Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. november 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

katuc77

2014. november 18.

Nem tud többet, mint egy átlagos tusfürdő, viszont az illatát nagyon szeretem. Többször is rendeltem már belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Tündér9

2014. július 2.

Anno karácsonyra kaptam szettben, nekem sajnos nem jött be az illata, és viszkettem is tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Ferita

2014. március 26.

A tusfürdő teljesen átlagos viszont az illata miatt szívesen használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

A tusfürdő teljesen átlagos viszont az illata miatt szívesen használom!

melike_0817

2014. február 4.

Az egyik kedvenc illatom az Oriflame-től! Maga a tusfürdő átlagos, olyan mint bármelyik drogériás testvére, de engem ez az illat nagyon megfogott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

cslb

2013. november 25.

nem volt vele semmi gond, átlagosan teljesített.. az illata szép emlékeket idéz elő bennem :) 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

trisztan

2013. augusztus 25.

Kicsit többet vártam ettől a terméktől... olyan átlag tusfürdő lett, nálam semmi kiemelkedő nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Vivianka

2013. július 17.

Nagyon tetszik az illata, rajtam sokáig megmarad, és csodával határos módon,nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Nico1984

2013. április 12.

Én is karácsonyra kaptam. Jól habzik, jó az illata (bár anyu szerint büdös). Sajnálom,hogy nincs testápolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

musume

2013. március 23.

Karácsonyi ajándék volt. Az illata nem az én világom, de anyukámnak nagyon tetszik. Átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Szaszmancs

2013. január 2.

Szintén karácsonyi ajándék (kézkrémével,deojával együtt),magamnak sosem vettem volna meg,mert nem vagyok Oriflame párti. A tusfürdő átlagos,nincs vele komolyabb problémám,azon kívül,hogy nem tetszik az illata,ez a tényező viszont számomra nem éppen elhanyagolható. Valóban erős,parfümös illata van,nem igazán nekem való,de emiatt nem akarom nagyon lehúzni,mert lehet,hogy másnak pont emiatt válik a kedvencévé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).