Oriflame

Ár:   7799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emma91, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Elbűvölő gyümölcsös jegyekkel és a pazar, szenvedélyes virágos aromákkal."

Ár: 5000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 4000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Cegléd/Szolnok, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

fioretta

2020. november 10.

A katalógusban a chilipaprikával és vörös színnel reklámozott terméket elnézve egy pikánsabb, szenvedélyesebb illatra számítottam. Ezért is rendeltem meg, mert a finom-púderes, virágos-gyümölcsös illatokból már van egy tucatom.
Ennek ellenére cseppet sem fűszeres vagy érzéki; inkább kifinomult, nyugodt, romantikus, gyengéd kis rózsaszín illat. Kifújáskor kezdetben könnyed tisztaság illata van, olyasmi, mintha épp egy exkluzív fürdő után lennék. Idővel jobban kiteljesedik, mélyebbé és édesebbé válik, és talán érződik - minimálisan - a spanyol pimiento paprika.
Alapból tavaszias illat, de az ősz végi hidegebb időhöz is jól társítható, amolyan kellemes, melegítő, szerelmes karácsonyi illatnak hat.
Sajnos sokat kell fújni belőle hogy érződjön, és az általános Oriflames tartósság jellemzi: a pulzuspontokon (nyak, csukló) közepes ideig megmarad, hajra és ruhára alkalmazva viszont még tovább érződik.
Akcióban (kb. 4000 Ft-ért) véve az 50 ml-es üvegcséből nyugodtan, bőven fújkálok, így is lassan fogy el. Azonban az eredeti ára 7500-8000 Ft között mozog, és örülök, hogy nem teljes áron vásároltam, mert bizony sajnálnám rá a pénzt.
Az üveg formatervezése nagyon tetszetős, különleges, szépen mutat a polcon.

Összegezve: finom, lágy, illat, ami önmagában 5* lenne, de nagyon-nagyon gyengén érződik és a "csábító illat a forró estékhez" szlogent nem adja vissza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Az üveg formatervezése nagyon tetszetős, különleges, szépen mutat a polcon.

Boro75

2020. június 2.

Ajándékba kaptam, szerintem nagyon jó illatú parfüm, kicsit púderes virágillat, elég szolíd. Sajnos nem az én stílusom, és szívesen továbbadnám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

Zuri001

2020. április 17.

Nagyon finom, nőies illat. Kicsit gyümölcsös és kicsit virágos de abszolút nem fűszeres szerintem. Hétköznapra és alkalmakra is tökéletes, viszont legalább egyszer újra kell fújni a nap folyamán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Eowynie

2020. február 29.

Kellemes illat, kezdem megszeretni :) Nagyon könnyed és egyáltalán nem tömény, de viszont egyet kell értenem a többiekkel tartóságban nem jeles :S Az illata rajtam kifejezetten szuperül működik gyümölcsös, üde :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

ALettah

2020. január 23.

Az eredeti So Fevernél sokkal kellesebb, lágyabb, puhább illat. Gyümölcsös jegyek rajtam alig érezhetőek, sajnos csilipaprika sem, pedig azt imádom. Talán a pillecukor, de csak azért, mert tudom, hogy van a jegyek között. Ha egyetlen szóval kéne leírjam: puha. Ápoltságot, lágy, nyugodt, érett nőiességet sugároz. Engem a nagymamámra emlékeztet - ő még az a fajta hölgy volt, aki tudott méltóságteljesen, szépen öregedni, mindig csinosan öltözködött, a sarki boltba se ment le kócos hajjal vagy otthoni ruhában. Olyan, mint valami drága arcápoló krém.
Nem igazán tudom, hogyan, mikor lehetne viselni, a kis mintámat este, zuhanyzás után, ágybabújás előtt használtam el.
Szenvedélyhez, csábításhoz semmi köze, inkább a nyugodt, szeretetteljes összebújáshoz. Nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Hát nekem ez az illat nem magával ragadó. El fogom használni, de egy kicsit olyan mű hatása van az illatnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

spavanilly

2019. szeptember 28.

Végre- végre megkaparintottam egy üvegnyit ebből a megjelenése óta kívánságlistás illatból!:)
Az illatosított oldal alapján egy nagyon tiszta, édeskés és érdekes illatnak tűnt.
Megjegyzem, hogy ez az első olyan "katalógusos" illatom, ami totál ugyanaz, mint az illatosított lapocska!!!
Nagyon kellemes, nem harsogó illat- egyetlen csalódást a tartóssága okozott.
EDP létére már kb.3 óra múlva bőrközelivé válik, majd fokozatosan szublimál.
Emiatt kénytelen vagyok 1 csillagot levonni, mert még EDT- ben (nyilván más illatban) is volt tartósabb darabom.
/A (celofánozott) doboza nagyon gagyi beütésű, viszont az üvegcse maga szép. Ezt azért jegyzem meg, mert én (lehetőség szerint) saját dobozukban tárolom a parfümöket- és ez a példány nem lesz a lakás dísze./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Nagyon kellemes, nem harsogó illat- egyetlen csalódást a tartóssága okozott.
EDP létére már kb.3 óra múlva bőrközelivé válik, majd fokozatosan szublimál.

Emma91

2019. május 24.

Ma végre megkaptam, nagyon tetszik az illata, nyárra pont jó lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Ma végre megkaptam, nagyon tetszik az illata, nyárra pont jó lessz.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol
Színezékek: FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol