Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   tanácsadónők

jane79

2019. május 10.

Nagyon szeretem ezt a ceruzát. Külön tetszik, hogy kis csillámok vannak benne. Nem mászik el. Kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Jdit04

2017. március 3.

Szerettem ezt a szemceruzát, nagyon könnyű volt vele dolgozni és tartós is. A lila árnyalata van meg, épp a minap gondoltam rá, hogy be kéne szereznem a feketét is, viszont sehol nem találtam. Lehetséges, hogy nem gyártják már? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Alicee4

2016. április 17.

Nekem mind a három színben meg van, fekete,lila és szürkében. Nagyon tartós, füstös szem elkészítéséhez szoktam használni őket. Könnyen felvihető, aminek nagyon örültem, mikor megvettem, mert nekem a legtöbb szemceruza alig fog a szemhéjamon. Egyetlen hátránya, ami nem tetszik benne, hogy a fekete elég csillogós, de ettől függetlenül jár neki az 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

tdorina3

2015. július 29.

A fekete színű volt meg, elég sokat elhasználtam belőle. Faragni tényleg nem volt a legjobb, illetve nekem az volt még a problémám vele, hogy nem volt túl tartós, össze-vissza kenődött a nap folyamán meg kopott is, és felragadt a szemhéjamra. Használni viszont tényleg könnyű volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Messy2214

2015. január 27.

Lila van meg,nagyon szeretem. Szép lila színe van és könnyű használni pont jó a puhasága. Bár kicsit csillog,úgyhogy lemosás után is még kicsit csillog a szemem,de ettől függetlenül öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Lindi

2014. december 25.

Én nagyon finnyás vagyok az árnyalatokra,ez a purple,ami nekem van pedig csodás.Nekem már szinte minden márkától begyullad a szemem és ettől nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

csibe0704

2014. december 16.

Utàlom ezt a szemceruzàt. Akàr mikor hasznàlom mindig könnyezik a szemem tőle. Biztos valamelyik összetevőre vagyok allergiàs. Tènyleg puha, sminkelni jò, faragni viszont pocsèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

lovecosmetic

2013. december 11.

Nekem mind a 3 árnyalata megvan,csillogó,puha,krémes könnyen felvihető,erős színű szemceruza!Én akciósan 499-ért szereztem be belőle még jó pár darabot,mert kifutó termék lett. :( De meg van az utódja a Fairy city Lights néven,csavaros változatban ugyan de ugyan az az állaga.Össze tudtam hasonlítani,mert már abból is vásároltam!Bár elég drága még 999-Ft db-a de majd megy az lejjebb is,remélem!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

MayaBaba

2013. október 25.

Nekem a fekete van meg, nagyon jó puha, könnyű vele sminkelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

Nekem a fekete van meg, nagyon jó puha, könnyű vele sminkelni.

Orsyna

2013. október 23.

Silver árnyalat csodálatos kissé kékes árnyalatú attól függ milyenek a fényviszonyok.Krémes puha ceruza könnyű felkenni akár az egész szemhéjamra.Alkalmi sminket lehet vele készíteni kis feketével megbolondítva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.