Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. június 20.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Könnyű, átlátszó permet a smink rögzítéséhez. Tartós, hibátlan fedést nyújt. A The ONE EverLasting sminkrögzítő permet FreshFix Technológiával rögzíti és tartósabbá teszi a frissen felvitt sminket. Hatását akár 8 órán át is megőrzi, izzadás és párás levegő esetén is. Használatát nem szükséges napközben többször megismételni.

KisTigris

2020. október 19.

2019 november 22: Életem első ilyen terméke. Reggel fújtam az arcomra, délután 8-9 óra múlva éppen hogy elkezdett zsírosodni a homlokom. Fantasztikus! Ha tudtam volna, hogy ilyen jó... 😄
2020 szeptember 19: fixálás után fél órával később kifújom az orrom és lejön az alapozó. Ez már a második, nem a tavalyit használom. Kipróbálok mást, mondjuk egy hazai terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

veci

2020. július 16.

Fogalmam sincs, mit csinálhatok rosszul, de nekem pontosan az ellenkezőjét csinálja annak, amit kellene :D ha ezt használom a tusom tuti, hogy szemzugom tetején köt ki. Ilyen évek óta nem fordult velem elő. Az arcomat nem mattítja egyátalán. Persze már a tavaszi-nyári melegben kezdtem használni, de semmi különbség nincs az alapozó tartósságában ezzel vagy enélkül. Sajnálom, jó lett volna, ha működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

HHH97

2019. november 17.

Nagyon szeretem. Minden nap használom, este is ugyanolyan a sminkem, mint reggel volt. A szórófejével kicsit nehezen célzok (ezért talán jobban pazarlom is a terméket, mint szeretném), de ez szerintem inkább az én ügyetlenségem, mint a termék negatívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Vichy

2018. november 15.

Issey Miyake illatú, hatásos kis sminkfixáló. Kellemes, nem ragad és szépen helyén tartja a dolgokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

adri0419

2018. augusztus 7.

Az esküvőnkre vettem, mert barátnőm sminkelt, tartósságra szükség volt. Nagyon bevált, egész hajnalig tartott a sminkem, pedig 40 fok volt 😁 Nekem a pumpa is rendben van. Felrázom kb 20 centiről fújom és jól oszlik el. Ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kacuprof

2018. július 26.

Megrendelése előtt nem fűztem hozzá reményeket, adok neki egy esélyt - gondoltam.
De ez a spray nagyon jó!! Órákig képes mattítani az arcom, a homlokom délutánra sem fényesedik ki. Meggyőzött! Újra fogom rendelni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

danyadi77

2018. július 20.

Lehet, h az anyag jó benne, de nekem egy nagyon béna pumpa jutott. Vagy köpköd vagy nem tudom, hova fújja, de az arcomat nem sikerül eltalálni vele. Át fogom tölteni az Avonosba :DD, úgyis mindjárt kifogy. Ráadásul utólag tűnt fel, hogy ez csak 50 ml. A pumpa miatt nem tudom nagyon jónak minősíteni,miután ilyen terméknél ez kulcskérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

KFlower

2018. július 12.

Nagyon jó a sprayje, nem annyira erős, mint a hasonló árkategóriájúaknak, szinte már highend. Valóban tartósabbá teszi a sminket, és engem hosszabban is mattan tart, ami hatalmas plusz. Nyaraláskor teszteltem, és valóban használ! Kis kiszerelés, de mindenképpen megéri kipróbálni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

karaibrahimgil

2018. július 9.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen szuper. Tényleg tartósítja a sminket, miközben nem ragad, mint az avonos társa - érzetre sokkal inkább az Uriage termálvizes permetére emlékeztet. Kellemes és könnyű használni. Habár nem nagy kiszerelés, 2-3 fújás elég belőle, ezért szerintem még sokáig fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol

PVP 0 0