Oriflame

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

Virágos, fűszeres eszencia az elegáns hölgyeknek.

Oriflame Paradise EDP - KERESEM!!
Ár: 0 - KERESEM!! , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Oriflame Paradise EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Matuka

2020. szeptember 4.

Soha nem szerettem a nehéz illatokat, de ez valahogy megvett kilóra. 7 éve használom, tartós, szuper illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Lune78

2020. szeptember 3.
Nagy bánatomra megtudtam, hogy már nem gyártják. Ha valakinek lenne bontatlan vagy akár olyan, amit alig használt, akkor keressen meg és átveszem. Nagyon fog hiányozni, kedvenc volt, :(

Ez a parfüm nálam a kitartást szimbolizálja, mert nagyon tartós és megunhatatlan. Nekem az egyik mindennapos illatom. Megjelenése óta használom. Az első szippantásra nem volt szerelem, de amikor felfújtam és letisztult, akkor végem volt. Az én bőrömön isteni. Mindenki oda van érte. A testápolóval együtt pedig csúcs, csak ez utóbbit mostanában nem tudtam hozzá venni. Kicsit most hanyagolom, de nincs elfelejtve, csak néha kell a változatosság, viszont nem tudom megunni. Rajtam kellemes, púderes, tisztaság illata van.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a különleges illatokat és nem a trendi virág és cukorka illatot keresi. Persze bőrtípus függő, hogy kin hogyan mutat. Rajtam az ilyen érdekes, nem trendi illatok mutatnak jól. Aztán irigylik, elviszem, kipróbálják és rajtuk büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

pacsalia

2020. június 4.

Update: Hááát, nem lett a kedvencem :( van benne valami karcosság, talán a bors miatt, aminek torokkaparó jellege van. Néhány használat illetve adott esetben már néhány óra után emiatt rettenetesen sok lesz és idegesítő. Nem tudom mi legyen a sorsa, mert egy számomra igencsak kedves embertől (anyósjelöltemtől) kaptam ajándékba. egy darabig még őrizgetem ,aztán lehet elajándékozom vagy eladom, ha lesz szívem hozzá. (Most 4-ről pontoztam le 2-re.)

Nevezzetek őrültnek, de ennek grafitceruza jellegű mellékillata van. Gondolom, a bors vagy valamilyen fás jegy vagy ezek egyvelege játszik a szimatolásra való érzékszervemmel… Na de nem ez a legfurább, hanem az hogy még így ceruzásan is tetszik. =D
Ez csak egy zavaros elsőbenyomás volt, ha eszembe jut vissza fogok még ide térni egy update erejéig…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

NRbk24

2020. május 29.

5 használat után elajándékoztam, mert nem bírtam az illatát. Azért kap kettő csillagot, mert a szörnyű szag elég tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Milva07

2020. április 5.

Nem gondoltam volna, hogy a Mirage és az Absynthe kivonásával valaha lesz még katalógusillat a repertoáromban. De van, a sokadik üveggel fogyasztom. Karakán illat, karakán nőknek. Szuper tartósságal, nem édi-bédi, nem tündi-bündi vattacukor-álom. Bors, bors, bors... Szúr, odafurakszik, marad, körüljárja az orr minden szegletét. Aztán csitul, de marad.Sokáig. És lecsitulva a virágos-borsos illat marad, aki virágos kertet vár, az csalódni fog. Aki viszont szereti a nem trendbe simuló, egyedi, akár megosztó illatot is, annak jó választás.Nem kell feszengni, beöltözni elegánsba, ha ezt fújod: lehetsz őszinte,teljesen önmagad, félretéve minden elvárást. Laza, farmer-fehér len ing kombó tornacipővel...
Szóval a Paradise: nem egy átlagos, mai divatba illeszkedő, cukros/édes illat,hanem kellemesen szúrós, nagyon tartós és szerintem egy kis maszkulin zönge is tetten érhető. A neve szerintem melléfogás, de az illat a lényeg: nem átlagos,nem bájolgós,nem simulékony. De nekem pont ezért tetszik.Mivel két kedvencem is jól le van pontozva( Mugler-Aura és Marc Jacobs-Decadence) most már biztosan tudom, én vagyok fordítva bekötve. Lehet, előző életemben férfi voltam....? És nem lepődnék meg, ha ezek után ez is eltűnne a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 5.

vador

2020. január 31.

Emlékszem, amikor az első üveget vettem, folyamatosan ezt használtam, rekordsebességgel fogyott is el, a másodiknál már csillapodtak a kedélyek, munkába járós helyett ez lett a vizsgázós-állásinterjús parfümöm. Virágos, de erősen borsos is, csodaszép (bár a tartalomhoz nem passzoló) üvegben. Szerintem nem maszkulin, az nekem máshol kezdődik. Kicsit emlékeztet régi kedvencemre, az Avon Treselle-jére, mintha annak lenne felnőttebb, elegánsabb verziója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

mariasoros

2019. október 8.

Sajnálom, hogy nem tartós, mert nagyon kedvemre való illata van. Mondhatnám, hogy az egyik legjobb illat, amit éreztem magamon. Csakhogy alig érezhető, dezodorként kell locsolnom magamra, naponta 5X, ha érezni is szeretnék valamit. Akciósan vettem, ezért nem panaszkodom, csak sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

Sziszikee58

2019. augusztus 27.

Picivel több mint féláron, 4000 Ft-ért vettem. Katalógusban nem volt hozzá illatminta, így itt olvastam el róla a véleményeket, és ez alapján rendeltem meg. Nem bántam meg, finom, fűszeres, nőies illata van. Az üvege is nagyon tetszik, mindenképp jó választásnak érzem. Az eredeti árát viszont picit sokallom, így érdemes akciósan megvenni inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

rabbitdoubt

2019. július 15.

Megint a vélemények alapján vásároltam... És megint nem csalódtam. Egek, nekem nagy szerelem ez a parfüm! :) Mindig is szerettem a fűszeres illatokat, és bár először féltem az itt írt 'szúrós borsos' illattól, mert nem tudtam elképzelni, de nagyon-nagyon tetszik! A tartóssága miatt lehet, hogy később leveszek egy csillagot, de jelenleg ez a munkába járós - szeretem magamon parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

tillizus

2019. július 6.

Ha ez az illat rajtam tartós lenne, biztos hogy soha más parfümöt nem használnék! Nőies picit fűszeres nagyon nagyon finom illat, de sajnos rólam 15 perc után eltűnt, pedig nem fújok keveset. Az itteni sok sok jó vélemény alapján rendeltem, de sajna rajtam testpermetként működik. Pedig olvastam hogy más húzza vele a csíkot, meg extra tartós. Hát rajram sajna nem működik egyáltalán. Sajnálom. Pedig árban is jó, es isteni finom illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Lilás piros.