Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2018. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Sparkle in Paris - Csillogás Párizsban. Az illat neve önmagáért beszél - egy pazar eszencia, amelyben eggyé fonódik a vetiver érzékisége, a szeder és a málna zamata és a gyöngyöző pezsgő mámorító illata. Egy varázslatos illat, amely elbűvöl és magával ragad, akárcsak ennek a csodás városnak a fényei."

Ár: 1500Ft , Eladó: Bianka2211
Állapot: Kb háromnegyedig, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: fizetés banki átutalás/ paypal, posta
Ár: 5000ft/db , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen,Postán maradóra tudom küldeni előre utalás esetén

radioaktiva

2021. május 29.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Ugyan valóban nem tartós, de nagyon nőies, nagyon kellemes, nagyon szerethető illat. Igazi biztonsági játékos. Én mindig jókedvre derülök, ha használom. Nyári-tavaszi szerintem, de el tudom képzelni, hogy működik hűvösebb időben is. Sajnos már nem gyártják, így nagyon vigyázok arra a kis maradékra, ami az üveg alján van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 29.

zsuzska78

2021. május 29.

Anno használtam, az Oriflame kategóriájában ez egyik legjobban eltalát nem túl katalógus illat. Nem igazán egyedi, nem zavar senkit, elmennek vele a hétköznapok. De olyan arcpirító dicséreteket kaptam érte, hogy ismét konstatáltam a férfiak orra egyszerű mint a faék. Lágy virágocskák, könnyed báj. Ennyi kell nekik és pont. Érthető, hogy a niche illatokat nem nekik kreálták..tisztelet a kivételnek..-:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Betti21

2019. április 3.

Nagyon kellemes illata van, kicsit édesebb de egyáltalán nem émelyítő, a gyümölcsöt én nem érzem inkább a mochust. Nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Anthaval

2019. március 24.

Karácsonyra kaptam ezt az illatot. Viszonylag kellemes, pezsgős, édeskés. A párom szereti is rajtam. Viszont nekem nagyon alkholos, főleg az elején, és ez az alkoholos beütés nem csitul még órákkal később sem annak ellenére, hogy maga az illat nem tartós. Szerintem kifejezetten esti és/vagy téli illat. De nem pontozom le annyira, mivel egy nagyon kedves rokontól kaptam. Ez számomra megszépíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Szabina82

2018. augusztus 19.

Nagyon szeretem ezt azt illatot, pedig kicsit tartottam tőle, hogy túl édes lesz ( eddig az Oriflame-esek közül nem igazán találtam olyat, ami tetszett ). Sajnos a ruháimon tartosabb az illata, mint a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

etoc

2017. január 6.

A 3. kedvenc parfümöm! Nagyon kellemes, kicsit édeskés, de szolid illatú, nem irritálja a bőröm, nem okoz kiütéseket. Kár, hogy hamar elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Lexy96

2016. június 8.

A 3. parfüm amit mindig imádni fogok. Annyira kellemes az illata és tartós, hamarosan beszerzek egy üveggel mert nyárra is simán eltudom képzelni a könnyed édeskés illata miatt.

Update: A napokban volt szerencsém megszimatolni az Avontól "Parisian chic" parfümöt... és az illata nagyon hasonló már már megegyezik ezzel a parfümmel, többet nem tudok elárulni hogy mennyire tartós mert csak megszagoltam az üvegből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Gyevocska

2016. március 26.

Pár évvel ezelőtt volt soron eme darab. Nagyon szerettem. Kellemes, nem tolakodó. Férjem szerint nagyon illett Hozzám. Szerintem ideje, hogy beszerezzek egyet....
És már 2 napja használom is... Lehet, hogy más számára nem tartós, de Nálam valahogy nem így van. A sálamon, kabátomon még másnap is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

peppa8

2015. november 14.

Imádom, édes, de nem tolakodóan, picit fűszeres, fiatalos. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni! Tartóssága lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

TimiK

2014. november 4.

Nagyon jó illata van, anyukámmal nagyon szeretjük. Tényleg nem tartós, bár ruhán érezni a nap végén is. Nincs szívem a tartóssága miatt levonni egy csillagot sem, mert annyira szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin, Isoeugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.