Oriflame

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emma91, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Elbűvölő gyümölcsös jegyekkel és a pazar, szenvedélyes virágos aromákkal."

micujs66

2019. október 2.

Hát nekem ez az illat nem magával ragadó. El fogom használni, de egy kicsit olyan mű hatása van az illatnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

spavanilly

2019. szeptember 28.

Végre- végre megkaparintottam egy üvegnyit ebből a megjelenése óta kívánságlistás illatból!:)
Az illatosított oldal alapján egy nagyon tiszta, édeskés és érdekes illatnak tűnt.
Megjegyzem, hogy ez az első olyan "katalógusos" illatom, ami totál ugyanaz, mint az illatosított lapocska!!!
Nagyon kellemes, nem harsogó illat- egyetlen csalódást a tartóssága okozott.
EDP létére már kb.3 óra múlva bőrközelivé válik, majd fokozatosan szublimál.
Emiatt kénytelen vagyok 1 csillagot levonni, mert még EDT- ben (nyilván más illatban) is volt tartósabb darabom.
/A (celofánozott) doboza nagyon gagyi beütésű, viszont az üvegcse maga szép. Ezt azért jegyzem meg, mert én (lehetőség szerint) saját dobozukban tárolom a parfümöket- és ez a példány nem lesz a lakás dísze./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Nagyon kellemes, nem harsogó illat- egyetlen csalódást a tartóssága okozott.
EDP létére már kb.3 óra múlva bőrközelivé válik, majd fokozatosan szublimál.

Emma91

2019. május 24.

Ma végre megkaptam, nagyon tetszik az illata, nyárra pont jó lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Ma végre megkaptam, nagyon tetszik az illata, nyárra pont jó lessz.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol
Színezékek: FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol