Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Nyugtató hatású, izzadásgátló, golyós dezodor mentakivonattal. Hydracare+-összetevője hidratálja a bőrt. 24 órás védelmet nyújt az izzadás ellen.

Kiszerelés: 50  ml

Tesa

2014. június 19.

Kifejezetten téli deo, akkor viszont tökèletes! Az illatáért vagyok oda legjobban. Tényleg olyan nyugtató. Sajnálom, hogy így nyáron nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

gyovai890

2013. október 26.

Kellemes az illata, közepesen véd az izzadás ellen, nem hagy foltot és nem irritálja a bőrt! Ugyan olyan mint a többi dezodor mint pl.(a garnier vagy a rexona....stb.) Szerintem ez egy átlagos golyós dezodor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Világ életemben ódzkodtam a golyós dezodoroktól, mert mindig olyan érzésem volt, mintha jobban izzadnék tőlük. Egyszer úgy döntöttem, hogy ismét adok nekik egy esélyt, és erre a kis deora esett a választásom. Nem bántam meg, mert egész nap szárazon tart. Jó az illata, gyorsan megszárad és foltot sem hagy a ruhán. Én nagyon szeretem, szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Babooca

2013. július 30.

Ez a kedvenc deóm már tavaly nyár óta. Fantasztikusan finom illata van, felfrissít. Nem irritálja a frissen epilált bőröm, nem kukacosodik és nem hagy foltot a ruhán. Leárazáskor mindig betárazok belőle a maga 300 Ft-ját simán megéri olyankor. Már nem is váltok másra, ez a legjobb. Remélem nem áll meg a gyártása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

CocoSunrise

2013. július 30.

Ez bizony hatalmas meglepetés! Szerintem nagyon jó. Az illata kellemes de nem tolakodó, sokáig érződik és hatásos az izzadás ellen is. Gyorsan szárad, nem hagy foltot. Csak azért rendeltem, mert nem volt Activelle deó a katalógusban leárazva, de végül ennél maradok szerintem. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Krisztikee

2013. július 23.

Az illata tetszik, hatása pedig semmivel sem rosszabb mint a rexona, vagy a garnier.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Cu2tka-baba

2013. június 12.

Kedvelem. Jó az illata nem pattogzom ki tőle és egészen jó a hatása is. Ha az árát nézzük akkor tökéletesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

oszibarack

2013. június 5.

Finom kis visszafogott illata van, nem csíp, közepesen tartós, hamar szárad...jó ez:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

ritariot

2013. április 14.

nekem nem vált be. Mintha fel se kentem volna, ugyanúgy izzadtam. :s

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

nekem nem vált be. Mintha fel se kentem volna, ugyanúgy izzadtam. :s

agica1989

2013. január 22.

Nekem nagyon tetszik. Golyós dezodorhoz képest nem túl "nedves". Kellemes az illata és nem túl erős. Nem fogja meg a ruhám és nem kell sokáig várni öltözés előtt, hogy megszáradjon. Nekem elég tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.