Oriflame

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lyndolin, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Pazar fürdő- és tusolózselé a Startdust EdT csodás illatával, amelyet átjár a szilva, a holdvirág és a pacsuli aromája. Gyengéd formulájának köszönhetően mindennapi használatra ideális, varázslatossá teszi a tisztálkodás minden pillanatát.

csemezb

2017. július 10.

Ajándékba kaptam valamikor, a csomagolás meg azok a kis csillámok benne nagyon jópofák. Az illata kellemes, nekem sem habzott annyira, de amúgy bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

kati7891

2016. február 2.

Talán egyetlen negatívuma, hogy nekem nem habzik annyira. Viszont tartós illat jár cserébe, és érdemes kipróbálni teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

peto.kittus

2016. január 19.

Isteni az illata!!! Nagyon könnyű, kis gélszerű tusi ami nem szárít, nem csíp.
Annyira jó, amikor az egész fürdőszobát betölti az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Isteni az illata!!! Nagyon könnyű, kis gélszerű tusi ami nem szárít, nem csíp.
Annyira jó, amikor az egész fürdőszobát betölti az illata. :)