Oriflame

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arctonik összehúzza a pórusokat. Hatására a bőr tisztább és frissebb lesz. A bőrt kiszárítása nélkül tonizál. Használd naponta a Pure Skin mattító krém előtt.

Kiszerelés: 150  ml

Julus92

2019. augusztus 10.

Tiniként használtam, ma már azt mondom, óvakodjon mindenki az erősen alkoholos tonikoktól. Rövidtávon lehet, hogy úgy tűnik, simít a bőrön, és összehúzza a pórusokat, talán még a pattanásokat is szárítja, cserébe minden mást is. Ma már nem venném meg, hála az krémmániának, az összetevők terén tudatosabb lettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Jó az illata olyan frissítő , nem szárít. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Jó az illata olyan frissítő , nem szárít. Kell ennél több?

nikolett93

2016. május 21.

Tesóm rendelte meg ezt a terméket, én nem sok reményt fűztem hozzá. Elfogyott a micellás vizem így ezt használtam pár napig. Azt vettem észre, hogy szebb lett tőle a bőröm, mintha halványodtak volna a pattanás utáni foltjaim. Naponta 2x használom, de nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Macsek12

2015. július 10.

Szeretem ezt az arctonikot,tisztít és finom az illata egy a baj vele kicsit ragacsos érzést hagy az arcomon használat után de ez hamar elmulik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

0bikbik0

2015. július 4.

Nem olyan rossz kis tonik ez kamaszkori pattanások kordában tartására. Rendszeres használat mellett javított a helyzeten és a benne levő alkohol ellenére nem is szárított észrevehetően. Nem csodaszer, de jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

krémparádé

2015. június 27.

Sajnos nem húzta össze a pórusokat és egyéb különösebb hatása sem volt, míg vele ellentétben a kék kupakos társa jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Jenniii92

2015. február 21.

Néha letörlöm vele a zsírt az arcomról. A szennyeződéseket viszonylag jól leszedi viszont használat után furcsa, síkos állaga lesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Krisztikee

2014. szeptember 4.

Az arclemosója után is sok "piszkot" szedett le az arcomról. Ez tetszett :D Kicsit csípte a bőröm, de nem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

klau888

2014. augusztus 18.

A kamasz hugomnak vettem, elég pattanásos, és zsíros volt a bőre. Mondtam neki, hogy használja becsületesen minden este. És láss csodát… kb 2hétig nem találkoztunk, és nem hittem a szememnek! Az arca száraz volt, és szó szerint 1db pattanás sem volt rajta. Még a régiknek a halvány, leszáradt hegei látszottak, a már normál, nem zsíros bőrén, de azok is eltűnőben voltak. Szóval, ezt tényleg csodaszernek mondanám, és ha 10 csillag lenne, akkor azt is megkapná.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

zsofi0808

2014. július 18.

Kb. egy éve használom ezt a tonikot, előtte kék kupakos volt, te olyat nem találtunk mostanában a katalógusban, tehát maradt ez. Semmi különbséget nem tapasztaltam a két típus között. Nem tartom csodaszernek, problémás a bőröm a T vonalon, tehát nem is vártam csodát ettől a szertől sem. Tegnap este is használtam, ma reggelre kijött 3 pattanás. Lehet, hogy ha nem használnám, rosszabb lenne, de nem ájultam el tőle. Viszont az alapozó maradványokat szépen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Színezék. Lilás piros.