Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 1990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Néhány fújás hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

Lexy96

2016. május 15.

Eleinte nagyon tetszett az illata de az üveg felénél megutáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Eleinte nagyon tetszett az illata de az üveg felénél megutáltam!

Ebi

2015. május 28.

Nekem a körte volt benne mindig is a szerelem, 3 üveget használtam el egymás után, sajnos előre betáraztam a következőt, de most váltanom kell :)
Ha esetleg érdekel valakit akkor szóljon, 1300Ft-ért megválok tőle.

eevi.nagy@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Ha esetleg érdekel valakit akkor szóljon, 1300Ft-ért megválok tőle.

eevi.nagy@gmail.com

xszemyx

2015. május 1.

A tartóssága közepes, nagyon kellemes illatú, nekem egy hétköznapi parfüm, ami egyébként kellően különleges, nem tucatillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

flora.hegymegi

2014. augusztus 28.

Nagyon csajos, picit fűszeres, édes & gyümölcsös. Sokáig használtam, a középkategóriások között az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

mrs.imperator

2013. szeptember 29.

Friss, fiatalos, üde, nyári, csajos illat. Nemrég rendeltem egy üvegcsével, mert egy kis mintám volt belőle előtte, ami hamar elfogyott. Mondták páran hogy de jó illatom van és ezen felbuzdulva rendeltem. Viszont sajnos hamar elillan és nem tartós :( Nagy izgalommal vártam, de amikor megkaptam már nem igazán tetszett és kissé csalódás volt ennyi pénzt kidobni érte. Ha elfogy, nem fogok többet venni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Vivianka

2013. június 5.

Finom, édes, nem tolakodó az illata. Sajnos kicsi a kiszerelés, ennek ellenére szerintem megéri az árát. Az üveg nagyon cuki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Orsyna

2013. május 20.

Édeskés gyümölcsös illat, a páromnak tetszik csak mintám van belőle.Szerintem csajos illat mint az urban lovers.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

Krisztikee

2013. április 9.

Imádom! Már a második üveg fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Imádom! Már a második üveg fogyott el.

kbina

2013. január 4.

Nagyon-nagyon szerettem ezt a parfümöt, pár napja fogyott el. Imádom az illatát, édes, mégis kicsit savanyú, nagyon eltalálták! Az ára a mennyiségéhez képest nem túl kedvező, de tényleg nagyon finom illat, és szuper tartós!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

avonkormend

2012. szeptember 4.

ötletes, finom, extra illata van :] még anyukám vette nekem, amikor még tizennégy voltam. :] viszonylag pár óráig megmaradt ha jól emlékszem :] 5/4

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citral, Coumarin, Citronellol
Színezékek: FD&C Red 40, Orange 4 / CI 15510

Színezék. Narancssárga.