Oriflame

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők

Fás, gyümölcsös, elegáns illat férfiaknak. Jegyeiben a körte az eredetiségre, a szerecsendió a művészi hajlamra, a vetiver pedig az eleganciára utal. A Signature a kulturált, kreatív férfiak kedvence lesz.

Pascal

2017. július 13.

Ajándékba kaptam és elsőre kicsit tartottam tőle, de azt kell mondjam, hogy megkedveltem és sok más termékkel is összehasonlítva egész jó.
Viszonylag tartós és még 5-6 óra múlva is érezni (igénybevételtől függően). Inkább a 30 feletti korosztálynak ajánlott, irodai/esti konzervatív viseletként. Nem az kirívóan erős illat. A pacsuliktól és a kisfiús édeskés, émelygős illatoktól abszolút távol áll. Szerintem és párom szerint is férfias, határozott illat (de nem elsősorban csajozós ;-) ).
Ha nem változnak az összetevők, akkor biztos, hogy még fogom használni. Az árát is figyelembe véve abszolút megéri és javaslom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

senskin

2015. augusztus 2.

Apám véleménye szerint közepes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Apám véleménye szerint közepes. :)

varga.stella

2014. december 13.

Igazi kortalan, klasszikus férfiillat. Szerintem szinte mindenkinek jól áll és eléggé érezhető is. Szeretem szaglászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

Joe38

2013. július 5.

Ma érkezett meg a limitált verzió belőle(akciós)!Hát hogy is mondjam............tetszik,tetszik,de egy óra után elkezdett kijönni a háttérből egy Denim-es aroma, talán a tornádóé,amit nem bánok mert már régen használtam,de akkor is ez egy kicsit nyúlás szerintem..............
Nem egy az egybe,mint 41-be ,de van hasonlóság jócskán a két illat között!
Azért a fenti leírás nem rossz,én is egy kicsit elegánsnak és művésziesnek érzem és mindenképpen kulturált finom illat!Ezt a kis Denim-es csínyt beleszámítva ár-érték arányban mindenképpen egy erős 4-es!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

Nem egy az egybe,mint 41-be ,de van hasonlóság jócskán a két illat között!

2013. május 8.

A férjem kedvence, csak annyi a gond vele, hogy nagyon hamar magára pancsolja az egészet. Viszont az illatát nagyon eltalálták és nagyon illik a férjemhez. legjobb a férfi parfümök közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

musume

2013. március 23.

Nagyon szeretem páromon ezt az illatot. Karácsonyra bátyámnak is megrendeltem, és ő is szereti. Kellemes férfias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

bandita

2012. május 29.

Az illat leírása igaz. Emiatt nem kedvelem őt. A párom kulturált, kreatív, kipróbáltam rajta. Fölébe kerekedett és elnyomta azokat a személyiségjegyeit, amelyeket imádok. Józannak, összeszedettnek, tűnt tőle, semmi izgalom, kalandvágy, vadászszenvedély.
Ettől az illattól úgy érzem, hogy aki használja, szellemileg magasan fölöttem áll- ez számomra nem motiváló, mert nem akarom őt túlszárnyalni.
Ettől függetlenül üzleti tárgyaláshoz, állásinterjúhoz, öltönyhöz előnyösnek érzem, mivel versengésre nem késztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 29.

molnar.judit5

2012. május 25.

A másik kedvenc edt,a pur ascendant után.Fiatalos,friss, energikus illat.A párom is szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Lyral, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.