeplőm van. Imádom ahogy bizsereg tőle a bőröm,felfrissít. A legvilágosabb árnyalatot használom. Nyáron 1x nem kentem magamra...szépen le is égett az arcom,akkor nézelődtem utána és láttam hogy van benne fényvédő ami egészen addig nem is érdekelt,de attól kezdve nagyon odafigyelek erre,hogy olyan termékeket vegyek amik fényvédővel vannak ellátva. Szeretem az állagát,könnyen fel lehet kenni az arcra, a szemhéjfestékeknek is jó alapot biztosít. Reggeltől késő estig matt az arcbőröm tőle(persze pici púderrel azonnal fixálom reggel). Remélem még sok-sok éven át gyártani fogják!

2013. 10. 25.: Át kell értékelnem a kapcsolatunkat, ugyanis lassan egy teljes éve más alapozót használok és ég és föld a különbség. Már nem érdemli tőlem meg a max csillagszámot, de továbbra is jó alapozónak tartom, de a fedése kevés a MaxFactor Facefinityhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Picijenci

2013. szeptember 17.

Elég jól fed, kellemesen bizserget (amíg hozzá nem szokik a bőr, én ezért már csak alkalmakkor használom, mindennap nem), amit én az oxigénnek tulajdonítok.
Alapozó voltából adódóan nekem enyhén maszk-szerű az érzet és talán kicsit szárította a bőröm, ezért -1*

Amúgy szerintem simán megváltozhat levegő hatására a színe, mert elvileg idővel minden sminktermék reakcióba lép az oxigénnel. Szerintem praktikus a pumpa, mert legalább higiénikus maradhat a beltartalom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

cyberalice

2013. július 20.

Szerettem, frissített, és a legvilágosabb árnyalat sem sárgította/sötétítette a bőrömet. Sajnos a kiszerelés az én ízlésemnek nagyon apró, és gyorsan fogyó, plusz ez a pumpálgatás borzalmas, ha már kevesebb van benne, én is a lecsavarós-kikapargatós technikához folyamodtam. Ha akciós lesz, akkor valószínűleg beszerzek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

kothencz001

2013. június 23.

Én szeretem, elég jó a fedése, és nyáron kellemes felvitelkor az a mentolos, hűsítő érzés. Egy bajom van vele, az adagoló. Rengeteg benne marad, de kinyomni nem lehet. Én le szoktam csavarni és úgy szedegetem ki belőle az alapozót, de szerintem a sok nyitogatástól sötétebb lett. Egyáltalán lehetséges az, hogy a levegőtől bebarnul/sárgul? (lehet hülyeségeket beszélek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

tanarilla7

2013. március 19.

Évek óta használom, mert nagyon könnyed érzés az arcomon és kellőképpen világos a színe az én hullafehér bőrömhöz. Nem tökéletes, mert ha csak magában használom teljesen kifényesedem és sajnos nem jó értelemben. Kismillió alapozóm van mindenféle árkategóriából meg folyamatosan keresem a nagy őt, de ez az alapozó a titkos fegyverem, kényelmesen érzem magam vele, közepesen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Melcsi29

2013. január 6.

Akciósan rendeltem meg! Nekem bevált, kevés kell belőle, nincs maszk hatás, szuper! Remélem sokáig lesz kapható és sok akciót megél, mert egyébként nagyon drága (nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

szabonikolett120

2013. január 2.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg. A bőrömnek nem igazán van szüksége alapozóra mert nincs semmilyen bőr hibám.A fedése elég kicsi ezért megfelel a célnak,de nem venném újra mert nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

reku87

2012. november 20.

Nekem tökéletes volt a világos árnyalat, pici a flakon, de nem is baj. Kellemesen bizserget. A nagyobb bőrhibákra korrektor szükséges, de amúgy teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Orsyna

2012. október 30.

Csípte a bőrömet főleg a szemem környékén, nem is használom többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

Csípte a bőrömet főleg a szemem környékén, nem is használom többet.

janush

2012. október 19.

Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.Jó az állaga, az arcomon eldolgozva észrevehetetlen, kellemesen bizsergeti a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.