Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorka93, Módosítva: 2014. június 5.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   0,8 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

Puha applikátora egyenletes, precíz felvitelt tesz lehetővé, nem akad meg a szemhéjon felvitel közben. Kontaklencse esetén is használható, szemészek által tesztelt.

24 órán át tartós

Heni223

2019. március 20.

Ez a kedvenc tusom. Nagyon szépen lehet vele dolgozni és igazán tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Ez a kedvenc tusom. Nagyon szépen lehet vele dolgozni és igazán tartós.

HAJBAREGINA

2018. november 26.

Barátnőmtől kaptam, hogy próbáljam ki. Szamomra tökéletes filces tus. Fekete vonalat húz, nem kenődik, könnyen kezelhető. Vékny és vastag vonal húzására is alkalmas. Rengeteg filces tust próbáltam már, de mind nagyon hamar beszáradt, vagy elhalványult , kezelhetetlenné vált. Ezt a túst már hónapok óta használom de még mindig kifogástalanul működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

szabobeka

2018. szeptember 9.

Ritkán szoktam tust használni, pont ezért nem értem, miért is száradt ki hamar a hegye ennek a terméknek. A színe pigmentált, viszonylag könnyű vele dolgozni, de könnyen el lehet maszatolni. Többször adtam neki esélyt, mindig felbosszantott, hogy a hegye hamar feladta a szolgálatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

alidak

2018. április 4.

Nem tudom, hogy én hogy voltam ennyire szerencsés, de nekem több mint egy évig kitartott ez a kis filc. Nem használtam minden nap, de hetente legalább kétszer-háromszor igen. Nagyon könnyű vele dolgozni, enyenletes vonalat húzni, és szép matt feketére szárad. Most egy zselés tusom van a sleektől, amit szintén nagyon szeretek, de zselés tussal nem tudok olyan precíz tusvonalat húzni, mint ezzel. Újre fogom venni, gyakran lehet leárazva rendelni, sőt még lehet a kéket vagy barnát is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Yumechan

2018. március 10.

Én nagyon szeretem ezt a tusfilcet, nagyon kényelmesen tudom használni, és szép vonalat húzok vele.
Az összes eddigi tusfilcem elég hamar kiszáradt, sajna ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Az összes eddigi tusfilcem elég hamar kiszáradt, sajna ez is.

nita99kasler

2017. december 14.

Eddigi kedvenc!
A vastag és végony részek is jól formázhatóak vele. Nekem nagyon tartós, viszont könnyen lemosható. Viszonylag gyorsan szárad a szememen, nem kell tartani az elkenődéstől. Akciósan vásároltam, így méginkább megérte. Nagyon szeretem, jár neki az 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Eddigi kedvenc!

pillangolany7

2017. augusztus 25.

Csak a sötétkéket próbáltam, az nagyon tartós volt és könnyű volt felvinni, már egy rétegben is látványos hatású. Viszont mostanában csak feketét és barnát látok, amit nagyon sajnálok, mert nekem a kék volt a kedvencem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

timcsike04

2017. augusztus 5.

Nekem nagyon bevált! Tartós, könnyen lehet vele dolgozni. Én már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Flanna

2017. június 26.

Tökéletesen lehetett vele dolgozni az első pár alkalommal, azonban néhány használat után elkezdett fakulni és kiszáradt, pedig nem használtam napi rendszerességgel. Még mindig keresem a tökéletes tust, de ezt biztosan nem veszem újra. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

birdnerd

2017. június 4.

Nem rossz, de többször át kell húzni a vonalat, hogy ne halvány, "filctollas" jellegű legyen, hanem szép, sűrű színű egyenletes vonal. Viszont elkezdett folyni. Mint amikor a filcek nyakán látod, hogy csupa festék és hamar ki fog fogyni. Pedig heggyel felfelé tárolom. Ennyi pénzért nem ezt várnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Zöld)