Oriflame

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Virágos, fűszeres eszencia az elegáns hölgyeknek.

Ár: 2000 Ft postával, vagy csere , Eladó: Milka
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyesen Debrecenben/posta/csomagautomaták
Ár: 2300 Ft vagy csere , Eladó: Diana82
Állapot: 50 ml/ foto szerinti mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Sziszikee58

2019. augusztus 27.

Picivel több mint féláron, 4000 Ft-ért vettem. Katalógusban nem volt hozzá illatminta, így itt olvastam el róla a véleményeket, és ez alapján rendeltem meg. Nem bántam meg, finom, fűszeres, nőies illata van. Az üvege is nagyon tetszik, mindenképp jó választásnak érzem. Az eredeti árát viszont picit sokallom, így érdemes akciósan megvenni inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

rabbitdoubt

2019. július 15.

Megint a vélemények alapján vásároltam... És megint nem csalódtam. Egek, nekem nagy szerelem ez a parfüm! :) Mindig is szerettem a fűszeres illatokat, és bár először féltem az itt írt 'szúrós borsos' illattól, mert nem tudtam elképzelni, de nagyon-nagyon tetszik! A tartóssága miatt lehet, hogy később leveszek egy csillagot, de jelenleg ez a munkába járós - szeretem magamon parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

tillizus

2019. július 6.

Ha ez az illat rajtam tartós lenne, biztos hogy soha más parfümöt nem használnék! Nőies picit fűszeres nagyon nagyon finom illat, de sajnos rólam 15 perc után eltűnt, pedig nem fújok keveset. Az itteni sok sok jó vélemény alapján rendeltem, de sajna rajtam testpermetként működik. Pedig olvastam hogy más húzza vele a csíkot, meg extra tartós. Hát rajram sajna nem működik egyáltalán. Sajnálom. Pedig árban is jó, es isteni finom illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Milva07

2019. június 10.

Nem gondoltam volna, hogy a Mirage és az Absynthe kivonásával valaha lesz még katalógusillat a repertoáromban. De van, a sokadik üveggel fogyasztom. Karakán illat, karakán nőknek. Szuper tartósságal, nem édi-bédi, nem tündi-bündi vattacukor-álom. Bors, bors, bors... Szúr, odafurakszik, marad, körüljárja az orr minden szegletét. Aztán csitul, de marad.Sokáig. És lecsitulva a virágos-borsos illat marad, aki virágos kertet vár, az csalódni fog. Aki viszont szereti a nem trendbe simuló, egyedi, akár megosztó illatot is, annak jó választás.
Szóval a Paradise: nem egy átlagos, mai divatba illeszkedő, cukros/édes illat,hanem kellemesen szúrós, nagyon tartós és szerintem egy kis maszkulin zönge is tetten érhető. A neve szerintem melléfogás, de az illat a lényeg: nem átlagos,nem bájolgós,nem simulékony. De nekem pont ezért tetszik.Mivel két kedvencem is jól le van pontozva( Mugler-Aura és Marc Jacobs-Decadence) most már biztosan tudom, én vagyok fordítva bekötve. Lehet, előző életemben férfi voltam....? És nem lepődnék meg, ha ezek után ez is eltűnne a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

Bubu1983

2019. május 1.

Másik nagy szerelmem 😘🤘 Eszméletlenül tartós,isteni illat és alig fogy hisz két fújás reggel bőven elég belöle.Minden haverom és barátnőm szimatol a levegőben mikor rajtam van hisz van hatásköre nem is kicsi,de nem durván,hanem olyan bársonyosan körbelengő 💖 Tél-nyár,mindegy neki,bármelyik évszakban szuperül szerepel.Plusz a legjobb,hogy korfüggetlen 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Heni223

2019. március 20.

Nem irritálja vagy csípi a bőröm, valamint hosszan tartó finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Nem irritálja vagy csípi a bőröm, valamint hosszan tartó finom illata van.

mokushka

2019. február 13.

Nem nagyon szoktam szeretni az ilyen katalógusos illatokat, viszont ezt egyszer megszagoltam, és tudtam, hogy kell. Erősen borsos illata van, de pont ez teszi különlegessé. Az üvege is nagyon szép és igényes, a tartóssága elég jó. Sok magasabb árú parfümöt is kenterbe ver szerintem. Nagyon pozitívan csalódtam benne, és ha elfogy, akkor biztos veszek ismét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

ALettah

2018. szeptember 29.

