Oriflame

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emma91, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Elbűvölő gyümölcsös jegyekkel és a pazar, szenvedélyes virágos aromákkal."

Boro75

2020. június 2.

Ajándékba kaptam, szerintem nagyon jó illatú parfüm, kicsit púderes virágillat, elég szolíd. Sajnos nem az én stílusom, és szívesen továbbadnám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

Zuri001

2020. április 17.

Nagyon finom, nőies illat. Kicsit gyümölcsös és kicsit virágos de abszolút nem fűszeres szerintem. Hétköznapra és alkalmakra is tökéletes, viszont legalább egyszer újra kell fújni a nap folyamán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Eowynie

2020. február 29.

Kellemes illat, kezdem megszeretni :) Nagyon könnyed és egyáltalán nem tömény, de viszont egyet kell értenem a többiekkel tartóságban nem jeles :S Az illata rajtam kifejezetten szuperül működik gyümölcsös, üde :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

ALettah

2020. január 23.

Az eredeti So Fevernél sokkal kellesebb, lágyabb, puhább illat. Gyümölcsös jegyek rajtam alig érezhetőek, sajnos csilipaprika sem, pedig azt imádom. Talán a pillecukor, de csak azért, mert tudom, hogy van a jegyek között. Ha egyetlen szóval kéne leírjam: puha. Ápoltságot, lágy, nyugodt, érett nőiességet sugároz. Engem a nagymamámra emlékeztet - ő még az a fajta hölgy volt, aki tudott méltóságteljesen, szépen öregedni, mindig csinosan öltözködött, a sarki boltba se ment le kócos hajjal vagy otthoni ruhában. Olyan, mint valami drága arcápoló krém.
Nem igazán tudom, hogyan, mikor lehetne viselni, a kis mintámat este, zuhanyzás után, ágybabújás előtt használtam el.
Szenvedélyhez, csábításhoz semmi köze, inkább a nyugodt, szeretetteljes összebújáshoz. Nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

micujs66

2019. október 2.

Hát nekem ez az illat nem magával ragadó. El fogom használni, de egy kicsit olyan mű hatása van az illatnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

spavanilly

2019. szeptember 28.

Végre- végre megkaparintottam egy üvegnyit ebből a megjelenése óta kívánságlistás illatból!:)
Az illatosított oldal alapján egy nagyon tiszta, édeskés és érdekes illatnak tűnt.
Megjegyzem, hogy ez az első olyan "katalógusos" illatom, ami totál ugyanaz, mint az illatosított lapocska!!!
Nagyon kellemes, nem harsogó illat- egyetlen csalódást a tartóssága okozott.
EDP létére már kb.3 óra múlva bőrközelivé válik, majd fokozatosan szublimál.
Emiatt kénytelen vagyok 1 csillagot levonni, mert még EDT- ben (nyilván más illatban) is volt tartósabb darabom.
/A (celofánozott) doboza nagyon gagyi beütésű, viszont az üvegcse maga szép. Ezt azért jegyzem meg, mert én (lehetőség szerint) saját dobozukban tárolom a parfümöket- és ez a példány nem lesz a lakás dísze./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Nagyon kellemes, nem harsogó illat- egyetlen csalódást a tartóssága okozott.
EDP létére már kb.3 óra múlva bőrközelivé válik, majd fokozatosan szublimál.

Emma91

2019. május 24.

Ma végre megkaptam, nagyon tetszik az illata, nyárra pont jó lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Ma végre megkaptam, nagyon tetszik az illata, nyárra pont jó lessz.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol
Színezékek: FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol