Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Nektarinnal és körtével. Lágyan habzó, antioxiáns hatású arclemosó.

Kiszerelés: 150ml

krémparádé

2015. május 19.

Valóban jól tisztít,sajnos kissé szárítja is a bőrömet, de a krémjével együtt használva ez a probléma is kiküszöbölhető. Finom gyümölcsillata van,szívesen alklamazom, mikor frissülésre vágyik az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Tündér9

2014. július 2.

Nem habzik, de így is hozza a hatását, és az illata sem rossz, lehetne egy kicsit barackosabb, de teljesen jól használható. Ráadásul nagyon leárazva vettem, ennyit bőven megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

sandra

2014. április 6.

Akciósan vettem, nem rossz! Először megijedtem hogy milyen kicsi kiszerelésű, és tuti hamar elfogy, de nem. Kevés is elég belőle, nem tömíti el a pórusaimat (pedig azt hittem elfogja mer sűrű állagú), illata remek, nekem bevált, ha elfogy újra veszem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Hamuka

2014. február 10.

Valóban nem habzik, lágyan sem.... Inkább csúszós állaga van. A sminket nem mossa le megfelelően az arcbőrről, még akkor sem, ha háromszor mosom meg egymásután. Arcmosás után a tonikos vattakorongon láthatja, aki kipróbálja. Az illata viszont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Nina555

2014. február 5.

Jól tisztít, nem szárítja ki a bőrömet, de nem is lesz zsíros az arcom, nagyon kevés kell belőle és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

zsofia93

2014. február 5.

Nagyon szeretem és az illata nagyon jóó :) igaz nekem se habzik, de annyira nem zavar, cserébe remekül tisztít! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

Maniac

2014. január 19.

Valamiért nekem sem habzik valami fényesen, inkább sehogy, de ettől függetlenül remekül tisztít. Nincs különös funkciója, normál típusú bőrre korrekt. Lemosása után sem húzódik a bőröm. Az illata isteni, valódi, természetes. Nagyon szép a csomagolása is. Akinek csak egy egyszerű lemosóra van szüksége, az nyugodtan válassza ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

fiorentina914

2013. november 25.

Nagyon finom illata van, nem lesznek tőle kiütéseim, nem fénylik utána a bőröm. Szépen tisztít. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Yellow Paca

2013. november 14.

Finom illata van, szépen tisztít, de semmi extra. Akciósan szettben vettem így megérte az árát. Nem biztos hogy újravenném, lehet elöbb mást is kipróbálnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

MayaBaba

2013. július 13.

Én szemfesték lemosására is használtam, és egyáltalán nem irritálta a szememet, és a bőrömet sem, pedig eléggé érzékeny bőröm van. Nagyon kellemes az illata és az állaga is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)