Best of Beauty 2019

Oriflame Silk Beauty Szőrnövekedést Csökkentő 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettireka, Módosítva: 2011. december 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Az izzadásgátló dezodor egész napos, friss érzést nyújt. A szőrnövekedés mértékét csökkentő komplexet, hidratáló selyemproteint és bőrvédő orchidea-kivonatot tartalmaz. Nőies az illata. Alkoholmentes. 50  ml

zdoreebaba

2014. december 16.

Személy szerint nem használom, de anyukám nagyon szereti. Még mamámtól kapta ajándékba születésnapjára, azóta csak ezt használja. Kellemes az illata, jól dezodorál és nem hagy foltot a ruháin. A szőrnövekedés csökkenését nem nagyon tapasztalta. Számára megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 16.

Burya

2014. december 9.

Én nagyon szeretem, jó illata van, izzadásgátlóként is megállja a helyét és nem hagy foltot a ruháimon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

lenarta23

2014. február 9.

Én leszek az első, akinek annyira nem jött be. Harmadik hete használom már. Engem a szőrnövekedést mértékét csökkentő hatásával csábított el, mert egyébként annyira nem szeretem a golyósokat. Nem vettem észre, hogy csökkentené a szőrnövekedés mértékét, talán picit puhábbak a szőrszálak. Az izzadásgátló hatása elmegy, de találkoztam már jobbal is. Ami negatívum nálam, hogy gyakran viszket a hónaljam a felkenése után. Nem biztos, hogy elhasználom. Az illata viszont kellemes.
1 hét múlva: csak nem az igazi, már mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

1 hét múlva: csak nem az igazi, már mást használok.

nikolett93

2013. augusztus 16.

Nagyon jó az illata, nem ragad, pont olyan jó, mint a többi márkás dezodorom csak ezt fele annyiért vettem :)
egy problémám van csak, hogy tarthatna tovább is a fantasztikus illata :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

egy problémám van csak, hogy tarthatna tovább is a fantasztikus illata :/

molnar.judit5

2013. július 30.

Nagyon jó kis deo,maximálisan teljesit,kellemes az illata,és valóban lassabban nő a szőr.Nem vagyok hajlandó váltani.Ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

mse13

2013. június 12.

Az illata okés és tényleg lassabban nő a szőr, viszont nehezen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

Az illata okés és tényleg lassabban nő a szőr, viszont nehezen szárad.

gyongyver.kosa

2013. január 27.

Nagyon bevált, használ, tényleg gátolja szerintem a szőrnövekedést is. Kellemes illat, jól használható formula, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

eda

2012. október 18.

Nagyon jó illata van és az állaga is megfelelő, nem ragad vagy ilyesmi. Hatékonyságban most jelenleg ez a legjobb azok közül, amik a fürdőszoba polcán sorakoznak, pedig van ott rexona, adidas, dove, nivea. És irtó kedvező áron jutottam hozzá, igaz, ebben is van alumínium, sajnos. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

melindadd

2011. november 18.

Kedvencem, csak ezt használom vagyis a rózsaszín változatát (az orchideásat). nem is drága (akciósan 400-500 ft). Eleve nem tudom ki hogy van vele de azért 37-38 fokban szerintem mindenki izzad és ezzel nem leszek büdös hanem ennek az illatát érzem. Szóval mint izzadásgátló olyan 3-as 4-es de mivel szeretem az állagát, az illatát és elég sokáig is tart így megkapja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

noxibaba

2011. július 15.

Nagyon jó illata van!!! Sokáig tart és még a nagy melegben is védelmet biztosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Silk Amino Acids, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.