Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A pH-semleges formulájú tusolókrém tisztítja és hidratálja a bőrt. selyemprotein és glicerin tartalma kondicionál, kamilla kivonata pedig nyugtató hatsáú. Az antioxidáns orchidea védi a bőrt. Szappanmentes, kellemes az illata.

senskin

2014. március 16.

Ezer éve nem vásároltam oriflame-t, de ezek a tusfürdőik nem voltak rosszak. Avonnál fényévekkel jobb volt, de már más termékeket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

Ба́ба-Яга́

2013. október 8.

Imádom, mióta kapható. Kellemes, diszkrét illat. Nem feszül a bőröm fürdés után.
Őszintén, nem tudom, mennyivel jobb vagy rosszabb más tusfürdőkhöz képest, mert amiket használtam/használok még, azokkal sem volt gondom. Az illatáért, ami viszont nem tart sokáig, megőrülök. Nem olcsó, de sokáig elég. Érdemesebb akciósan többet venni belőle, mert ritkán van leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 8.

Audi

2013. szeptember 25.

nekem ez a tusi teljesen bejött .nem szárított, nem viszkettem tőle, és nem fogyott olyan gyorsan mert kevés is felhabzik :) jól záródód kupak , sosem folyt ki a táskámban . az illatát is imádom , tiszta egyedi . érzékeny bőrűeknek egy próbát megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Tinuskaaa

2013. április 2.

véletlen rendeltem meg... de nem bántam meg:D jó illata van és nem szárít :D szeretem.. viszont hamar fogy... kétszer használtam és félig van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

nkatika

2013. február 12.

Nem sok tusfürdő jön be az érzékeny bőrömre. Nekem kiváló, gyereket is fürdetjük benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

pinkcseresznye2030

2012. július 27.

Először is szögezzünk le valamit: ajándékba kaptam, magamtól úgysem vettem volna, mert abszolút nem bízom az Oriflame tusfürdőiben. Hát a félelmem beigazolódott. Holnap indulok nyaralni, és gondoltam ezt a tusfürdőt viszem magammal, még úgysem használtam. Nos, ma reggel gondoltam letusolok vele, csak teszt céljából. Na, le is zuhiztam vele, majd már a zuhany alatt is észrevettem nem ez a legjobb amit valaha használtam, de mikor kiszálltam a zuhanykabinból, és megtörülköztem csak akkor éreztem, hogy a bőröm eszméletlenül száraz lett tőle, így be kellett kennem magam testápolóval, pedig nappalra nem szeretem, mert az összes csak elnehezíti a bőrömet, meg ragacsos. Szerencsére nekem megvan a rózsaszín szett testápolója is amivel, nincs ilyen gondom, csak az, hogy az az esti testápolóm, mert hát este se szeretem ha ragadok, de már egész pici korom óta használok estére testápolót, úgyhogy azt tervezem, hogy beszerzek egy másik kímélő tusfürdőt a nyaralásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 27.

molnar.judit5

2012. július 16.

Tetszik.Kellemes az illata,selymes a textúrája,pihe-puha utána a bőr,még testápoló sem kell utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

trisztan

2012. július 2.

Nekem tetszett, nem erőszakos illat, kellemes, friss érzést hagy maga után. Nekem jobban bejött, mint a rózsaszín változat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

melindadd

2012. március 15.

Jó tusfüri. Kellemes illattal,jó állagal stb. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Jó tusfüri. Kellemes illattal,jó állagal stb. Szeretem.

Adél Zsanna

2012. március 7.

Az egyik legjobb. Nekem az érzékeny bőrömre a tusfürdő kellett, a testápolókból használok sokfélét, de szettben rendeltem meg mikor megjelent,így testápolóm is van. Írritatív bőrgyulladás van 2 ujjamon és kirepedezésre hajlamos a bőröm a kezemen.
A tusfürdő nem szárította ki a bőröm de miért is tette volna, mikor ÉRZÉKENY BŐRRE VAN, ALLANTOINNAL, az illata isteni, a csomagolását imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1