Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Piros árnyalatú ajakbalzsam organikus alma- és zabkivonattal. Védi az ajak bőrét a kiszáradástól, puhává és rugalmassá teszi a bőrt.

HontiAgi

2015. május 14.

Szép színt ad az ajkaknak és mintha még egész tartós is lenne. Viszont egyszer leejtettem és eltört a teteje. Azóta szegényke még kevésbé praktikus mint eleve volt ezzel a tégelyes kiszereléssel. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

heloise98

2014. november 15.

Régebben használtam. Enyhén színezte a számat, de nem hidratált eléggé. A csomagolás nekem sem tetszett. Találtam nála jobbat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

emma69

2014. augusztus 5.

Szeretem őt :D igaz hogy a csomagolás nem a legpraktikusabb, de kárpótol a színnel hidratálással és illattal :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Rrr

2014. július 12.

Jó az illata,és szép színt ad a számnak. Hidratálásból is jól teljesít, megéri az árát. Nekem a zselés állaga is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

zsofia93

2014. március 1.

Az illata fantasztikus az ízé már kevésbé :D egyébként nagyon jól hidratál, kissé pirosas színt ad a szájnak, én nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 1.

Orsyna

2014. január 21.

nekem az illata tetszik nagyon csak meg a színe.enyhén színezi a számat.:)amúgy kicsit darabos elég nehéz felvinni.
és nem eléggé hidratál.:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

és nem eléggé hidratál.:/

MsEevy

2013. december 6.

A kedvenc ajakápolóm. Imádom az illatát, sokáig puha lesz tőle a szám :) A színe is szép, nem túl erős, éppen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Monik

2013. november 4.

Nem olyan rossz ajakápoló, intenzív színe van és elég jól hidratál, de ez a tégelyes kiszerelés szörnyű! Egy korábban kifogyott ajakfény applikátorát használom rá, hogy elhasználjam, így többet biztosan nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

bandita

2013. október 28.

A színét leginkább a jelenleg kapható epres Labello-hoz tudnám hasonlítani, csillámmentes, fényes puha felületet ad. Szanaszét rágott ajkamon sem mutat igénytelenül, nagyon jól hidratál.
Valóban ragad kissé, de talán pont emiatt tartósabb a szín és hatás.
A tégelyes kiszerelés számomra nem praktikus, most éppen ujjbeggyel mászok bele, mert épp nincs hosszú körmöm.
Én belepuszilni a tégelybe képtelen vagyok úgy, hogy értékelhető mennyiséget vegyen fel a pittyem magára :D ráadásul pusztulok meg a röhögéstől közben és imádkozom, hogy ne lássa senki a hadműveletet, amint hegyezett csőrömmel turkálok az anyagban.
Lehet, hogy felolvasztom és áttöltöm üres ajakápolós stiftes tégelybe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Valóban ragad kissé, de talán pont emiatt tartósabb a szín és hatás.
Lehet, hogy felolvasztom és áttöltöm üres ajakápolós stiftes tégelybe.

hila

2013. október 28.

Kellemes illata van, viszont ragad, nagyon nagyon ragad. Pigmentáltsága nem sok van. Hát. Meglettem volna nélküle. A dobozkáját tudom majd haszonsítani a házi készítésű ajakbalzsamomhoz... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Squalane eo 1 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.