Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus körömlakk

5 árnyalatban kapható

Julus92

2019. augusztus 10.

Na eeeez egy elképesztően jó lakk volt. Nagyon szerettem, az utolsó cseppig elhasználtam. Egy réteg is elég volt belőle, hibátlanul fedett. Így, második réteg nélkül könnyebben kopott persze, viszont gyorsan megvoltam a lakkozással a hamar száradó egyetlen réteg miatt, talán ezért is lett a szívem csücske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

jane79

2019. május 10.

Két szín is megvan. Nagyon jól fel lehet kenni, sokáig fent is marad. Végre nem egy óriás kiszerelésű üveg, kicsi de cuki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

BK19

2016. október 23.

Formulája teljesen jó, kellőképpen folyik de nem túlságosan. Ecsete is megfelelő. A szín egyáltalán nem elég 1 rétegben, ugyanis nagyon ügyesen kell felvinni, hogy ne legyen csíkos, illetve gyorsan kell kenni ( éppen ezért ) illetve azért is mert a második réteget ha lassan keni az ember , vhogy feloldja az előzőt és még jobban csíkos lesz. A színe nagyon szép. Teljesen átlagos, semmi szuper .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Mirtus

2014. március 25.

A Festive purple színt használom (kód 27097, honlap ahol további vélemény olvasható róla http://hu.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=27094 ). Tartóssága és kiszerelése megfelelő, a színe élénk, a fémrészecskék benne nem hivalkodóak. És egyszerűen nem "az" a szín, amit keresek. Remélem másnak megnyeri a tetszését!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

bejus89

2014. január 30.

Nekem Reflecting Silver árnyalatban van meg és egyszerűen csodálatos! :) Egy hibája van,hogy csak 5ml-es! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

eo

2014. január 8.

Ááá, eléggé bajban vagyok most az értékeléssel. Sok-sok pozitívuma van. (Festive Purple tulajdonosa vagyok.) A formula szuper, nem túl híg, nem túl sűrű, remekül terül. Az ecsettel is jól lehet dolgozni. Hamar végez az ember a lakkozással, ami a jó tulajdonságainak köszönhetően élmény. A fedése is fantasztikus, simán elég lenne akár egy réteg is, de én 2 réteges lány vagyok. Csodásan szikrázott már lakkozás közben, alig hittem a szememnek. Elég gyorsan meg is száradt. Igen ám, de míg lakkozni közvetlen fényben lakkoztam, utána ahogy kikerült a kezem a fényről és ránéztem máris eltűnt a varázsa. Egy szép, de semmi extra, szinte krém finisűnek látszódó szürkés-lilás-meghatározhatatlan színnek láttam. Aztán mikor megint fény érte, visszatért a csoda. A tartóssága igen jó, és ha le is pattogzik 1-2 helyen, elég szépen korrigálható.
Összességében tehát a tulajdonságaival - lebontva - nagyon elégedett vagyok. Viszont a hatalmas különbség fény/nem fény hatására elég fura. Tudom persze minden lakk másként mutat fényviszonyoktól függően, de ekkora különbséggel én még nem találkoztam. Egye fene, végülis megérdemli az 5 csillagocskát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Monik

2013. december 22.

Imádom a kristályosan csillogó lakkokat. A kékes árnyalatút választottam és csak azért vettem meg, mert a rúzzsal együtt olcsóbb volt, egyébként nem éri meg az árát, mert túl kevés van benne, csak 5 ml!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

wiwee

2013. december 11.

A kékes-zöld van meg nekem.
Tartóssága és a színe miatt imádom.
Nekem több mint egy hétig fent volt, és le sem pattogott, úgyhogy oda vagyok érte :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

A kékes-zöld van meg nekem.
Tartóssága és a színe miatt imádom.

lovecosmetic

2013. december 10.

Két árnyalatot vásároltam meg a Vibrant Pink és a Blue Iridescence-ot!A fedése és a tartóssága is jó,de a mérete az árához képest kicsit elszomorító,drágának találom.A színek szépek és tartósnak bizonyultak,de nem vásárolok belőlle többet,mert elég drága! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

lianex

2013. november 30.

Próbálom, de nem tudunk megbarátkozni. A szín tetszett (Vibrant Pink), elég gyorsan meg is száradt, de a holo hatás sehol sincs a többi hologramos lakkomhoz képest, és az mennyiség-ár-érték arány sem túl barátságos. Ami végképp elvette a kedvem az az, hogy két nap után már kopik le a széleken. Háromszor használtam, mindegyik alkalommal le kellett mosnom legkésőbb a harmadik napon a kopás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 34 Lake / CI 15880, Aluminum Powder / CI 77000

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.