Az Oriflame-s portfólió egyik nagy öregje, 2011 óta van a pályán - a Chanel Ötösének ez semmi, de egy katalógusillatnak már komoly életkor.
Az üveg gyönyörű, masszív, izgalmas kupakkal. Paradise... mikor beleszagolunk akkor meg jön a balegyenes. A nevet és a reklámarcot el lehet felejteni. Ez kérem egy nagyon szuper, komoly üzletasszony-illat. Tárgyalások, elegáns kosztüm, tisztelet, szakmai teljesítmény, nyugalom, az életnek az a szakasza, mikor a nő már nem követi a trendeket, mert pontosan tudja, hogy mi áll jól neki, és saját kialakult stílusa van. Ez lehet 20 vagy hiányozhat 55 évesen is, nem életkorfüggő.
Névnek és üvegnek jobban találna neki a PowerWoman :))
Indításnak erős, határozott bors. Itt vagyok, jelen vagyok, erős vagyok - mondja. Kicsit később csatlakozik a frézia és a rózsa - lágy, nőies oldalam is van, nem kell félni tőlem - mondja most. És végig jelen van egy jól kivehető füstölőillat, pedig ezt nem jelzi a jegyeknél, de én érzem. Titokzatos vagyok, ismerj meg közelebbről, ha mersz!
Szép és különleges, abszolút nem trendkövető illat, ha a megfelelő személyhez kerül, könnyen szignatúra lehet belőle. Sajnos én nem a megfelelő személy vagyok neki, de erről nem az illat tehet.
PS. Katalógus-illatok terén nagy tapasztalatom van, főleg a konkurrens cég katagusait lapoztam, de az Orit is, valamikor egyetemista koromban tanácsadónő is voltam. Összehasonlítva őket, most, hogy szinte a komplett O. portfóliót megrendeltem mintában, azt kell mondjam, hogy nagyon szimpatikus náluk, hogy hajlandóak kockázatot vállalni egy-egy olyan illattal, ami nem az aktuális trendet lovagolja meg, mint pl. a Paradise. Valószínűleg kevesebbet gyártanak belőle, ritkán akciós, de biztos vagyok benne, hogy vannak hűséges vásárlói akik 2011 óta mindig megveszik. És vannak, akik visítnak tőle. Nem hoznak ki minden katalógusban 2 új illatot, csak mondjuk 10-et évenként. És bőven elég is annyi. Az A. illatoknál szinte mindig a biztonsági mezőn belül maradnak - ne legyen "kellemetlen" senkinek, de emiatt nem is lesz "A Parfüm" senkinek. Csak morfondíroztam, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Névnek és üvegnek jobban találna neki a PowerWoman :))

Burya

2018. július 8.

Na, ez már valami! Főleg katalógusillathoz képest. Egyszerre fűszeres és édes, friss és virágos, bájos és merész. Az elején erősen borsos, ezt imádom benne, aztán szépen lágyul, míg le nem csillapodik egy finom, puha virágillatban, icipici borssal a háttérben. Egyébként pont emiatt a kettősség miatt nem tudnám azt mondani, hogy egy bizonyos típusú nőhöz illik; a pikáns borsossága miatt éppen annyira passzol egy sötét hajú, határozott, lobbanékony dívához, mint egy szőke, törékeny nőhöz a bájos virágossága révén. A tartóssága meg... egyszerűen lerobbanthatatlan. Mind stílusában, mind tartósságában simán lepipálja a mostanság divatos mainstream illatokat, ez tényleg valami újat mutatott. Az eleje nagyon az enyém, a leszáradása viszont az én ízlésemnek már túl édes, úgyhogy feltettem eladásra, de az 5 csillag kétségkívül jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Jeanne

2018. május 14.

Néhány éve egy szülinapi összeröffenésen volt alkalmam "találkozni" ezzel a különleges, egyedi illattal az egyik házaspár hölgy tagja viselte és amerre ment a házban, mindenhol ott volt ez az illat. Nagyon érdekesnek, nem mindennapinak találtam, annyira megtetszett, hogy muszáj volt megkérdeznem, mégis milyen parfümöt visel, majd mondta, hogy az Oriflame Paradise parfümét. Na kaptam is az alkalmon, és megrendeltem később, mikor lett alkalmam hozzá. Itt lentebb valaki írta, hogy a sötét hajú-szemű hölgyeken áll a legjobban, és akin megismertem ezt az illatot, ő is ilyen típus volt, én meg szőke, kékeszöld szemű, de mégsem lesz olyan szúrós rajtam az illat. Nekem tetszik és kifejezetten jól belesimul a bőrömbe, egész nap érzem. Mondjuk hála Istennek, az én bőrömön valahogy minden eddig próbált parfüm sokáig tartós volt és kellemes. Szerintem mindig sikerül eltalálnom a hozzám illő illatokat. Ez a Paradise rendkívül tartós, egész nap ott van! Azóta sem éreztem másokon ezt a parfümöt, szóval abszolút nem tucatillat, talán ezért mégjobban tetszik. 😊Szeretem, és szerintem nőies a borsossága ellenére, munkábajárós illat, de a színházba is simán illik! Megéri az árát, sok márkás parfümmel vetekszik a tartósságát illetően. Láttam, van neki egy új testvére, azt még nem ismerem, de kifogom próbálni. 😊 Jár az 5 csillagocska. 💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Lilás piros.